tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 no jest kara za zrobienie sobie cielca czyli sprzeciwienie się Bogu. Dodatkowo jest to jedna z gorszych rzeczy, którą zrobili czyli zaczęli tworzyć sobie religię. Bóg chciał to jak najszybciej ukrócić więc tak zareagował. Już inna sprawa, że ten lud nie był zbyt mądry bo zrobił sobie tego cielca praktycznie chwile po tym jak Bóg im powiedział żeby tego nie robili.
1
@Bykunn to nie były nic nie znaczące teksty. Każdy Żyd miał pisma starego Testamentu. Jeżeli ich nie miał w domu to je znał. No nie ma naukowych dowodów na cuda masz rację. Tylko nauka nie jest od wyjaśniania duchowości. Wiem, że nie dojdziemy do porozumienia. Mam nadzieję, że jak zobaczysz co się zacznie dziać na świecie to się jednak nawrocisz bo szkoda żebyś miał skończyć w ogniu.
1
@Bykunn ale co, cała Jerozolima tak postępowała? Przecież Ci ludzie nie znali wszystkich szczegółów z Jego życia. Po prostu przyszedł koleś do Jerozolimy i zaczął głosic całkiem inaczej niż wszyscy Żydzi. Oni nie wiedzieli kim on jest na początku Rzymscy strażnicy, którzy Biblii w życiu w ręce nie mieli i mieli głęboko gdzieś Żydów i ich religie też go zabili specjalnie w taki sposób jak mówi Biblia? Też ludzie z Jerozolimy podszli pod krzyż i im powiedzieli "ej podzielcie te szaty między siebie bo nam proroctwa nie stykna". To jest absurdalne myślenie nie mające sensu. Już nie wspominając o cudach czynionych przez Jezusa. To jak głosił, jak się przeciwstawial Żydom i ich religii.
3
@barcelonaLM znaczy wiesz, naukowcy przebadali znalezione pisma starego Testamentu (które przedstawiają wszystkie te proroctwa) i określili ich pochodzenie na ok. 130rpne. To są chyba naukowe dowody. Ale po części masz rację bo duchowości nie uchwycisz w jakimś eksperymencie naukowym. Największy dowód na istnienie Boga masz jak sam go doswiadczysz.
7
@Commando urodziny Jezusa w Betlejem (Micheasz 5,1), wjazd do Jerozolimy na osle (Zachariasz 9,9), zdrada przez Judasza (psalm 41,10), sprzedany za srebrniki (Zachariasz 11,13), cały psalm 22 który jest opisem śmierci krzyżowej ze szczegółami (nawet takimi jak to że strażnicy pod krzyżem będą dzielić między siebie szaty Jezusa) , dodatkowo Zachariasz 12,11 informacja o tym że Bóg zostanie "przebity". To jest tylko część bo jest tego więcej. Np rozdział 53 Izajasza rowniwz jasno opisuje śmierć Jezusa. Tak naprawdę to najlepiej przeczytać całe Pismo, które składa się w cudowna całość.
6
@barcelonaLM są dowody, że istnieje. Np proroctwa, które się wypełniły. Mamy księgi, które naukowcy określili na pochodzące z około 130 r. p. n. e., które mówią dokładnie o przyjściu Jezusa, o jego narodzinach (dokładne miejsce) o tym jak umrze itp. Jednak największym dowodem jest relacja jaka można mieć z Bogiem tylko najpierw trzeba chcieć ja mieć.
2
@MontelQ żałosne jest branie się za zajęte osoby, nawet jeśli to one kleja się do ciebie. Jakbyś sam był w związku to chciałbyś żeby ktoś się dobieral do Twojej dziewczyny?
14
@Slazzy niestety czas Puiga minął według mnie. Zdecydowanie lepiej dawać szansę Nico i Gaviemu, którzy są młodsi i bardziej perspektywiczni.
