1

@tbas to też jest wina tego, że Camp Nou jest zamknięte. Jak stadion zostanie otwarty to znowu będzie 80-90k ludzi na meczach. Ten aktualny stadion jest podobno tragiczny i w ogóle nieprzystosowany do meczow piłki nożnej.

0

@betonito coś w tym jest na pewno. Co prawda Lewy sobie nie pomaga, bo jak już dostanie piłkę to w 90% nie może jej przyjąć. Druga sprawa to Lewy zamiast pełnić rolę typowego napastnika to się bawi za bardzo w rozgrywanie. Wspomniany tutaj Haaland nawet jak nie dostaje piłek przez godzinę to i tak szuka pozycji w polu karnym albo wyjścia na prostopadłe podanie. Lewy posiedzi przy polu karnym 10min po czym się nudzi i idzie albo na pozycję sp albo na skrzydło.

0

@Rewolucja123 wy to macie z tym wywalaniem trenerów. Nie zawsze problemem jest trener. Z Ekstraklasy każdy się śmieje, że trenerzy wymieniani co miesiąc i widać jakie to "efekty" przynosi.

2

Czemu ten Ferran się nie rusza do piłki w ogóle tylko stoi i macha rękami

2

Ferran czemu w to okienko cały czas celuje. Weze to po ziemi walnij mocno i pewny gol.

4

Nie no Araujo mistrz. Mój ulubiony piłkarz Barcy aktualnie.

1

Nie wiem czy Raphinia by lepiej nie zagrał na sp a nie na skrzydle. On jest w sumie dobry w odbiorze piłki, w pressingu pracuje. Na skrzydło niezbyt się nadaje ze względu na brak dryblingu.

0

@Firestone nie skończę dopóki ludzie nie przestaną bezsensownie obwiniać Xaviego za całe zło.

1

Xavi nie powiedział Kounde żeby nie podawał do przeciwnika #xaviout

2

Kolejny popis Xaviego. Nie powiedział Lewemu żeby nie tracił piłek. #xaviout

0

Xavi co za prymityw tak kazać zawodnikom pudlowac. Xavi OUT!!

1

Xavi kurde weź mu powiedz gdzie ma strzelać, bo on nie wie. Xavi znowu pokazuje swój kunszt nie mówiąc Raphini żeby strzelał w bramkę żałosny trener.

0

Xavi ewidentnie krzyknął Raphini, że ma zepsuć kontrę Xavi do grudnia i elo.

8

Ale Wy to jesteście bezczelni w kwestii Xaviego. Jak indywidualnie piłkarze zawalą w obronie to wina Xaviego a jak indywidualnie piłkarz pokaże coś z przodu to tylko zasługa piłkarza a wina Xaviego, że wogle śmie istnieć xDD

3

Kurde cisnąć teraz. Pozytywne wk***wienie i jazda!!

0

Ale ten pressing Barcy jest tragiczny. Oni wszyscy są spóźnieni o sekundę/dwie i robią się takie dziury na boisku, że to jest nie do pomyślenia.

0

@Stasik91 powinien zostać do końca sezonu. Jeśli nic nie wygramy to można pomyśleć o zwolnieniu.

1

@BARCA1899Messi o masakra. Nie widziałem tego w trakcie meczu... Sędziowie powinni być zawieszeni do końca sezonu minimum za takie wałki co były w tym meczu.

0

@DiscoCzareQ bzdura trochę. To właśnie ten karny był wynikiem dobrej gry Barcy w drugiej połowie a sędzia tego karnego zabrał czyli dobra druga połowa poszła praktycznie na marne. Bez sensu jest takie myślenie, bo sędzia popełnił ewidentny błąd i wypaczył prawdopodobnie wynik meczu. Poza tym nawet gdyby Barca obydwie połowy zagrała tragicznie to ten karny się po prostu należał i to nie ma znaczenia jak drużyna grała cały mecz. Często są mecze na styku, takie jak ten dzisiejszy właśnie i takie karne są kluczowe dla wyniku a zła gra drużyny nie jest usprawiedliwieniem dla sędziego do podjęcia złej decyzji.

