tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcruise Bojan sam w wywiadach opowiadał, że psycha mu siadła potężnie i bał się w pewnym momencie na treningi chodzić. Po Gavim nic takiego nie widać ;)
1
@AlexDark00 na lewej Dembele, na prawej Adama - byłoby pięknie
0
@msmsms no po trailerze oczekiwania ogromne, bo jest on świetny pod każdym względem. Pewnie zobaczymy komiksową grupę Illuminati, na której czele będzie profesor x. Pytanie kto będzie w tej grupie? W komiksach był Dr Strange, profesor x, namor, Black panther, iron Man i mr fantastic. W Multiverse od Madness pewnie pozmieniaja trochę skład. Do tego pewnie zobaczymy Kapitan Carter,której tarcze możemy zobaczyć na plakacie do filmu. Poza tymi postaciami to cięzko strzelać kto jeszcze się pojawi bo naprawdę może to być każdy. Myślę, że zobaczymy jeszcze kilku X-menow. Na pewno będzie jakaś bomba bo skoro już w trailerze pokazali Profesora, który miał być właśnie ta bomba to co dopiero będzie w filmie. Czekam bardzo na maj :D
3
Dembele - Auba - Adama to byłby chyba najlepszy wybór z przodu na ten moment a szkoda, że nigdzie takiego przewidywania nie widać.
0
Wie ktoś czy mozna gdzieś znaleźć piosenki jakie zostały wykorzystane w danych układach tanecznych w jezdzie figurowej na łyżwach na igrzyskach w Pekinie aktualnych?
0
@Sau_Ron może nie myślał akurat o tym w trakcie strzału, ale mógł o tym myśleć przed wejsciem na boisko a to rzutuje na cały występ. Jak ktoś się boi to nie da rady zrobić czegoś najlepiej jak potrafi.
0
@Sulimo bo tam nikt nie gra pod niego tak jak było w Barcelonie przez ostatnie lata. Tutaj mógł spacerować po boisku i i tak go szukali podaniami. W PSG już tak nie ma i jeszcze bardziej widać to jego człapanie.
0
@Uukasz_93 dokładnie. Niech idzie do PL gdzie są goście mniej więcej na podobnym poziomie.
1
@qchulainn zawsze się myli. Poprawione ;)
2
Mam nadzieję, że w Barcelonie nie wpadną na pomysł żeby sprowadzać Messiego z powrotem.
0
@Katalonbar akurat jeśli po takim meczu ktoś wyciąga takie wnioski to się średnio zna na piłce
1
Czekam aż w końcu Xavi wystawi skrzydła Adama, Dembele. Ależ by to chodziło.
1
@kuz w Anglii go trochę nie doceniali bo nie miał liczb, ale zagrożenie zawsze stwarzał poważne pod bramką przeciwnika. Szkoda, że mu ten potężny strzał nie wszedł.
0
@BART97 głupoty piszesz, pewny siebie mógł być przed konkursem. Konkurs się skończył i po prostu jest mu smutno bo to pewnie jego ostatnie igrzyska. Biorąc pod uwagę jego ostatnie wyniki to raczej tym konkursem pokazał, że jest silny psychicznie. W ostatnich miesiącach skakał tragicznie, ale się nie załamał i na najważniejsze zawody dał z siebie wszystko.
0
@vanilla_hajs Messi sam chciał odejść a nie został wywalony. Bardziej sytuacja w klubie go przekonała, że nie ma sensu tu zostawać, ale wywalony nie został.
15
@mekston do tego w LM w 5 meczach 5 bramek. Ma po prostu przyzwoite statystyki. Ludzie się przyzwyczaili do kosmicznych statow, ale trzeba jednak się pogodzić z tym, że takie czasy już nie wrócą. Parę lat temu się mówiło, że Messi może grać do 40 bo i tak mnóstwo asyst będzie nabijał i chyba taki scenariusz się sprawdza.
