0

Mam problem z wczesnym dostępem do FIFA 22. Mianowicie po 5min wywala mnie z gry do menu głównego i tak w kółko . Czy ktoś wie jak to naprawić?

1

@Geble 10h, ktoś pisał do EA i pracownik mu odpisał, że 10h ma być

0

@FCB24 st juste ma 91 tempa. Z Bundesligi jest jeszcze Klosterman z 85 tempa. Dobry starter będzie można zrobić z tej ligi.

0

@cules100pro Real lepiej gra niż Barcelona aktualnie. Barca pewnie będzie mieć problem nawet w tych najbliższych meczach. Gra wygląda tragicznie.

1

@blaugrana1980 fajnie by było żeby on zaczął jakoś wpływać na przebieg meczu. Narazie nic takiego nie widać.

0

@nitey w szczególności, że Pochettino powiedział coś o oszczędzaniu w związku z nadchodzącymi ważnymi meczami a tu najbliższe mecze to spotkanie z Metz (ostatnia drużyna tabeli) i Montpellier (środek tabeli)

3

@PatrychoO teraz karny był, ale wcześniej były ewidentne karne na Ronaldo. Ludzie są zaslepieni nienawiścią do niego i choćby mu noge zlamali w polu karnym to powiedzą, że faulu nie ma. Tutaj ewidentnie Ronaldo dwa razy zahaczony.

0

Ale skandal... Normalne oszustwo.

0

Ej to jest jawne oszustwo.

0

Brawo Lingard. Za tego ukradzionego karnego się należało.

3

Co ten VAR :o przecież to ewidentny karny

1

@Cobra303 a to przepraszam nie wiedziałem, nie oglądam ich za często a chyba warto

0

West Ham gra ładniejsza piłkę niż Barca do czego to doszlo

0

@Bulls1938 moja koleżanka jest spedytorem i mówi, że strasznie stresująca praca

0

@Barca1992 znaczy no jakby doszło do meczu Barca - Milan to ja bym na Barce pieniędzy nie postawił

4

@HarveySpecter ja już teraz, nawet bez bankructwa, jestem za sprzedażą klubu.

0

@Image oni od paru sezonów grają syf i ledwo się utrzymują

1

@qbsonFCBarca można zablokować posty od danego użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 no wczoraj to strasznie wyglądało. Nastawiłem się na widowiskowe mecze, ale chyba tak kolorowo nie będzie. Neymar bez formy, Messi też jakiś taki zagubiony. Jedynie Mbappe coś pokazywał wczoraj no ale jak na złość zszedł z boiska dosyć szybko.

0

@barcelonaLM trzeba było do niego zadzwonić i mu podać wyniki meczów środowych

0

@AdiKingu96 no tak, ale wiele osób chce zwolnienia trenera

3

@Pawel13sz cała ta drużyna jest wykończona psychicznie i to widać na boisku. Alba wczoraj na lawce już wyglądał na dobitego, w szatni to już całkiem musi być tragedia.

0

Myślicie, że zmiana trenera coś da? Czy raczej dopóki nie będziemy mieli zawodników, którym się chce grać to jakikolwiek trener by nie przyszedł będzie to samo?

0

Kurcze oby Balde grał częściej za Albe

2

To. Już nawet nie chodzi o wynik, ale kurde Barca nie może wyjść ze swojej połowy nawet

1

No i gdzie tu znaleźć jakiś pozytyw

0

@Transu96 zgłaszam się PS4

1

Wooow ale to SIII całego stadionu przy celebracji było mocne

0

@Sapos93 przynajmniej te mecze są interesujące. Cały czas drużyny atakują a nie to co w lidze hiszpańskiej 10 minut klepania na jedną akcję pod bramka.

0

Kurde wreszcie dryblujacy Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?