tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawci023x podobno w paczkach zachowanych przed eventem nie będzie można trafić TOTY.
0
@Trojanek23 u mnie tak samo Gavi aktualnie ulubiony piłkarz Barcy wraz z Araujo. Oby chcieli zostać w klubie to możemy mieć kolejne lata z sukcesami.
3
@tomek8756 jak książek nie było tylko rodzina wiedziała żeś debil
1
@DonMatteo901 dokładnie takie same sceny były w tym słynnym klasyku 5-0
0
@Ronin47 od 5/6 lat*
1
Fc Barca com na eleven jesteśmy sławni
1
Normalnie aż łzy w oczach
1
@wosiek91 zachowuje się jakby miał 10 lat. To on jest winny w tej sytuacji nie Shakira (chyba, że za kulisami sytuacja jest inna niż nam to się przedstawia, ale gdyby tak było Pique by pewnie coś powiedział na swoją obronę).
2
@takisobiektos jakby przestał biec to powinno być uznane, ale on cały czas.biegl do piłki. Te przepisy powinny być coraz bardziej przejrzyste i klarowne a nie na odwrót. Chyba, że to taki plan był dać VAR żeby ludzie się dali nabrać, że wszystko już teraz na pewno będzie sprawiedliwie a przepisami sobie wszystko nadrobią tak, że dalej wałki będzie można kręcić.
0
@arsenallondyn0 już niestety ścięli te chaszcze. Wyglądała epicko faktycznie.
0
@JohnnyBarca kurczę, ale dlaczego ten Busquets. Wiem, że legenda klubu i w ogóle, ale no na boisku to strasznie widać jaki on jest wolny. Okej ustawia się dobrze, ale teraz nic mu to nie daje bo jest tak wolny, że i tak go nadgonia pomimo.dobrego.ustawienia.
15
@Rust_Cohle no dla mnie to jest chore, że ludzie tutaj bronią chłopa, który zdradził swoją żone z którą jeszcze ma dzieci. Może ona była dziwna/głupia, cokolwiek sobie tam wstawcie, ale nadal to nie jest usprawiedliwieniem zdrady. Mógł się z nią rozwieść i wtedy sobie szaleć i.robic co chce. Zdrada to jest najgorsze szmaciarstwo jakie można komuś.zrobic. Może ona faktycznie go kochała i po prostu tak odreagowuje i ma do tego prawo po tylu latach związku. Znieczulica wszędzie coraz większa z tego co widzę.
0
Widać, że Torresowi już psycha siadła kompletnie. Nie wiem czy w Barcelonie się już da zmienić. Chyba przejście do jakiegoś ciut gorszego klubu by mu dobrze zrobiło.
0
@BorzyKrzys filmy w 4 fazie były okej. Black Widow i Thor chyba najsłabiej wypadły. Lepiej to wyglądało w Shang-Chi, Eternals i Black Phanterze. Najlepiej zdecydowanie Spiderman i Dr Strange. Seriale natomiast okropnie zaniżyły poziom tej fazy. She-Hulk i Ms Marvel to są produkcję, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Myślę, że te filmy będą powstawać jeszcze przez wiele lat, bo i historii z komiksów jest do opowiedzenia multum.
0
@Kgorecki2500 całkiem przyjemny film. Fabuła faktycznie banalna, ale wizualnie jest fantastyczny.
71
Typowy dla obecnych czasów ból dupy o prawdę. Xavi całkiem grzecznie się wypowiedział. Oczywistym jest, że lepiej jest trafić na drużyne z trzeciej ligi niż na Real Madryt. Nikt im takim stwierdzeniem nie odbiera tego, że dotarli daleko. Może to oni o sobie mają za wysokie mniemanie i myślą właśnie, że mogą stworzyć takie samo zagrożenie dla Barcy jak drużyna z La Ligi?
2
@Kgorecki2500 super, że wrzucasz cytaty z Biblii ;)
4
@TaughtMule a według Ciebie nie oddał za dużo? Przecież to nawet nie wygląda jak obrona przed napaścią tylko morderstwo. Jeszcze chłop leżał na ziemi i się nie ruszał a ten stanął nad nim i strzeli parę razy.
0
@RomanHoffer nie ma niestety magicznego sposobu. Po prostu trzeba walczyć z ciałem i jego zachciankami.
0
@MarioVeB! Ja właśnie planuje zakup, ale model , który chce kupić to koszt ok. 3-3,5k. Więcej niż 5k raczej bym już nie dał.
0
@Salchent no pewnie dlatego, że taktyka to nie jest coś co osoba nie mająca pojęcia o trenowaniu może wyłapać tak o na szybko bez żadnego analizowania meczu. Profesjonalni trenerzy żeby przeanalizować taktykę przeciwnika na mecz mają dostępne video z meczow rywala i sobie je oglądają po parę razy za każdym razem analizując inny aspekt taktyki a kibic na La bambie nie będący na żadnym kursie trenerskim w życiu potrafi jednym okiem patrząc na mecz a drugim na telefon, bez oglądania powtórek przeanalizować idealnie cały mecz i stwierdzić, że nie ma w meczu żadnej taktyki. No brzmi sensownie faktycznie.
1
Zawodnicy mają 6 sytuacji sam na sam, których nie wykorzystują a ludzie dalej po Xavim cisną xD
1
A niektórzy dalej będą krzyczeć, że zasługują na więcej minut xD
1
@Cule1234 jeżeli do reprezentacji nie przyjdzie ktoś poważany z sukcesami, chociażby jako piłkarz, to nic z tej reprezentacji nie będzie. Co może taki Urban czy Michniewicz przekazać takim zawodnikom jak Zieliński, Milik, Lewy, którzy pracują z najlepszymi trenerami na świecie? To oni mogliby mówić takiemu Michniewiczowi jak treningi i taktyka mają wyglądać.
0
@jeyx77x idź sobie do laryngologa na płukanie uszu
0
@RoberDzik bardziej bym powiedział że PiS strolowal tych wszystkich co ich nazywali homofobami. Teraz taka Mel C sobie oglądnie ten występ i sobie pomyśli co to jej za głupoty wcisnęli.
0
@Faro dzisiaj był słaby mecz? Oddaliśmy z 10 strzałów na bramkę. Cały czas kontrolowaliśmy grę. To nie wina Xaviego, że zawodnicy nie potrafili wykorzystać sytuacji.
1
@Kidd jest mnóstwo wspaniałych gier na PS5. Ja bym sobie dał spokój z FIFA na Twoim miejscu. Za dużo czasu trzeba grać żeby cokolwiek zyskać w tej grze. Dodatkowo gra w Ultimate Team jest strasznie irytująca.
1
@Firestone a co ma zrobić jeszcze jak to ojciec chrzestny jego dziecka podobno. Też byście na kolegów nadawali publicznie?
2
@Kluivert_P oczywiście, że tak