3

@ngif dokładnie. Wielu ludzi tutaj nie rozumie tego. Gdyby on wprost powiedział, że nie chce już wracać do Barcy to by to każdy uszanował a takie kłamanie, że zrobił wszystko żeby wrócić skoro ewidentnie widać, że nie zrobił niszczy te jego legendę.

2

@Kapiczek no jak to po co. Szykowała się wielka ofensywa Ukrainy a coś takiego ogromnie popsuło im plany. Już pomijam, że odpowiedź po co jest oczywista. Sam nie lubię takiego generalizowania, ale Ruscy faktycznie wydają się po prostu złymi ludźmi, których cieszy tragedia innych. Cały ten atak na Ukrainę jest tego dowodem.

0

@Yoohoo szkoda im marnować pieniędzy na nadruk specjalnie na towarzyski mecz gdzie nie ma takiego wymogu

0

Ależ ten dresik, w którym piłkarze przylecieli do Japonii jest świetny. Wie ktoś może czy da się go kupić?

0

@inoks nie, po prostu Ty jesteś zaślepiony nienawiścią do jednej ze stron i nie umiesz inaczej popatrzeć na rzeczywistość. Od razu skreslasz daną osobe, bo ma inne poglądy niż Ty, nawet jeśli ta osoba w żaden sposób nie nawiązuje w danym momencie do tych poglądów to Ty i tak nie umiesz na tę osobę spojrzeć inaczej jak właśnie tylko przez te poglądy.

0

@_M4rtin ale co Ty myślisz, że te wszystkie rzeczy nie miały miejsca za PO? Wszyscy politycy są tacy sami i robią.wszystko tak żeby sami mieli najlepiej a Wy się dalej nabieracie po tylu latach. To jest dopiero tragedia.

0

@MichuZ44 niesamowity film. To już nawet nie zwykły film a sztuka.

0

@inoks no jakby nie było na evencie żadnego słowa na temat polityki, poglądów tylko czysta wiedza biznesowa i mówcy motywacyjni również nie wspominający o polityce tylko o tym jak osiągnąć postawione sobie cele to czemu miałbym się czepiać? Musiałbym być głupi żeby tak zrobić.

0

@Ostatnikrwawygang ale porównanie strasznie z dupy. To było spotkanie kompletnie pozbawione odwołań do polityki. Zobacz sobie wystąpienia z tej imprezy. To było spotkanie dla przedsiębiorców. Mógł sobie przyjść prawak, lewak, gej, katolik i satanista i nikt nie czułby się tam dyskryminowany, bo żaden kontrowersyjny temat nie został poruszony.

17

@jedrek7000 ten upadek, który opisałeś niestety elity przedstawiają jako rozwój i krok ku lepszemu. Ubierają to w piękne słowa jak tolerancja, wolność a w rzeczywistości jest to degrengolada moralna, brak jakichkolwiek zasad czy samokontroli. Ludzie bezmyślni to kupują stąd jest na świecie jak jest.

8

@albi a jaka była główna idea wydarzenia? Przecież to spotkanie w żaden sposób nie było powiązane z polityką.

2

@Bartula nie dziwię się bo takie oświadczenie poniekąd potwierdza, że mają rację i daje im pozwolenie na kolejne takie akcje w przyszłości. Marciniak mógł pokazać patologie ich zachowania a tego nie zrobił.

0

@marcin62 to akurat FIFA organizowała. Lepszym argumentem jest organizacją przez UEFA finału w Turcji, która współpracuje z Rosją i ma wiele innych rzeczy za uszami.

0

@Pedri16Future co zabawne gra odniosła przeogromny sukces. Teraz Rowling jest zaangażowana w serial i podejrzewam, że sukces będzie podobny.

0

@DonMatteo901 ale się człowiek wkurza jak widzi działanie tych bezmózgów

0

@doc nie dziwię mu się w sumie. Pewnie ambitny i honorowy chłop i nie chce w taki sposób pobijać rekordów.

4

@escarabajo piękny spot, aż się łezka w oku zakręciła

0

@kamyk_23 nie no co Ty za głupoty wypisujesz

0

@LM10GOAT jak widzę w plotce, że jest info, że Messi wymaga numeru 10 to od razu wiem, że to fejk.

0

Co to się stało w tym french open babek, że tyle faworytek odpadło

6

@TaughtMule bez sensu w ogóle ta przeprowadzka do Polski. Wiem, że tam chodziło o sprawy osobiste, ale czy to było warte ewentualnego zniszczenia kariery młodych? Nie wiemy co tam się dokładnie stało, ale nawet po tej decyzji o powrocie do Hiszpanii widać, że nie przemyśleli tego do końca.

0

@Mow_mi_Douglas co to za porównanie tamtego okresu do aktualnego? To całkiem inne czasy. Myślisz, że Tusk by nie zadłużał Polski? W kwestiach gospodarczych PiS i PO to jest to samo. Różnią się jedynie ideologicznie.

0

@Mow_mi_Douglas to tylko i wyłącznie wina nieudolnej opozycji, która wydaje się jakby nie miała pojęcia w jakim kraju walczy o rządy. Wcale się nie dziwię, że ludzie wolą PiS niż jakiegokolwiek reprezentanta tzw lewicy. Jak ktoś jest trochę starszy to pamięta czasy rządów Tuska. Wtedy kłamali i kradli, teraz też kłamią i kradną. Różnica polega na tym, że PiS rozumie kim są wyborcy, że dla ludzi w Polsce ważna jest tradycja i na tym w głównej mierze opierają kampanię.

3

Dembele musi zostać, bo to jest jedyny piłkarz Barcy, który pokazuję jakąkolwiek magię na boisku.

1

@Mario96w o widzisz, czyli pytanie jednak nie takie głupie. Dzięki za normalną odpowiedź. Też nauczka dla mnie żeby jednak La Bamby nie prosić o pomoc, bo prędzej sprawi, że dyskusja z głupim pytaniem o jeden mecz trafi do gorących niż uzyskam odpowiedź na pytanie xD

0

@bodzio10 wpisałem w wyszukiwarkę liga niemiecka tabela

0

@AvadaKedavra no dobrze, ale są różne sposoby na sprawdzenie jakiejś informacji. Ja zapytałem tutaj bo jest to strona o piłce nożnej i założyłem, że na pewno ktoś zna odpowiedź i mi szybko odpowie.

0

@matt121 dziękuję jedyny normalny użytkowniku za odpowiedź.

7

@AvadaKedavra a wiesz, że w każdej lidze sa inne zasady w takim przypadku? Dlatego pytam czy ktoś wie, ale widzę ,że lepiej kogoś zj*bac za pytanie niż dać normalna odpowiedź

0

@bodzio10 no wyobraź sobie, że odpaliłem tabele i w przypadku remisu Borussi i zwycięstwa Bayernu mają obydwie drużyny tyle samo punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?