0

@Homeopata8989 ale ludzie są głupi

0

@Mareeek2050 ale co oni mogą zrobić? Jest napisane, że jeżeli ktokolwiek zareaguje to może zostać pozwany przez złodzieja. W tak chorym kraju nie ma po co reagować bo się skończy na tym, że Ty dostaniesz karę a nie złodziej.

3

@Pawlak1992 bo teraz takie są zasady, że się czeka do końca akcji i dopiero wtedy gwizda.

1

@MarcelNJ11 jeżeli teraz będzie remis a w przyszłej kolejce Szwecja wygra ze Słowacja a Hiszpania z Polską to jedziemy do domu po dwóch meczach

1

@HighestInTheRoom jedziemy. Przy takich wynikach Polska ma 3 pkt(za ewentualne zwycięstwo ze Szwecja) i Słowacja ma 3 pkt (za win z nami) , ale to Słowacja ma 3 miejsce bo wygrała z. Nami bezpośredni mecz.

1

@ZiX no tak, wiadomo, że mieli ciężej

1

@ZiX Turcja na pewno gorzej grała

0

Dobra utrzymać teraz to 1-1 i liczyć na fart ze Szwecja

0

@Danger204 z tym, że akurat takie imprezy jak Euro są już na tyle zakorzenione w kulturze, że naprawdę ciężko jest nie wiedzieć co to. Już nawet bym zrozumiał, że ktoś nie wie, że akurat aktualnie się odbywa, ale nie wiedzieć co to jest?

3

@hayek a to mało razy w historii ktoś mówił, że czegoś nie zrobi a za jakiś czas to robił xD?

0

@jacobFCB no takie niestety są czasy, ale to nie zmienia faktu, że taki post jest potencjalnym źródłem gownoburzy i nie ma się co dziwić, że został usunięty.

0

@jacobFCB usunęli bo wchodzisz w politykę niepotrzebnie. A już było spokojnie.

1

@matirix20 poszukaj sobie filmiku o tytule Bruce Lee at the 1967 Long Beach Tournament. Trwa ok. 8 min i od około 5 minuty jest pokazowa walka i widać, że przeciwnik nie może go nawet uderzyć.

1

@tbas pierwsza połowa była tragiczna

3

@Ratamahatta powiększenie liczby drużyn to tragiczny pomysł. Jakie przez to mamy mecze na mistrzostwach? Np. jutro Walia - Szwajcaria, Dania - Finlandia? W niedzielę Austria - Macedonia Północna. Ktoś ma ochotę oglądać w ogóle takie mecze? To mają być elitarne rozgrywki.

3

No i jakim cudem to nie jest karny?

0

@mekston a od kiedy to jest "żenada"? Krejcikova pewnie też strasznie zazenowana jak gra w finale singla i debla jednocześnie.
Edit: chyba, że to troll to okej xD

0

@bartekvisca ciekawe jakbyś w jednym miejscu miał 4 a w drugim 10 to co bys wybrał xD

0

@pt9 ja właśnie uważam, że nie wypadł aż tak źle jak Jasiu. Jasiu się po prostu zblaznil i zrobił z siebie idiote. Sidney przynajmniej jakoś sie przygotowal i próbował chociaż podać jakieś argumenty. Co prawda nadal nie uzasadnil po co ta opłata i dlaczego ja kupując tv czy telefon mam się dokładać na artystę, którego nigdy w życiu nie uslysze/nie zobaczę jego dzieła. Jego argument, że tak samo jest w innych krajach jest bez sensu.

4

@JANEK777 bardzo dobry, merytoryczny post.

3

@klemens100 ja podałem to jako przykład dla kolegi, który stwierdził, że jak coś występuje w naturze to "przecież naturalne i nam wolno", no nie do końca to tak wygląda. Ja zwierzęta zjadam, ale nie zjadam ludzi. O to mi chodziło, że jak jesteś głodny to nie podchodzisz do człowieka, który przechodzi obok, nie zabijasz go i nie zjadasz. Zwierzęta między sobą tak robią. Tak samo jak masz ochotę na seks to nie rzucasz się na przypadkowa osoba (przynajmniej jeśli jesteś normalny). Dlatego przykład, że u zwierząt też jest homoseksualizm nie jest dobry.

24

@marcin62 rozumiem, że mówisz o homoseksualiźmie wśród zwierząt tak? Tylko pytanie czy my mamy się zniżać do poziomu zwierzęcego i się skupiać na podstawowych żądzach czy mamy rozwinięty mózg i umiemy się kontrolować? Zwierzęta też się zjadają wzajemnie. Mamy robić to samo? Zwierzęta są tak zaprogramowane żeby spełniać podstawowe potrzeby i zrobią to obojętnie jak. Pies jak ma ochotę to i fotel wyr*****. To nie znaczy, że my też mamy tak robić "bo to przecież naturalne".

8

@myscooter no oczekuje ofensywnej gry i to jest chyba logiczne, każdy z nas chce żeby gra tak wyglądała. To jak Koeman to zrobi to już jego sprawa i w to nikt mu się nie wcina.

12

@prosto. Również uważam, że dzieci jak najpóźniej powinno się wprowadzać w seksualność bo we wczesnym wieku to niestety wchodzi na psychikę. Niestety teraz żyjemy w czasach gdzie ludzie uważają, że kilkuletnie dziecko może świadomie o sobie decydować.

1

@ranger3120 akurat on się trzyma dobrze jak na swój wiek xD

2

@DaPidejpi VAR z założenia jest świetnym pomysłem. Niestety nie korzysta się z niego tak jak się powinno.

0

@LeoMessi1994 suarez nie potrafi piłki poprowadzić przy nodze więc powiedziałbym, że Aguero

0

@udarpawarotam to samo co pierwsza drużyna xD. W kółko po obwodzie i zero podania do przodu. WIem, że to dzieci no ale jednak szkoda, że nie zmienili troche tego szkolenia wraz ze zmianami jakie się pojawiają w futbolu.

0

@Uukasz_93 no z tej grupy drużyn to aktualnie Barcelona dalaby radę chyba tylko z Villarealem i Sportingiem. Reszta niestety zbyt mocna więc w sumie nie ma się co śmiać xD

0

@wyjasniecie nie neguje nauki ST. Tamto prawo było skierowane do tamtego Izraela. Dla nas jest ono tylko informacja jak słabe jest cialo (Paweł to wyjaśnia w swoich listach, niestety nie pamiętam miejsca tych cytatów, jestem w pracy, mogę podać później). W miejsce Dekalogu my mamy nowe prawo duchowe (które właśnie tłumaczy Jezus jak pisałem w poprzednim poście).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?