tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium no niestety pewnie jak w większości przypadków zmiany płci skończy się problemami i depresja. Oby trafiła na kogoś mądrego kto jej powie żeby wróciła do bycia sobą.
0
@clyde oczywiście, że tak. Mam nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości ujrzymy kolejna część gry ;)
3
@clyde ja sobie gram w przepiękne Ghost of Tsushima. Gra rzeczywiście świetna. System walki mnie kompletnie zadowala i mam ogromną radość z pokonywania kolejnych wrogów. Długo czekałem żeby w końcu w to zagrać. Zebrałem się i nie żałuję ;)
1
@BorzyKrzys możliwe xD nie wiem niestety kto to jest xD
0
@Death_voice prawdą jest, że człowiek musi sobie po prostu z tym poradzić. Człowiek mający depresję musi zrozumieć, że mózg go oszukuje i te uczucie beznadziei, które go ogarnia nie jest prawdą. Zrozumienie tego i bazowanie nie na uczuciach a po prostu na tym co faktyczne i prawdziwe jest kluczem do pokonania depresji. Może o taki wybór tutaj chodzi. Decyzja o zwróceniu uwagi bardziej na faktyczny stan rzeczy a nie na uczucia.
1
@Comentateiro jak będzie liga wygrana samymi wynikami 1-0 to biorę w ciemno
0
@Hasszz wiesz co, każdy może mieć swoje zdanie co nie zmienia faktu, że może ono być idiotyczne. Ktoś może powiedzieć, że mu gówno smakuje. Ma swoje zdanie, ale jest ono głupota. Piszesz, że nie trawisz multiwersum i dlatego film jest słaby? Nie na takiej podstawie się ocenia w ogóle filmy. Od razu podchodzisz do filmu negatywnie, bo Ci jakiś koncept nie pasuje. To tak jakby powiedzieć, że nie interesuje mnie historia, dlatego wszystkie filmy i książki historyczne to badziewie. Bezsensowne podejście kompletnie. Hejtujesz film dla samego hejtowania a nie masz żadnych argumentów do poparcia tezy, że film jest słaby.
0
@MOLESTA niby dlaczego mógłby wysłać? Przecież Rosja się na Ukrainie męczy i widać, że ta potęga Rosji to był jeden wielki fejk. Zaraz zresztą Wagnerowcy to udowodnią jak dojadą do Moskwy.
1
@Hasszz widziałeś ten film w ogóle? Nie jest możliwe, że ktoś kto oglądał ten film napisze, że to badziew. Chociażby ze względu.na to jak ten film jest zrobiony. Wygląda przepięknie i to jest nie do podważenia.
1
Przy takiej presji jaka teraz jest na tej drużynie to bardzo ciężko będzie o awans. Skoro oni psychicznie siedli przy Mołdawii to w tych kolejnych meczach może być tylko gorzej.
0
Co Ty robisz człowieku
1
@Tasde weź się chłopie zastanów nad sobą. Rzygać się chce jak się taka hipokryzję widzi. W lustro się jeszcze możesz patrzeć normalnie czy się ulewa już?
1
@reloaded ostatnio coraz to więcej takich negatywnych opinii o bookingu czytam. Sam chyba już tam nie będę rezerwował noclegów.
1
@marcin62 ewidentnie widział te transparenty. Mógł od razu powiedzieć, że to przesada i tego nie popiera. Poza tym to jego wystąpienie na tym marszu to szczyt hipokryzji. Cały czas jedzie po Kaczyńskim i PiSie i jego wyborcach po czym na końcu mówi, że jeśli chcecie tolerancji, dialogu to glosujcie na PO xD
0
@marcin62 owszem numerologia to grzech według Biblii. Bardzo mnie cieszy, że masz jakąś podstawowa wiedzę w zakresie treści Pisma Świętego. Jednak pomyliłeś troszkę pojęcia. To, że jakaś liczba coś symbolizuje to nie jest numerologia. Przykładowo w Barcelonie numer 10 zawsze będzie symbolem Messiego i ktokolwiek by nie grał z tym numerem to zawsze i tak pierwszy myśl będzie przychodził Messi. Analogicznie liczba 666 jest w Biblii symbolem bestii/szatana. Zarówno pierwszy jak i drugi przykład nie jest numerologią.
