tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 no ja to rozumiem, że szanse są nikłe, ale skoro wygrali wybory to taka szansa im się należy i śmieszne jest to, że ludzie się rzucają, że partia, która wygrała wybory dostała szansę stworzenia rządu.
0
@prokofiew PiS wygrał wybory tak przypominam. Powinni mieć szansę jako pierwsi na stworzenie rządu.
21
Jak można kibicować temu klubowi to będzie dla mnie wieczną zagadką.
1
@Pawci023x taktyczna chyba że jesteś prosem albo do niego aspirujesz to sobie daj zaawansowaną
1
@barcelonaLM zauważyłem, że przestała nosić zaraz po tym jak była ta sprawa ze zbożem i Ukraińcy zaczęli nas przedstawiać jako tych złych.
1
@Faro nie sprawia mi to kompletnie przyjemności. Na ten moment gram tylko piłkarzami. Jak trafię jakąś z Barcelony dobrą lub ikonę to może pogram wtedy.
3
@tomek8756 każdy z nas jest tylko zlepkiem komórek. Ciekawe kiedy według niej ten zlepek się staje człowiekiem.
0
@Blantozaur chłopie, ale taki pojedynek jest niesamowicie wymagający fizycznie. Dodatkowo w środku pola Barca miała dwójkę dzieci i Gundogana. Fermin do tego z żółta kartka. Stąd wprowadzenie Oriola, który miał zapewnić świeżość i większy spokój w defensywie. Gdzie Cancelo zagrał świetny mecz? W pierwszej połowie nie istniał w ogóle. W drugiej zaczął coś grać lepiej, ale nadal to nie był ten sam Cancelo z poprzednich meczów. Co do Lewego to się po części zgadzam, ale Torres zagrał przez godzinę tak samo jak Lewy przez pół godziny czyli nic nie pokazał.
Lewego usprawiedliwia troche to, że wszedł świeżo po kontuzji. To jest też kolejny powód takich a nie innych zmian. Połowa składu do tego meczu była kontuzjowana. Gdyby grał De Jong i Pedri to na ławce mielibyśmy naprawdę dobrych zawodników, bo do gry w środku byliby właśnie De Jong, Gundo, Gavi, Pedri, Fermin i dwójkę z nich mielibyśmy na ławce. Kontuzje to też nie jest wina Xaviego.
4
Widzę, że nadal większość użytkowników tej strony nie potrafi sobie radzić z emocjami i trzeba szukać kozłów ofiarnych. Xavi nie odpowiada za indolencje strzelecka zawodników lub fartowne odbitki piłki na boisku. Real przez 60 min nic nie pokazał i widać było, że Barca jest lepiej przygotowana taktycznie do meczu. Zarówno pierwsza jak i druga bramka dla Realu nie padły po błędach taktycznych. Pierwsza bramka to strzał życia Bellinghama, druga to fartowna odbitka od nogi Modricia. Do żadnej z tych sytuacji Xavi nie mógł przygotować piłkarzy. Przykro się czyta te wasze wysrywy emocjonalne na trenera, za którego kadencji wreszcie Barca zaczęła zdobywać jakieś puchary.
0
Ehh i to przez taki wylew..
7
Jak na granie juniorami w LM to całkiem spoko wynik.
2
@draxidox ale o co chodzi? Czemu oni jeszcze to na twittera wstawili?
4
@AlwaysBlaugrana ale wiesz, że 8 lat temu to samo się mówiło o Tusku i PO? Czemu mam się cieszyć z tego, że będę tak samo okradany tylko przez kogoś innego? PO już miało szansę się pokazać i afer i absurdów było tyle samo co teraz za rządów PiS. Smutne jest to, że wystarczy 8 lat i ludzie zapominają.
1
@KrychaFCB jak coś nowego jak to już było. Dodatkowo warto sobie prześledzić głosowania w sejmie i KO w kluczowych głosowaniach wybierało to samo co PiS. Niestety, ale będzie jeszcze gorzej niż jest teraz.