1
@NaFazieHitman niestety kościół katolicki tylko i wyłącznie odsuwa ludzi od Boga. Przedstawiają go tam nie takim jakim jest, dodatkowo twierdza, że to właśnie oni mają monopol na reprezentowanie go.
0
@BarcaInfo muszę się zacząć uczyć hiszpańskiego żeby rozumieć co on gada :D
1
@HighestInTheRoom pojedź tam i sobie porównaj a nie wypisuj takie głupoty
0
@Berniś no i bardzo dobra decyzja bo strzelił bramkę kończącą mecz
0
@Arnold1234 też uważam, że Emerson nie miał szans dojść do piłki. Ustawiony był dobrze bo na lini spalonego. Po prostu podanie było idealne.
0
@IronSanHybrid on może być idealnym zmiennikiem na środek pola. W pierwszym składzie jednak bym go nie wystawiał na miejscu Koemana.
0
@GeneralXavi ale jednak dobry znak, że nie było frajerstwa jak zawsze
2
Ma ktoś link do tańca Braithwaite'a bo akurat odwróciłem głowe od ekranu cholibka
0
@clyde oho :/ ....
0
Opłaca się ten Real włączać czy słaby mecz?
0
Co to ręki napastnika się nie liczy? Przecież ręka Icardiego wystawala za linie spalonego.
0
@Waslak12 prawda jest taka, że niestety żadna strona nie chce dojść z tą drugą do porozumienia tylko sprawia im przyjemność wyzywanie się nawzajem. Gdyby chcieli się dogadać to by to zrobili. Oczywiście jest też opcja, że jest to robione celowo żeby skłócić społeczeństwo i obie strony faktycznie ze sobą współpracują tylko, że nie tak jak powinny.
1
@IronSanHybrid może mu się to teraz nie podoba, ale jak zobaczy, że z Messim w składzie ma dwa razy więcej strzelonych bramek to przejrzy na oczy
1
@Yoshi94 nie wiadomo co zacznie wychodzić po latach. Widać, że te szczepionki nie są jeszcze do końca przebadane skoro teraz po kilku miesiacach wychodzą takie informacje.
0
@Majo_03 Pewnie kupcy by się znaleźli, ale problem jest taki, że taki klub, który się po takiego powiedzmy Umtitiego zgłosi w życiu mu nie da takiej pensji jaką ma tutaj. Przez to ci zawodnicy nie chcą odchodzić bo tutaj może nie będą grali, ale dostają 2 razy więcej pieniędzy niż w innych klubach by dostawali.
1
@PatrychoO ta biało-różowa cudowna
2
@El dominatore Araujo
2
@Elnuum po prostu Leo chce powalczyć w LM. PSG to jedyny klub, który był w stanie finansowo unieść Messiego i do tego zapewnić mu walkę o LM. Jeszcze było ManCity, ale po zakontraktowaniu Grealisha już nie było szans na Messiego.
0
@Pilka_jest_okragla no ja uważam, że Mbappe jest lepszy niż Suarez. Suarezowi się często piłka plata gdzieś między nogami. Do tego Mbappe jest dużo szybszy. Zresztą pod koniec kariery Mbappe na 1000% będzie miał lepsze statystyki niż Suarez.
0
@Bykunn no i jest jeszcze filmik na oficjalnych profilach PSG
5
@Abominacja to znaczy, że zależy Ci wyłącznie na dalszym skloceniu społeczeństwa i prowokacjach. Taki właśnie obraz tej teczowej społeczności. Kiedyś dzieci w gimnazjum rysowaly takie rzeczy w kiblach. Teraz to jest sztuka. Świetnie się społeczeństwo rozwija.
0
@TheMazixX uspokojcie się z tym laporta. Przecież to nie on negocjuje te kontrakty. Zlecił swoim ludziom co mają robić i pojechał na wakacje bo zaraz się sezon zaczyna i żadnych wakacji mieć nie będzie.