tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ poszedł na te piłkę. Brawoo!!
3
Niesamowite jest to jak Messi nadal potrafi tworzyć na boisku niewyobrażalne akcje. Od kilkunastu lat oglądam piłkę nożną i nie widziałem takiego podania jak to z dzisiejszego meczu. Ależ go brakuje w Barcelonie...
0
Ciekawe czy Ancelotti też zwali kontuzje Viniego na Xaviego
0
@marko111122 no u mnie łezka się zakręciła w oku
16
@qbuteq skąd wiesz, że by nie było? Zachowanie obrzydliwe i bardzo dobrze, że są wyciągnięte konsekwencje.
0
@FCB24 ale zdobył przy tym dwa puchary. Liga Mistrzów to nie jest jedyne trofeum jakie ma znaczenie. Jakby skończył sezon bez żadnego pucharu to się można zastanowić nad zwolnieniem. Wywalenie trenera, który wygrał dwa trofea było by głupota.
0
@Tasde w Barcelonie i tak nie jest źle pod względem kontuzji w porównaniu chociażby do takiego Realu.
0
@barcelonaLM ale jak źle machasz sztanga to zdecydowanie zwiększasz sobię szansę na uraz.
3
@mcsarna no chłop w trudnym czasie dla klubu zdobył dwa puchary, więc dopóki są wyniki to ciężko go cisnąć o coś. Wiadomo w LM jest słabo, ale to tez nie można na niego zwalać tego w całości.
0
Proponuję do takich informacji jednak podchodzić z rezerwą, bo gdyby faktycznie Xavi tak cenił Alonso to chłop by już był zarejestrowany. Nie dowiemy się nigdy jaka jest prawda w 100%.
0
@Luciano99 nie trzeba nimi grać jak co. Po drugie ta gra już dawno nie ma nic wspólnego z realizmem. W tym roku były np karty Cecha czy Neuera na pozycji napastnika. Ja np z chęcią sobie pogram zawodniczkami Barcelony, bo inne mnie nie interesują za bardzo.
0
@John_Doe to usuń ze swojego postu słowa "Brawo Duńczycy", bo inaczej to nawet nie ma co Cię brać na poważnie.
1
@John_Doe to lepiej nie sprawdzaj ilu Duńczyków jest w pierwszym składzie Kopenhagi, bo Ci się przykro zrobi.
20
Świetny pomysł droga redakcjo ;)
0
Ciekawe za ile będą bilety na pierwszy mecz na nowym Camp Nou. Pewnie pójdą wszystkie dosyć szybko i się człowiek nawet nie zalapie.
0
@messi33 bardzo dobrze, chyba tylko raz mi się zdarzyło, że był problem z transmisja a użytkuje już ponad rok.
0
Robert powinien grać tak jak Haaland. Norweg momentami się męczy bardzo na boisku, ale wykonuje swoje zadanie czyli czeka na piłki w polu karnym. Od tego jest napastnik. Czasami się mu zarzuca, że nie jest widoczny podczas meczu (jak np w ostatniej kolejce w meczu z Newcastle), ale przynajmniej nie przeszkadza drużynie i nie zaburza założeń taktycznych a jak już dostanie piłkę w polu karnym to prawie pewny gol. Robert tak grał w Monachium i oby do tego wrócił w Barcelonie.
1
@Antajbandaj zabrali nam jeszcze trzeciego, bo dzisiaj Lewy bezczelnie złapany za głowę w polu karnym.
0
Chłop za głowę Lewego złapał i karnego nie ma xD
0
Co.jest chłop.go odepchnął normalnie
1
@Rust_Cohle czyli wreszcie kobiecy futbol dorównał męskiemu?
1
@Rl9k1nG zakupiłem, bo mi się podobały zmiany, które wprowadzili. Zobaczymy jak będzie z gameplayem.
0
Jaki poziom tego finału MŚ kobiet?
0
@barcanawieki hmm nie tyle odmieniła co najwięcej czasu w niej spędziłem i miło wspominam mianowicie GTA San Andreas. Gralo się też sporo w Multiplayera GTA SAMP. Fajnie wspominam granie na serwerach RolePlay. Piękne czasy dzieciństwa xD. No i druga gra to jednak FIFA, która praktycznie całe życie gdzieś tam jest ze mną. Z takich nowszych gier to uwielbiam Ghost of Tsushima. Wspaniała gra. Wszystko mi dosłownie w niej podeszło. Jakby zrobiona pode mnie xD.
0
@626 to najwyraźniej tak w górę poszły te stadionowe. Kiedyś to za 300-350 pamiętam że kupowałem.
3
@MarcepanowyKsiaze nie wiem w sumie co o tym myśleć. Niby wiedzę ona może mieć dużą i pod tym względem to nie robi różnicy czy chłop czy baba. Bardziej może byc problem z podejściem, zachowaniem i jakimiś psychologicznymi aspektami. Szatnia piłkarska to dosyć specyficzne miejsce.
0
@626 jak za stadionową to wysoka cena
1
Kurczę szkoda. Lech największe szanse z polskich drużyn miał na awans a tu niemiła niespodzianka.
0
@aleksandrowielki też dużą rolę tutaj odgrywa ilość rozgrywanych meczów. W każdym klubie są problemy z kontuzjami i to nawet większe niż w Barcelonie. Ludzie tutaj absurdalnie rzucają się na Xaviego, bo lubią sobie popluc jadem, ale prawda jest taka, że Araujo grał na prawej stronie, bo na ten moment jest po prostu najlepszym rozwiązaniem na te pozycję. Xavi dałby tam kogoś innego typu Roberto to by były żale, że znowu gra tam jakiś placek.
4
Skąd w ogóle się wzięła ta bzdura, że to przez granie na PO xD. Lepiej faktycznie niech na ławce siedzi żeby przypadkiem sobie czegoś nie zrobił.