1

Jedyne rozwiązanie na poprawę gry Barcy to oddanie piłki rywalowi. Nir ma innej opcji na zespoły, które z Barca się ustawiają w 10 w polu karnym i się przesuwają 5 metrów w jedną i 5 metrów w drugą stronę.

1

@Keson proszę o oznaczanie w przyszłych postach ;)

5

@LuisSalvano no a czy nie taka jest prawda? Od ilu lat Barcelona znika w ważnych meczach? To nie jest bezpodstawne narzekanie tylko wniosek wyciągnięty po latach oglądania takiej Barcy. Taka opinia nie sprawia, że ktoś jest kibicem "na pół gwizdka" bo te mecze i tak się ogląda, ale już po latach takich wpadek nie należy sobie robić wielkich nadziei.

0

Który mecz lepiej oglądać jak myślicie? W sensie gdzie będzie lepsze widowisko?

0

@Ronnie1992 raczej zostanie dziura

0

@Encore nieudolność plus wielbłąd sędziego bocznego, który nie wiadomo po co podnosił chorągiewkę zamiast puścić akcję tak jak to powinno się robić

0

No musiało się zemścić

0

I po ciul ten var?

0

@kiper09 bo Barcelona z Live wychodziła zesrana i oni to widzieli. Tutaj Real na pewniaka wychodzi to już nie ma łatwo. Druga sprawa, że ten Liverpool a ten sprzed dwóch lat to dwie różne drużyny.

0

@kaamil1910 czemu się tym zajales na godzinę przed wizytą w nie wcześniej? Tutaj wątpię żeby ktoś pomógł z taką sytuacją.

0

@FCB24 dokładnie, przecież tam z przy wygranych zaległych meczach mogło być chyba aż 16/18 punktów przewagi?

0

@AlexDark00 ale ja nic mu nie każe. Mówię tylko, że ktoś powinien mu doradzić, że to nie wygląda dobrze. To nie chodzi o to, że mi się akurat nie podoba i mi to przeszkadza tylko dla samego Griezmanna chyba lepiej jak ma wokół siebie ludzi którzy mu powiedzą jak coś jest nie tak. Taka "broda" została by mu odradzona przez każdego barbera czyli profesjonaliste. Rozumiem, że jemu to może nie przeszkadzać co nie oznacza, że to dobrze wygląda.

0

@JohnnyBarca @AlexDark00 @Werka7 to co jak się wysmaruje gównem bo tak lubi to też mamy akceptować? Trolownik dobrze napisał. Każdy barber/fryzjer by mu doradził żeby się tego pozbył bo źle to wygląda.

0

@GeneralXavi ale cham. Jak mógł takie okropnosci napisać.

1

@Roobo tragedia, zero myślenia

0

@tomekjd a może właśnie ma taki mocny organizm, że może grać tak często? Raczej tam mają lekarzy specjalistów i wiedzą więcej od nas.

0

@msmsms jechałem przed chwilą kompletnie bez maski, nawet na brodzie. Mijała mnie policja i nie było problemu.

0

@Dertinho bo to jest reprezentacja a nie klub. W reprezentacji i tak nie ma prawie w ogóle wspólnych treningów.

0

@clyde masakra jak Szczęsny źle się ustawił

0

@Pilka_jest_okragla nie tak dawno temu każdy z tej strony chciał żeby Busquets odszedł

1

@clyde Gdzieś Ty PS5 dorwała :o

9

@Avernand mi się w sumie obydwa podobają

0

@VenoM Wijnaldum jest 20x lepszy od Pjanicia na ten moment

0

@Rust_Cohle no jak ktoś ma ambicje to raczej inaczej myśli. Pudzian na takiego właśnie wygląda więc podejrzewam, ze jest mu trochę głupio.

0

Szkoda Pudziana, bo się przygotowywał na normalną walkę a uczestniczył w jakiejś żenadzie..

2

@FafitFCB bez przeciwnika to sobie może ładować co strzał piękną bramkę

0

@DonMatteo901 to jest skandal

1

@Sztywno tylko nie Socrates. Trafiłem jego wersję 91 z paki z ikoną i jest strasznym klocem.

1

@pio92 miałem podobna sytuację i się zwolnilem. Polecam . Oczywiście w przypadku kiedy albo masz jakąś inną pracę na oku, albo oszczędności, za które ewentualnie pozyjesz.

6

@Denver przecież z matmy co roku są te same zagadnienia tylko liczby w zadaniach się różnią.. Sorry, ale tego nie zwalisz na zdalne nauczanie bo to każdy może ogarnąć samemu a już na pewno ogarnąć na tyle, żeby napisać na 30% (przecież 30% możesz uzyskać z samych zadań zamkniętych, którę są banalne).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?