tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@KmN oni już nie grają w Barcelonie tylko w Pogoni Szczecin.
0
@jacobFCB niby tak, ale z drugiej strony nie bagatelizujmy wszystkiego skoro po pierwsze mamy zdjęcia, po drugie są nagle nadzwyczajne posiedzenia rządu i to nie tylko w Polsce.
1
@norbi77 tylko jaka tu jest zmiana narracji? Przecież tutaj to cała sytuacja obrócona w żart po prostu. Nie zawsze trzeba po wszystkich cisnąć.
1
@Transu96 na pewno lepsza niż poprzednia. Mi też się dobrze gra pomimo, że tak dobrych rang jak kolega nie wbijam.
3
Ależ pięknie mordy zamknięte niektórym. Brawo Barca, Bravo Xavi!!
0
@MesQueUnClub96 oczywiście, że gramy lepiej.
1
Ludzie co Wy piszecie, że Barca słabo gra? Przecież ta Osasuna gra jednego więcej i nic nie potrafi na boisku zrobić. Dobrze gramy i ciśniemy i na pewno coś wpadnie.
0
@masq ale pierdzielenie
0
Ale dobrze ciśniemy może coś wpadnie..
0
@Pogba bramki nie powinno być bo faul, czerwa nie powinno być bo pierwsza żółta kartka z dupy
0
Niestety, ale z tym sędzia nie ugramy nic w tym meczu.
3
Tutaj kartka, ale tej pierwszej kartki w życiu nie powinno być.
1
Busquets proszę zejdz
0
Ehh Busquets może już czas pójść w ślady Pique
0
Dobra panowie z góry sorki ale włączam
1
@urbipl 3 bramkarzy powinno być. Chyba, że planujemy grac formacja z dwoma bramkarzami to wtedy okej
1
No i ja się pytam czemu Pedri nie strzelał? Piękne podanie Lewego.
1
Nie no to wcale nie była taka łatwa sytuacja. Mógł Torres zagrać lepszą piłkę zdecydowanie.
0
@Onie no u mnie rekord to ta ranga z 14 zwycięstwami. Może się kiedyś uda to pobić xD
1
@BulaKG ale to tylko i wyłącznie świadczy o zerowym profesjonalizmie i całkowitym braku szacunku. Na poziomie 3 świata w tym przypadku to jest bardziej ta gazeta niż polska liga.
1
Ale frajerstwo Pilzna że nie wybili piłki.
0
@sonek mi też działa jak co. Może standardowe włącz i wyłącz?
5
@DonMatteo901 alez on jest w formie. Widać ewidentnie, że się wziął za trening. Wróciła szybkość i drybling. To samo można powiedzieć o Messim.
0
@7black4 tylko pytanie po co celebrować strach i zło? Ja wiem, że dla niektórych to tylko głupia zabawa, ale jednak jeśli ktoś nie jest tego świadomy to może być zagrożony duchowo.
1
@Sensible o cholibka
1
@karieraFCB2 ja się niestety zesrałem metr przed kiblem i było 13-7. Ostatni mecz przegrany 2-3. Nagrody natomiast miałem również tragiczne xD
0
@Kamiloza91 śmieszne są ogólnie te komentarze, że "taktyka zła", " nie ma taktyki" od osób, które nie mają pojęcia o trenowaniu.
0
@barti_VEB97 takie porównanie jest bez sensu. To bardziej tak jakbyś nie mając pojęcia o tym jak piec chleb podszedł do piekarza i mu zaczął mówić, że tutaj za mało składników dodał, tutaj źle ustawił piec i źle dobrał naczynia i temperaturę pieczenia.
2
@Emhyr nie no bez przesady. Nie było w ogóle planu żeby on wchodził na boisko to nie był przygotowany. Żaden piłkarz nie jest gotowy do wejścia od razu w razie kontuzji zawodnika pierwszego składu.
0
@barti_VEB97 no Valencia nic w tym meczu nie zrobiła. Cały czas Barcelona atakowała. To że mamy takich zawodników, którzy nie potrafią trafić w bramkę to nie jest wina Xaviego. I śmieszne jest to, że kibic, który grał maks w okręgówce ( nie mówie tu akurat o Tobie, ale 90% osób, które mówi że nie widzi taktyki w meczu ma takie o niej pojęcie jak ja o nurkowaniu) wypomina profesjonalnemu trenerowi, że nie widzi taktyki podczas meczu xD