0
@barcelonaLM fajnie, tylko, że Ukraina nie jest w NATO. O ile przy ataku na Polskę może by ktoś z NATO zareagował o tyle na terenie Ukrainy żadne NATO walczyć nie będzie.
4
@taris miał pecha bo wszedł i akurat Alves dostał czerwo, więc drużyna sie musiała cały czas bronić i prawie ataków nie wyprowadzali.
0
@SinMistico ale to nie ma znaczenia, że po gwizdku. Przecież gdyby sędzia zagwizdał powiedzmy koniec 1 połowy i w drodze do szatni jakiś piłkarz uderzy drugiego w twarz to nadal dostanie kartkę. Tak samo tutaj Alves idiotycznie się zachował więc kare dostał.
0
@YeastMoss przecież do niedawna jeszcze się mówiło, że jak nie chcesz się szczepić dla siebie to się zaszczep dla innych bo nie będziesz zarażał innych. Teraz się okazało, że jednak zaszczepiony tez zaraża. Już nie wspomnę, że na początku szczepionki w ogóle miały chronić przed zachorowaniem.
1
@kamilo0066 ale to ich zachowanie jest żałosne. Już nawet badania pokazują, że jedyne w czym ta szczepionka pomaga to może lżejsze przechodzenie choroby. Zaszczepiony ani nie ma gwarancji, że nie zachoruje, tez już wiadomo, że może zarażać innych a oni dalej w to brną.
1
@LionelM95 co do tego jedzenia to wcale nie najgorszej jakości, spokojnie w jakimś markecie zrobisz zakupy na tydzień dla.jednej osoby za jakieś 150zl. Mógłbyś też robić najprostsze dania typu kurczak, makaron jakiś sos itp, które Ci starcza na kilka dni. Gdybys wydawał to 150 tygodniowo, a czasami może mniej to by Ci zostawało jeszcze 300zl w miesiącu na jakieś tam zachcianki (oczywiście w przypadku jeśli nie dojdą nagle jakieś dodatkowe koszty, ale takie wypadki się nie zdarzają zbyt często). Wiadomo nie jest to dużo, ale już nie brzmi tak źle jak to przedstawiałes. Ewentualnie pieniądze mógłbyś wykorzystać na rozwój w jakimś kierunku. Mógłbyś zrobić np nie wiem kurs na wózek widłowy. Taki operator wózka już zarabia okej. Takich rozwiązań pewnie jest mnóstwo. Coś na pewno znajdziesz dla siebie.
1
@LionelM95 no na jedzenie starczy więc totalne dno to nie jest
0
@Colon proszę o oznaczanie
2
@trolownik bardzo niski procent tkanki tłuszczowej, pewnie jakieś 8% może mniej
2
@marcin62 ale to nie PiS wchodzi do sypialni tylko to lewica/lgbt itp wyciaga to łóżko na rynek miasta i każe mi oglądać co oni tam robią
0
@ronni37 po pierwsze gdzie szczują? Po drugie to jest właśnie problem, że żadna ze stron nie jest w stanie się uspokoić nawet w przypadku zbiórki charytatywnej i zawsze jest to szczekanie "bo oni, bo oni" itp. Gdyby WOŚP miał tylko służyć jako pomoc dla innych to by od razu ktoś od nich wyszedł i powiedział, że bez względu na opcję polityczne i roznice na ten jeden moment się ogarnijmy bo nie chodzi w tym wszystkim o politykę i o nas samych tylko o pomoc innym. To samo oczywiście PIS mógłby zrobić, ale jak widać obie strony są siebie warte.
1
@Krystian1588 akinfenwa jest gruby po prostu xD
4
@Odcinkowy WOŚP jest strasznie polityczny i ewidentnie staje po jednej ze stron. W przypadku akcji charytatywnej nie powinno być czegoś takiego. Taka akcja ma łączyć ludzi a nie dzielić.
1
@Coutinho007 dokładnie. Nie widziałem piłkarza z takim odejściem od przeciwnika. Wiem, że liczb nie ma dobrych, ale na pewno to będzie przyjemność go oglądać.