tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion no właśnie o to chodzi, że to nie jest praca jak każda inna. Chyba nie muszę tłumaczyć różnic między np pracą w sklepie a kariera piłkarza. Nie mówię, że on musi się zgodzić na obniżkę, bo nie musi, ale też nie udawajmy, że dla takiego kogoś obniżka pensji zrobi taka sama różnice jak gdyby osoba pracująca np w sklepie się godziła na to samo. Stąd też uważam, że takie pytanie "a ty byś się zgodził na obniżkę?" jest bez sensu, ponieważ podejrzewam, że nikt tutaj z nas takimi kwotami nie dysponuje. Wiadomo, że jak ktoś dostaje pensje 4000 brutto to się nie zgodzi na obniżkę.
0
@JordiAlbion mimo wszystko nie można porównywać pracy na etacie do kariery piłkarza, bo to nie jest to samo.
0
@Patriskos no ja zakładałem konto jakoś chyba w 2004 roku xD. Szkoda, że nie ma dokładnych danych kiedy to było.
@Redakcja można to gdzieś dokładnie sprawdzić kiedy ktoś konto założył?
2
@ricardo0705 skomplikowali sytuacje to sobie oni parę tygodni temu. Teraz już jest po ptokach.
2
@Tom_Tom no właśnie problem jest taki, że oni już nic więcej od życia nie chca, wygrywać też najwyraźniej.
0
@Marcelinho99 jak wygra ligę to powinien dostać kolejny sezon. To jest spore osiągnięcie, bo od paru lat nie udało się tego pucharu zdobyć. Do tego jeszcze dorzucił Superpuchar. To nie jest słaby sezon chociaż gra nie wygląda dobrze.
0
Już chyba lepiej by było jakby się skończyło 2-0, bo po tej strzelonej bramce przez Lewego dopiero ujawniła się w pełnej krasie ta bida z nędza tej drużyny gdzie nie potrafili nawet zaatakować mocniej przez ostatnie kilka minut żeby coś wpadło. Zero ambicji i chęci odrobienia strat. Nie zwalam tego nawet na Xaviego tylko na zawodników, z których może kilku powinno grać w tej drużynie, bo reszta odstaje potężnie umiejętnościami.
0
Ciekawe czy Chelsea się utrzyma w PL.
1
@Pawci023x swoją drogą to tragiczna ona jest w użytkowaniu.
0
@La Pulgaa no w sumie to tak xD wtedy by była bardziej emocjonująca końcówka. Na tym zależy komentatorom a nie na nudnym meczu do jednej bramki.
0
@Foro o widzę, że koneser prawdziwego rapu
8
@takisobiektos z wzoru hajty to policzyles? Takie pierdzielenie, że większość by nie podała. Właśnie większość by podała bo to jest oczywista rzecz do zrobienia w takiej sytuacji.
0
@Limit_l3ss no w szczególności że Anka jest na meczu
0
Bezbłędny mecz Igi. Ogólnie tenis na niesamowitym poziomie z obydwu stron.
3
@Gappeq no nie no bez przesady. Miał świetne momenty w PSG. Nawet ten sezon miał bardzo dobry do kontuzji. 13 goli 11 asyst w samej lidze.
1
@Kgorecki2500 no ja zrobiłem, bo to jedyna szansa na Ronaldinho TOTY i wyleciał niestety Drogba 91 xD. Z tych poprzednich sbc z szansą na ikonę TOTY wyleciał Cole TOTY i Rooney 91. Niby nie ma tragedii, no ale szału też nie xD.
0
@MrPGG to może warto by było ruszyć dupę sprzed kompa i się zająć czymś? Lepiej się teraz pomęczyć i resztę życia żyć jak chcesz niż męczyć się całe zycie i nic z tego nie mieć
0
@doc zdecydowanie opcja nr 2
1
@Fenelon to jest niebywałe, że tyle ludzi się nabrało na to jego bycie Goatem w czymkolwiek.
2
Ależ się wspaniale ogląda ten dwumecz. Tyle jakości piłkarskiej na boisku to dawno nie widziałem. Oby kiedyś nasza ukochana Barcelona wróciła na taki poziom.