0
@MarcepanowyKsiaze przecież Braun by jeszcze bardziej pogorszył sytuację. To jest taki drugi Korwin tylko może trochę bardziej delikatny.
0
@DaPidejpi a mi się dobrze gra. Dużo fajnych nowych rzeczy jak na przykład te playstyles, ewolucje, menu też fajnie odnowione. W gameplayu czasami dziwne błędy, ale przy takiego typu grze ciężko wszystkie wyeliminować.
0
@Faro najgorsze, że Barcelona i tak podpisała kontrakt z Konami na kolejne lata zamias z EA. Już miałem nadzieję na Camp Nou w nowym FC 24 a tutaj niemiła niespodzianka..
2
Wreszcie cisza i spokój.
0
@MajkiYB to nie chodzi o przygotowanie tylko o nawał meczów, których z roku na rok jest więcej i więcej. Nie tylko w Barcelonie jest taki problem i coraz więcej piłkarzy się wypowiada na ten temat.
0
Tusk i Morawiecki nie odpowiedzieli na żadne pytanie tylko wyzywali się nawzajem. To jest właśnie obraz ich polityki. Tylko dzielić naród. Żałosny obraz tych obydwu polityków i ich partii.
2
Jeśli ktoś jeszcze chce głosować na PiS albo KO po tej debacie to niech się zastanowi nad sobą powaznie.
7
Tusk i Morawiecki jak dzieci w piaskownicy a obok dorośli gadają o poważnych sprawach.
0
@DonMatteo901 czyżby Neymar stracił pozycję lidera w rankingu najgorzej poprowadzonych karier?
1
@mientusek1407 mądrego to aż miło poczytać
0
Dobrze, że ja tylko fifaczy na YT oglądam.
3
Nie no Gavi teraz zachowanie jak idiota..
4
Co to ma być? Normalnie wybił piłkę. Co on miał z tą noga zrobić? Chłop mu wbiegł w nogę i tyle. Żałosna decyzja sędziego.
0
@Androchem co robią?
1
@RomanHoffer na Twoje szczęście wpływa Twoje podejście do życia. Skąd masz pewność, że mieszkanie Cię uszczęśliwi skoro nic innego nie może? Takie 60k, które dostałeś powinno już spora radość u Ciebie wywołać a tak nie było. Przeciez już mamy tyle dowodów na to, że to nie posiadanie daje szczęście a to jakie Ty masz podejście do tego co posiadasz i ogólnie do życia. Są milionerzy, którzy się zabijają, bo ich życie nie ma sensu. Są ludzie, którzy zarabiają 4k miesięcznie i są bardzo szczęśliwymi osobami. Wiadomo jak ktoś ma zdrowe podejście do życia, pozytywne nastawienie to miliony mu dadzą szczęście i się z nich będzie mógł cieszyc. Dasz miliony osobie, która nie potrafi się z niczego cieszyć to może owszem będzie zadowolona przez jakiś czas, ale później wróci do tego co było przedtem, bo sie nie zmieniła w swoim myśleniu. To jest klucz.
7
@RomanHoffer ja bym się zastanowił nad podejściem do życia. Wszędzie szukasz minusów zamiast plusów. Wpadło Ci dodatkowe 60k i nie potrafisz się z tego cieszyć. Druga sprawa to z tego co piszesz nie dbasz w ogóle o podstawowe potrzeby. Skoro, jak sam mówisz, "dziadujesz" i odmawiasz sobie nawet takiej pierdoły jak zakup skarpetek to się nie dziw, że nie jesteś szczęśliwy. Jeśli nie potrafisz się cieszyc z małych rzeczy to jak kupisz w końcu to mieszkanie w Krakowie to i tak będziesz nieszczęśliwy.
Nad tym trudnym charakterem by również pasowało popracować, bo ten charakter jest jednym z głównych powodów tego, że się cały czas czujesz nieszczęśliwy.