0

@Firestone w ogóle ta jego pierwsza przygoda w ManU to coś pięknego. Ten jego drybling wtedy był niesamowity. Niestety z przyjęciem do Realu coś się popsulo. Oczywiście liczby nadal robił, ale tej finezji już brakowało.

0

@Cotutajsiedzieje po co z tej Barcy odchodziles dzbanie jeden no

0

@Kinginiesta przecież w Stanach bylo to samo. Wleciały jakieś 3 balony i dopiero bo jakimś czasie się zorientowali. Tutaj to akurat rząd nie ma z tym nic wspólnego.

6

@Mario96w przez to spada stres bo się nie stresujesz, że coś zgubisz bo nie masz co czyli działa

7

@A4ron przecież to nie jest jakaś nadzwyczaj krótka przerwa. Gdyby grali we wtorek to można by się rzucać, ale tak to mamy normalne 3 dni przerwy.

1

@bartas97 dla mnie opcja 2

1

@Kapiczek 32 ma w sumie jeszcze do października. Teraz ta granica wieku się przesunęła przez lepsze przygotowanie fizyczne i piłkarze na wysokim poziomie spokojnie do 35 roku życia mogą grać. Przykład to chociażby wczorajsi strzelcy bramek w meczu Milan - Inter. Dzeko 37 lat, Mkhytarian 34 lata.

0

@matirix20 Busi też tylko 4 asysty na 39 meczów jeśli dobrze widzę. No nie ma jakiejś ogromnej różnicy pod tym względem między nimi.

0

@matirix20 no w tym sezonie w lidze ma 1 asystę, Busi 4

2

@ZiX kurde, ale brakuje w Barcy kogoś kto potrafi dryblować. Uwielbiam oglądać takich piłkarzy.

0

@A4ron wygrana po karnych to nadal wygrany mecz, więc musi Real wygrać.

0

@QQL5 pracuje w sklepie sportowym gdzie sprzedajemy też buty i raczej nie polecalbym rozklejania specjalnie, bo to widać. Oddaj normalnie buty na reklamacje. Nie minął jeszcze rok od zakupu, więc powinni to bez problemu uznać. Chyba, że buty były prane w pralce to wtedy z automatu reklamacja nie jest uznana.

1

@HavertzKai płaczemy za nim już właśnie od paru lat. Taka prawda, że on już od dłuższego czasu jest cieniem siebie z najlepszych lat. Na jego niekorzyść działa też to, że futbol się bardzo zmienił na przestrzeni tych kilku lat i stał się tak bardzo fizyczny, że Busi już nie daje rady nawet nie tyle ze względu na wiek co na swoje warunki.

4

@Firestone bardziej Sergi Roberto niż Alba

5

@adi7adi8 żeby można było kręcić aferę. Jak widać jesteś jedną z niewielu osób, która to w ogóle.zauwazyla, więc bardzo łatwo to zrobić.

0

@Pasiak według Ciebie obrona cały mecz i gra na kontry to geniusz taktyczny? To w ekstraklasie mamy kilkunastu takich geniuszy. Viniciusowi trochę schodzi piłka przy strzale i nie trafia i masz tragiczny obraz Realu nie potrafiącego stworzyć więcej niż 1 okazji w meczu.

0

@Pasiak zjada to on jedynie gumę w tym momencie xD. City 10x lepsze w tym meczu i trzeba byc albo zaślepionym kibicem Realu albo sfrustrowanym kolejnymi zwycięstwami Realu kibicem Barcy żeby twierdzić inaczej. Widać po statystykach kto prowadzi grę a po samej grze również widać kto jest lepszy chociażby przez liczbę stworzonych sytuacji. Strzał Viniciusa to jedyny strzał oddany na bramkę City w tym meczu.

0

@Pasiak "co ty pier*olisz czlowieku" cytując wieszcza

0

Ależ on jest potężny. Szybkość, drybling, strzał. Szkoda, że charakter taki, bo to byłby jeden z moich ulubionych piłkarzy.

0

Może sztuczna inteligencja będzie te mecze niedługo sędziować, bo to jest żart co sędziowie odwalają.

4

@Gracek10 ja czytałem że podobno Al Hilal chce wykupić całe rosario i przetransportować je samolotami do Arabii żeby Messi czuł się jak w domu

7

@Katalończyk 99 oby. Wreszcie sie uwolnimy od amigosow.

1

@HypeR
SPOILER


ja też, ale sposób w jaki to zakończyli nawet bardziej działał emocjonalnie niż jak gdyby ktoś zginął. Ja rzadko się wzruszam na filmach, ale ta końcówka jak się rozdzielili i poszli w swoją stronę uderzyła mnie niesamowicie.

5

Jak ktoś się zastanawia czy iść na nowych Guardians of the Galaxy, bo poprzednie filmy Marvela były słabe to zdecydowanie zachęcam żeby iść. Film był świetny. Wreszcie jakiś film od Marvela, który znowu wzbudza emocje. Piękne zwieńczenie trylogii.

9

Komentarz usunięty

0

@Pogba no dzisiaj bardzo słaby mecz. Głównie straty i niecelne podania.

1

@norbi77 ale to nie jest dobry mecz w jego wykonaniu. W większości to straty i niecelne podania.

1

@norbi77 to, że ktoś ma chęci nie jest niestety wystarczające na takim poziomie

0

@supraomnes1 Ronaldinho na boisku wiecznie uśmiechnięty nikomu nie wadził i każdy oglądał mecze tylko dla niego. Vini jakby się normalnie zachowywał to by był uwielbianym piłkarzem na całym świecie a aktualnie to go lubią tylko kibice Realu i to nie wszyscy. Ronaldinho kiedyś dostał owacje na stojąco na Santiago. Przecież teraz sytuacja w której Vini dostaje owacje na Camp Nou jest nie do wyobrażenia.

0

@Fenelon no tak, ale kiedy to było. Minęło tyle lat a nadal nikogo w zastępstwie nie ma. @Emhyr to jednak nie jest ten poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?