0
@Cotutajsiedzieje no i zdążył po dwóch miesiącach popsuć klub, który szedł po mistrza xD niesamowita persona
0
Najlepiej by było jakby każda ręka nie przy ciele w polu karnym to był karny. Jedynie w taki sposób to będzie w miarę sprawiedliwie. Inaczej to co to za przepisy skoro każdy sobie interpretuje inaczej.
1
@Adamski69 ja akurat do Xaviego nic nie mam. To bardziej na zawodników nie da się patrzeć poza kilkoma wyjątkami. Zero waleczności na boisku, kompletny brak odwagi, dynamiki, dryblingu. To nie jest wina Xaviego. Nie ma w tym zespole pół zawodnika, który by dawał coś więcej z przodu. Ferran, Lewy, Fati, Raphinia już nie wspominajac o takich tuzach jak Busquets, Roberto. To, że Barca takim składem zdobyła jakiekolwiek trofeum bym rozpatrywał jako sukces Xaviego.
0
@Marcelinho99 no zdobył najprawdopodobniej dwa puchary z czego jeden bardzo ważny, więc ogólnie sezon na plus. Po tym co się działo w ostatnich latach to jest według mnie ogromny sukces.
1
@Huck ale szukanie na siłę byle coś znaleźć na Xaviego. Ferran w City nic nie grał, Raphinia to się zgodzę w Leeds lepiej wyglądał, ale to nie jest do stwierdzenia w 200%,że aktualna znizka formy to wina Xaviego, Fati po kontuzji po prostu gra słabo i to nie jest wina trenera, Lewy końcówka kariery i oczywisty będzie spadek jakości.
Fakty są takie, że pierwszy raz od lat będziemy mieli jakieś ważniejsze trofeum na koncie.
1
@Litman ile to razy już było tak, że Barca zagrała tragiczny mecz ze słabszym przeciwnikiem a za tydzień zagrała świetnie z dużo lepszym. Na wynik meczu wpływa zbyt wiele małych szczegolików żeby to można było tak jasno określić, że jak dzisiaj zespół zagrał słabiej to za tydzień zagra tak samo. W szczególności w przypadku klubu z takiego poziomu jak Barca.
1
Gdyby Real wygrał swój mecz to nie byłoby ciekawie, ale przy takim wyniku Barca powiększa przewagę nad drugim miejscem, więc nie ma tragedii. Poza tym to, że teraz mecz Barcy nie wyszedł nie znaczy, że w następnym nie zagramy dobrze. Nie ma co się załamywać bo ogólnie sytuacja nadal jest dobra.
1
@Esteban_ ja bym powiedział, że to świetny trening dla psychy.
0
@AdiKingu96 to są tylko nic nie znaczące słowa. Kiedyś widziałem piękny filmik to obrazujący gdzie ktoś zwyzywał kogoś w języku, którego ta osoba nie znała i miała to kompletnie gdzieś po czym została zwyzywana w języku, który zna i nagle się obruszyla. To, że ktoś Ci zwyzywa rodzinę nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Owszem taka reakcja byłaby uzasadniona gdyby ktoś faktycznie zagrażał rodzinie Valverde, ale reakcja w taki sposób na jakieś słowne ataki jest raczej objawem braku opanowania i logicznego myślenia, a raczej właśnie takimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy facet a nie brakiem samokontroli.
1
@Survier on zawsze był wolny a teraz z wiekiem on się porusza jak ślimak na boisku. Chodzi mi zarówno o tempo gry jak i o podejmowanie decyzji. Sam go bardzo lubię, ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć karierę. On się nie nadaje już do gry na takim poziomie. Przez takich zawodników jak on czy Roberto my nie osiągniemy sukcesu w Europie. Piłka się zmieniła i jest duzo bardziej fizyczna. Kiedyś super technika wystarczyła żeby nadrobić braki szybkościowe i fizyczne. Teraz bez tego ani rusz i to widać po takich zawodnikach. Oby Xavi go jednak nie przekonał i niech odejdzie na zasłużoną emeryturę piłkarską.