1

Remis wystarczy Borussi czy muszą wygrać?

0

@Sau_Ron niestety ta akcja z Viniciusem to jest prawdopodobnie koniec La Ligi jaka znamy

1

@tristan87 drogę do tego finału to mieli na poziomie ligi europy

0

@Faro no tak przypadkiem wygrali ligę rzeczywiście xD

0

@cules100pro no teraz czarnoskórzy to sobie mogą co chcą w tej lidze robić i później jak zostaną ukarani zwalić to na rasizm. Na 100% się znajdą piłkarze, którzy będą to wykorzystywać.

0

@Faro ale Ty mylisz sposób doprowadzenia do sytuacji z samą sytuacją. Wiadomo, że City gra ładniejszą dla oka piłkę i potrafią w bardziej efektowny sposób stworzyć sytuacje. Napisałeś, że Barca nie potrafiła stworzyć sytuacji a miała ich mnóstwo. To, że były wypracowane w słaby czy też mniej efektowny sposób to jest inna sprawa, ale gdyby chociaż część z nich była wykorzystana to spokojnie można by było jakieś punkty zdobyć w tym meczu. W każdym razie no stwierdzenie, że Barca nie umiała stworzyć sytuacji w tym meczu nie jest prawdą.

0

@Faro czy Ty oglądałeś w ogóle mecz? Sytuacji Barcelona miała multum. To, że ich nie wykorzystują to co innego.

1

@lampka przecież tutaj ludzie nie raz cisnęli np Albe za to jego irytujące machanie łapami. Jak ktoś jest idiotą to denerwuje tak samo czy by był w drużynie, której kibicujesz czy w innej.

1

@Szmulek chłop zdobywa dwa puchary a i tak się zajdzie ktoś kto narzeka. Niesamowite.

1

@Kapiczek nie ma ku temu podstaw. Jeżeli będzie taki sam jak ten to będzie bardzo dobrze.

5

CI wszyscy malkontenci co tutaj wypisują te pierdoły, że znowu Xavi zły, wszystkich sprzedac itd to powinni dostawać bany z miejsca.

1

Ehh ale drażni ten brak decyzji o strzale w takich sytuacjach...

0

@Emhyr Kessie zamiast Riquiego Puiga a reszta okej

1

@Medium właśnie też się zastanawiałem nad tym Zalewskim. Dlaczego on tyle gra skoro nie wydaje się żeby coś dawał na boisku? Chyba, że na treningach jest wybitny tylko głowa mu nie dojeżdża na mecze

6

@DonMatteo901 nie no konkurs na spodenki to jest szczyt żenady. Na koszulki to bym jeszcze zrozumiał, ale spodenki??

0

@Rl9k1nG Spider-Man 2 zdecydowanie

1

@Kapiczek ja nadal się dziwię, że ludzie za pewniaka biorą zwycięstwo Messiego. Jak Haaland zdobędzie potrójna koronę, do tego będzie królem strzelców w każdych z tych rozgrywek to raczej właśnie on ma większe szanse. Na pewno nie jest to już rozstrzygnięte a przynajmniej nie powinno być.

0

@Simusamu10 ja też do końca nie byłem pewny tego awansu City. Jak było 3-0 i przez moment Real przycisnął to już widziałem jak się robi 3-2 i znowu to samo. Całe szczęście City wbiło na 4-0 i dopiero wtedy się człowiek uspokoił.

0

@Cvzx no nie byłoby bo Alvarez to by nawet nie doskoczył do tych główek, których Haaland nie trafił.

3

Wreszcie koniec tego farta...

2

@Herato czasy kiedy wyprowadzka za granicę miała sens już chyba minęły.

1

Co z meczem Igi?

2

@ngif on nie gra efektownie jak to Brazylijczycy mają w zwyczaju, ale jest skuteczny w miarę i to jest najważniejsze. Liczby go jednak bronią.

1

@bartas97 pierogi ruskie zdecydowanie

0

@Seba_89_ bardziej chodzi o to, że PiS się wydaje najmniej odklejona partią i dlatego dalej wygrywa. Kradną i.klamia.ile wlezie, ale nie zajmują się pierdolami typu orientacja seksualna, akceptacja dla 50 płci, jakieś limity spożywania mięsa i kupowania ubran itd. Trzymają się tradycji i dlatego wygrywają. To nie jest nic zaskakującego. W szczególności, że ludzie wiedzą, że czy opozycja będzie u władzy czy PiS to i tak będą okradani. Dlatego tutaj ten brak odklejenia robi swoje. Sam nie głosuje, bo żadna partia na ten moment mi nie pasuje, ale rozumiem ludzi, którzy na PiS głosują.

2

@Hartge dokładnie. Zdecydowanie za dużo kropek.

2

@WojtekCh10 dla mnie też to jest chore. Jakim trzeba byc bezmózgiem żeby nienawidzic kogoś do takiego stopnia, bo kibicuje innej drużynie niż ty. Sam kiedys miałem sytuacje, że idę sobie po mieście w koszulce z logo Kapitana Ameryki jako fan Marvela. Jak ktoś nie kojarzy to jest to biała gwiazda otoczona niebieskimi i czerwonymi kółkami. Nagle słyszę jak ktoś się drze "zdejmij k*rwa ta koszulkę!!". Ja sie zastanawiam o co chodzi, czy ktoś aż tak bardzo jest team Iron Man czy co. Później dopiero skojarzyłem, że komuś to logo przypomniało o herbie Wisły Kraków a drużyna z mojego miasta raczej ma z nimi kosę xDDD. Dobrze, że to ktoś w aucie jechał, bo jakby szedł chodnikiem jak ja to pewnie by do rękoczynów doszło. Strasznymi amebami są tacy ludzie.

0

Jest jakieś info czy piłkarze bezpieczni?

0

@BorzyKrzys nie wiem może już jako Quebo był wypalony i potrzebował nowego Alter ego żeby coś nagrać (czyli "nowego zbioru")? Tylko o co chodzi w tym za darmo? I komu on zabiera? Przecież ani jako Quebo ani jako Jakub nie dawał nic za darmo, bo czy za koncerty czy za płyty dostawał pieniądze. Chyba, że nie wiem chodzi o to co daje z wnętrza siebie przy robieniu muzyki. Jako Quebo już nic nie miał w sobie i stworzył Jakuba. Tylko komu ten Jakub wtedy zabiera? Bo jeśli Quebo tutaj jest tym bogatym to znaczy, że się nie wypalił i Jakub bierze z jego wnętrza wenę i nam ją daję. Ciężka sprawa ogólnie to ktoś mądry musi siąść na spokojnie.

0

@Koorsik obydwie części Horizon, Spider-Man, Ghost of Tsushima

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?