1

Nie no chyba serio nie da rady już grać z amigosami w składzie. Oni musza odejść bo ta drużyna nie ruszy dalej z nimi w składzie.

2

@arasz1819 sam się niestety nabrałem kilka lat temu na te konfederację. No ale człowiek się całe życie uczy, że politykowi się nigdy nie ufa nawet jakby nie wiadomo co mówił i obiecywał.

12

@Dembouz1899 jak te reklamy ze starych lat. Świetna jest!

2

Oby Marek Papszun został jeszcze na parę lat w Rakowie. Kibicuje mocno żeby w przyszłym sezonie udało się wejść do europejskich pucharów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MaFCB gra wygląda o niebo lepiej w porównaniu do paru poprzednich lat, więc uważam, że powinien dostać jeszcze szansę. Prawda jest taka, że Barca w meczu z Bayernem i tym rewanżu z Interem była zespołem lepszym. Bayern przez większość meczu był ciśnięty przez Barce i gdyby nie zmarnowane 100% sytuacje to po pierwszej połowie by było już 2-0 i Xavi byłby noszony na rękach. Później przyszła ta nieszczęsna przerwa reprezentacyjna i kolejne problemy, ktore nie wynikają z braku umiejętności Xaviego. Z Araujo i Kounde Barca pewnie wygrałaby ten rewanżowy mecz z Interem (ten pierwszy mecz owszem zagraliśmy slabo, ale słabsze mecze się zdarzają). Ogólnie to widać gołym okiem pracę Xaviego i jeśli gra zepsolu dalej się będzie tak poprawiać to powinien zostać.

0

@ini_barca przecież i tak miałeś logo Spotify. Po prostu jest zamiana jednego logo na drugie.

2

@Kessie no jeszcze warto napisać który trener z jakimi drużynami się mierzył

2

@Derean wreszcie ktoś myślący. Jak widzę to wyrzucanie Xaviego to nie wiem czy ludzie troluja czy są aż tak głupi. Różnica w grze za Xaviego a za poprzednich trenerów jest ogromna. Oby nikt w Barcelonie nie wpadł na idiotyczny pomysł zwalniania go.

0

@Nihas serio nie widzisz przeogromnej różnicy w grze za Koemana i za Xaviego? Ja rozumiem ludzie, że jesteście wkurzeni, ale weźcie pomyślcie chociaż przez sekundę. Przecież z Koemanem to byśmy nawet punktu w tej grupie nie mieli a w lidze byśmy się gdzieś w środku tabeli tułali. Jak ja widzę takie idiotyczne komentarze "xavi out" to nie wiem czy to trolling czy ludzie są tacy głupi.

0

@Firestone jeśli nie widzisz różnicy w grze i zaangażowaniu to chyba nie ma sensu żebyś dalej piłkę nożną oglądał

0

Jeśli ktoś chce zwolnienia Xaviego to jest albo głupi albo ślepy.

0

Araujo i Kounde bez kontuzji i mamy dwa zwycięstwa z Interem....

1

@LionelM95 no dla mnie to jest chore, że oni tego od tylu lat nie zmienili. Mi akurat w nową Fifę gra się super, ale no to niezaliczenie wygranej przy wyjściu przeciwnika jest niepoważne. Nie wiem czy jest druga gra online, która ma takie rozwiązanie.

2

Mam nadzieję, że piłkarze są tak samo albo nawet bardziej wkurzeni na to oszustwo i w następnych meczach LM nawet nie dadzą złudzeń drużynie przeciwnej, że może coś ugrać..

0

Nie no nie da się z tym do jakiegoś sądu iść? Przecież to są jaja. Jeszcze mamy do porównania te sytuację z Fatim gdzie sędzia sprawdzał wszystko a tutaj nagle nic? Ja bym na miejscu Barcelony to gdzieś zgłosił bo takiego jawnego oszustwa to ja dawno nie widziałem.

3

Nie no to jest przecież jawne oszustwo

0

Sergi Roberto już 4 raz miał okazję zagrać na 16 metr do stojących tam niekrytych Gaviego, Pedriego i dalej ich tam nie widzi..

1

@AlexDark00 no jak pogra ze 3,4 lata i będzie strzelał tyle bramek to calkiem możliwe, że jakąś tam legenda będzie nazywany. Wiadomo nie na poziomie Messiego no ale Suareza np to już jak najbardziej.

0

Ależ antyfutbol ta Majorka gra. Przegrywają i nadal bronią w 10 przed polem karnym..

1

@FCB24 mi się właśnie łatwiej robi te SBC. Nie trzeba się teraz martwić o linki tylko daje sobie powiedzmy napastnika i obrońcę z tej samej ligi i nadal mam zgranie.

0

W FIFIE 23 dalej jest tak, że gdy przeciwnik wyjdzie z meczu przy remisie to nie zalicza nam wygranej?

2

@mrboom wielu innych też pisało z kartki. Pytanie po co nasz prezydent się z tym krył.

0

@karol97 no okej, ale popatrz jakościowo kto wypadł a kto jest do grania. Tak samo można jeszcze wymienić obrońców z Barcy B, że są dostępni. Ilość tutaj nie ma większego znaczenia.

0

Ehh a taki piękny październik się zapowiadał. Wychodzi na to, że obrony w ogóle nie ma..

0

On jest młody na mundialu sobie jeszcze zagra. Bardzo dobra decyzja.

0

@draxidox owszem co do Glika, Krychowiaka i Żurkowskiego się zgodzę (chociaż Glik jeszcze daje radę mimo.wieku), ale pisanie że tylko Lewy i Zieliński mają technikę użytkowa to jest przesada. A wymienieni przez Ciebie Kiwior i Bereszynski grają w dobrych zespołach w jednej z 5 topowych lig i są zawodnikami pierwszego składu więc nie są to zawodnicy bez techniki. Świderski ma świetny sezon, Zalewski co prawda ostatnio kontuzjowany, ale w Romie jest bardzo ceniony. Ogólnie mamy dobry skład, ale wygląda na to, że nie ma osoby, która by to poukładała.

1

@draxidox nie jest to prawda. Ci zawodnicy w większości w klubach grają świetnie. Przychodzi mecz reprezentacji i nagle nie wiedzą co robić.

0

@brzucho głupota by to była ogromna

0

@koksik2700 właśnie jestem w trakcie ogrywania. Przepiękna jest ta gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?