Co byłoby przykładem numerologii?
Np Messi urodził się 24.06.1987.
2+4+0+6+1+9+8+7 = 37. Antonella urodziła się 26.02.1988. 2+6+0+2+1+9+8+8 = 36. W związku z tym można stwierdzić, że do siebie nie pasują bo ich liczby życia się nie zgadzają a do tego jego jest nieparzysta a jej parzysta.
Takiego rodzaju wróżenie z liczb jest jak najbardziej w biblii przedstawione jako grzech. Natomiast to, że jakaś liczba jest czegoś symbolem nie jest numerologią.
0
@skubi99 ale to nie chodzi o banie sie czegoś. Tu chodzi o promowanie danego miejsca skojarzeniami z piekłem, złem i diabłem. Gdzie tu cokolwiek pozytywnego?
0
@arasz1819 nawet po tym chwycie marketingowym widać z czym kojarzy się ten numer. Jako akcja promocyjna może i dobry pomysł, ale po co promować coś diabłem czy piekłem. Już nawet abstrahując od tego w co kto wierzy diabeł ogólnie kojarzy się z czymś złym i nie widzę sensu promowania czegoś w taki sposób.
0
@tomek8756 z drugiej strony po co propagowanie zła czy też satanizmu? Owszem to tylko głupi numer autobusu, ale tutaj jest to zrobione celowo i niby ma być śmiesznie ale jakby nie patrzeć no to jest to w jakiś sposób symbol zła.
6
@michal26 czyli jednak tamto oświadczenie przed meczem faktycznie dla picu żeby tylko posedziowac ten finał
1
@karolup na razie to trzeba poczekac aż naprawia syf związany z Bartomeu. Dopóki tego nie naprawia to Barca nie będzie w stanie rywalizować finansowo.
0
@Kapiczek technicznie ładnie tylko wszystko w tempie o 20 razy za niskim
1
@saczers438 one blade jest świetne. Kupiłem parę tygodni temu i działa wyśmienicie.
0
@messi564 no z top 5 lig zostaje mu Serie A i Ligue 1. Francuska liga odpada, bo tam sensowne byłoby tylko PSG a wątpię, że chciałby się tam pchać. Włochy na ten moment idealny kierunek. Osobiście uważam, że na minimum 1 sezon zostanie jeszcze w City, ale ciężko będzie powtórzyć wynik z tego roku a jednak lepiej odchodzić w chwale.
0
Chyba najlepszy moment na odejście dla trenera po takim sukcesie. Ciekawe co zdecyduje Guardiola. Teoretycznie ma ekipę tak mocna, że mogą to powtórzyć za rok. Ciężka decyzja do podjęcia.
0
Nie no jak Lukaku miał tutaj niby nie zablokować tej piłki jak został trafiony z kilkunastu centymetrów i nie miał szans na reakcję. Ten zawodnik który strzelał powinien skierować piłkę tam gdzie jest wolna przestrzeń.
0
Co za return :o
0
@Bykunn może mówić co myśli, ale też to co myśli może być głupie czy też niepoparte niczym konkretnym. Mówienie czegoś takiego akurat teraz już kompletnie nie ma sensu i co więcej mija się z prawdą.
2
@PatrychoO zgadzam się. Miałem sąsiadów piętro niżej i obydwoje palili. Nie dało się okna w lecie otworzyć, bo co 5 min któreś wychodziło i paliło. Całe szczęście wyprowadzili się jakoś na początku roku i chyba będzie spokój.
1
@Rust_Cohle szkoda czasu. Lepiej w Guardians of the Galaxy sobie pograć jeśli ma być Marvel.
0
@SkilledHydra16 może jak kiedyś Haaland i Mbappe zagrają w tej samej lidze to zobaczymy podobne liczby. Chociaż i tak uważam, że aż takich liczb nie zrobią.