- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2078 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2078 Culés
6
Jak tak oglądałem wczoraj to PSG to stwierdzam, że ja tam żadnej magii nie widzę. Wszyscy porozstawiani daleko od siebie tak, że nie ma komu zagrać tylko kto ma piłkę to wchodzi w pojedynek indywidualny. Słabe wyprowadzanie piłki spod bramki, a o jakiejś kontroli w środkowej strefie boiska to nawet nie wspominam. Club Brugge grało bardzo dobrą piłkę, momentami to aż byłem w szoku z jaką łatwością grali sobie w trójkącie z klepki i kreowali dogodne sytuacje, ale PSG po prostu grało słabo.
0
@MesQueUnClub_87 no wczoraj to strasznie wyglądało. Nastawiłem się na widowiskowe mecze, ale chyba tak kolorowo nie będzie. Neymar bez formy, Messi też jakiś taki zagubiony. Jedynie Mbappe coś pokazywał wczoraj no ale jak na złość zszedł z boiska dosyć szybko.
2
@MesQueUnClub_87 kto by pomyślał, że potężny Pochettino nie ogarnie drużyny. No szok :) przecież jego bogate w trofea CV zapewnia efektowny i efektywny styl :)
0
@MesQueUnClub_87 bo wy to byście chcieli od kopa żeby to wszystko działało. Jasne, mają piłkarzy na takim poziomie, że mogłoby to tak już wyglądać, ale widocznie w życiu tak łatwo nie jest. Imo z czasem to zacznie funkcjonować.
1
@Tollusiek Wiem, że potrzeba czasu na to by wytworzył się tam drużynowy "spirit", ale oczekiwałem dużo więcej po tej drużynie i że jednak nie będą mieli problemów ze zdobyciem 3pkt z zespołem, który jest na 78 miejscu w klubowym rankingu.