0

@HavertzKai prawda jest taka, że ostatni trener, za którego dobrze się oglądało mecze to był Enrique. Później już tylko gorzej z kilkoma wyjątkami.

25

Nie no odechciewa się tej ligi oglądać przez to tragiczne sędziowanie

1

@HarveySpecter u mnie żadnych problemów. Już kilka razy wypłacałem stamtąd pieniądze i zawsze się pojawiają na koncie.

0

@Cochise kto grał w piłkę nawet na tych niższych szczeblach i miał kontakt z ludźmi zwiazanymi z PZPN czy też nawet z OZPNami wie jakie to jest bagno. Kolesiostwo i łapówkarstwo zakrapiane sporą ilością alkoholu. 90% osób tam to stare dziady z mentalnością z PRLu, które nie chcą się puścić stołków żeby tylko sobie posiedzieć z kolegami przy wódce. Prezesi w klubach tak samo. Momentami aż obrzydliwi w tej swojej perfidnej bezczelności. Gdzieś mają dobro czy rozwój klubów. Byle tylko trochę pieniędzy dostać a reszta niech się dzieje co chce.
Żeby doszło do jakichs poważniejszych zmian wszystkie te dziady musiałyby sie udać na emeryturę a zanim oni wszyscy to zrobią to podejrzewam, że wiele lat musi minąć.

0

Oj ciężko będzie

3

@Vitoo to jest to o czym Xavi mówił. Media sprawiają, że atmosfera wokół klubu jest niesamowicie toksyczna i przez to wyniki i gra nie są takie jakie powinny. W żadnym innym klubie chyba nie ma tyle afer kręconych na piłkarzy i klub przez media i aż ciężko uwierzyć, że to nie jest czyjeś celowe działanie na szkodę klubu.

0

@Azi ja też uważam, że to nie jest wina Xaviego a podejścia wielu zawodników. Cały czas brakuje w tej drużynie kogoś z tymi przysłowiowymi jajami. Zawodnicy no nie pokazują po prostu charakteru na boisku.
Nawet tego wejścia Oriola będę bronił. Pedri musi odpoczywać i nie może grać każdego meczu znowu po 90min. Oriol był jedynym pomocnikiem na ławce i no logicznym było go wprowadzić.
Takie mamy czasy, że ludzie uwielbiają narzekać i po kimś cisnąć. W takim wypadku wszystko leci na trenera.
Chociaż muszę przyznać, że Barca po tym względem jest wyjątkowa i chyba żadna grupa kibiców nie jest tak krytycznie nastawiona do swojej drużyny. Najmniejsza wpadka powoduje wylew niesamowitego jadu na drużynę.
Wiele klasowych drużyn radzi sobie gorzej niż Barca a wsród kibiców nie widać takiego jadu. Nie wiem z czego to wynika.

2

Ale boli, że po golu na 2-1 od razu Barca na czas gra byle wynik utrzymać. Zamiast cisnąć po 3 bramkę to już podania do tyłu i czekanie. Zbyt ryzykowne jest takie granie.

2

No i to jest miejsce Lewego. Jak on się będzie bawił w rozgrywanie to właśnie w takich sytuacjach będzie go brakowało.

0

Lewy kurczę co się stało z tymi przyjęciami. Dosłownie przecież w każdym meczu jest po kilka takich sytuacji.

0

@FCB_dimiC wiem, że łatwo sobie znaleźć kozła ofiarnego w postaci Xaviego, ale to nie jego wina, że ten pressing tak wygląda. To wina wykonawców, że nie potrafią zrealizować jego pomysłów. Widać nawet po reakcji Gundo na ten apatyczny pressing ze strony kolegów. Zamysł i sposób na pressing był tylko piłkarzom się ewidentnie nie chce myśleć i biegac na boisku i taki mamy efekt. Warto sobie obejrzeć ten dokument o Barcy na Amazon. Tam dobrze jest pokazana praca Xaviego i jakie ma pomysły na grę, które niestety nie są realizowane przez zawodników w trakcie meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?