1

@Pawlak1992 no tutaj się trzeba zgodzić. Po wyjściu z grupy w każdym meczu grali tylko przez ostatnie 10min. Dzisiaj zagrali tragicznie i mieli dobre kilkanaście minut.

0

@AxelF nie no ale pisanie, że Biblia nie jest książka historyczna to już jest ogromna ignorancja. Nawet nie będę wypisywał wszystkich odkryć, wykopalisk itd, które potwierdzają jej wiarygodność bo jest tego multum. Co do Jezusa to również jest postacią historyczną i pisze o nim wielu badaczy, historyków tamtych czasów jak np. Korneliusz Tacyt, Swetoniusz, Pliniusz Młodszy, Flegon. Są też listy niejakiego Mara-Bar Serapiona, ktory stawia Jezusa w jednym rzędzie z Sokratesem i Pitagorasem. To pewnie oznacza, że oni też nie istnieli i są fikcją literacką?

0

@PeterGabriel a odróżniasz fikcję literacka od historii czy niezbyt?

1

@Roobo akurat w tym meczu wielkiej filozofii nie ma. Po prostu trzeba poczekać do 85min jak będzie 3-0 dla.liverpoolu i wtedy postawić przy kursie pewnie ponad 200 na zwycięstwo Realu.

22

Brawo Araujo za otwarte pisanie o wierze i Jezusie.

3

@Kondziubarca brakuje "są wybory"

3

Ale tragiczny błąd Adamy. Nawet w okręgówce wiadomo, że się w srodek piłki nie wybija. Szkoda bo go lubię bardzo, no ale niestety przygoda w Barcy nie kończy się dla niego dobrze.

2

@Piotr,1985 i tak lepszy niż Torres

1

@Kurkmen też już ciężko mi się ogląda mecze. Więcej czasu przed telefonem spędzam podczas meczu niż na samym oglądaniu. Powoli się zastanawiam czy w ogóle jest sens te mecze oglądać bo to tylko strata czasu. Zamiast tego mógłbym spokojnie coś poczytać czy jakiś film oglądnąć.

0

@masq asisc gel-nimbus lub Asics gel-cumulus, ewentualnie gel-kayano jeśli masz pronacje

0

@Criss18Barca nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja np dla jakiegoś idioty, złodzieja, kogoś zamotanego w jakieś nielegalne biznesy nie chciałbym pracować nawet za 10x większe pieniądze. Już inna sprawa, że porównanie zwykłej pensji do kogoś kto zarabia miliony miesięcznie jest bez sensu. Dla osoby zarabiającej 4k będzie ogromną różnicą zmiana na zarobki 8k. Dla Mbappe, który już może nic nie robić do końca życia nie ma znaczenia czy będzie zarabiał 500k tygodniowo czy 200k tygodniowo bo to nic nie zmienia w jego życiu. Zarabiając 200k tygodniowo może mieć wszystko o czym sobie pomyśli i za 500k tygodniowo tak samo.

0

@tomek8756 biedny chory chłopak

0

Jak Mbappe dostanie taką władzę faktycznie w PSG to przecież tam atmosfera w szatni będzie tragiczna.

10

Po co w ogóle wychodzić na boisko. Trzeba było powiedzieć sędziemu niech wpisze w protokół 0-0 i tyle. Ludziom zmarnowali 2h po prostu..

0

@Gaz nie no ja rozumiem jakby to był pierwszy sezon Puiga, ale on już pare lat się pląta po tej drużynie. To nie przypadek, że kolejny trener na niego nie stawia.

3

@SkN kazdy trener to widzi, dlatego on u żadnego nie grał prawie w ogóle. Widać gołym okiem różnice nawet w samym poruszaniu się między Puigiem a dużo dużo młodszym Gavim.

0

Nie no to jest przerażające, że Aspas nawet podać piłki ta prawa nogą nie potrafi. Już by miał dwie bramki więcej jakby się nie przestawiał 10min na drugą nogę. Jak to w ogóle może być możliwe na takim poziomie.

0

@Katalonbar szkoda, że tak go Xavi odstawił bo początek miał obiecujący i za Torresa spokojnie teraz mógłby grać. Wchodzi na końcówki a i tak daje więcej niż Ferran przez cały mecz.

0

Nie no nie ma się co oszukiwać bardzo ważny punkt na ciężkim terenie zdobyty. LM praktycznie pewna a parę miesięcy temu takie oczywiste to nie było.

0

Alba jo cie krynca

2

Araujo jedyny umie skakać

0

@Tuc zaraz Ci ktoś wyskoczy, że przecież Barca wygrała z Realem 4-0

0

@Fan2005 piłkarze też mają wkład w mecz a nie tylko trener. Widać akurat w tym meczu, że Guardiola dobrze przygotował zespół. Jedyne więcej co mógł zrobić to chyba tylko wejść na boisko i strzelić te setki,które City miało.

1

@AduŚ07 akurat po jego zmianach City strzeliło na 0-1. To że Real jest chory i nie da się z nimi wygrać to nie jest wina Guardioli.

0

@ElKamil no ciekawe rzeczy mówisz. Real do 90 minuty pół sytuacji nie miał. Oczywiście inna sprawa, że oni od 90min zaczynają grać dopiero.

0

@Fan2005 i co zrobił źle w tym meczu?

1

@tomek8756 w TV było na początku, teraz już jest okej

1

@PiotrR multiverse of madness

26

Jak dużo może dać granie na własnym boisku jeśli się nie ma kibiców idiotów, którzy sprzedają bilety kibicom drużyny przeciwnej.

1

@eydeem nawet bym powiedział, że Lech mocno przeważa, ale Raków też trzeba docenić. Mają plan na to spotkanie i widać, że działa, choć dla oka ładne to nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?