0

Murem za Realem w tym przypadku. Mam wrażenie, że Ci sędziowie żyją w jakiejś swojej bańce kompletnie nie świadomi rzeczywistości. Oby na Real Madryt TV się co godzinę filmiki pojawiały teraz to może wypierdziela tych wszystkich sędziów albo wprowadza dla nich jakieś kary za błędy w sędziowaniu.

3

Nie no to jest chore. Jak sędziowie nie będą odpowiadali w żaden sposób za swoje decyzje to takie rzeczy będą się w kółko działy. To co tutaj odwalił sędzia to jest już szczyt.

0

Hahaha wiedziałem

0

Na milion procent nie będzie karnego.

2

No nie da się lubić tego Viniego no. Umiejętności są ogromne, ale no tak niesympatycznego i prowokującego piłkarza to nie pamiętam.

1

@tomek8756 co z tego, że ktoś ma krzyżyk na szyi? Większość nosi to po prostu jak zwykła biżuterię. W teledyskach amerykańskich gwiazd np jakaś raperka twerkuje z gołą dupa a na szyi ma krzyżyk, który albo dla niej nic kompletnie nie znaczy i jest po prostu ozdobą albo nosi go celowo w prześmiewczych celach. Bezsensowny przytyk w stronę wierzących bez żadnych rzeczywistych podstaw.

1

@FcPortoFan1999 no widać, że Stanowski to odpowiadał za jakieś 95% kreatywnych decyzji w tym kanale. Subskrypcje i oglądalność im lecą na łeb. Nie opłaca się być chytrym jak widać.

3

@TR3YWAY nie dziwne. Jak do takiej kobiety dotrze co zrobiła z sobą dla pieniędzy to można nie wytrzymać. Jeszcze jak tam doszły kwestie np aborcji to w ogóle gwóźdź do trumny.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@Kalin33 widać po tym jego spojrzeniu w kamerę, że on jest bezsilny w tej sytuacji. Również uważam, że aktualna sytuacja w klubie to w głównej mierze wina zawodników a nie trenera.

0

Xavi się nawet nie cieszy, bo wie, że zaraz wyleje obrona i będzie 2-2.

0

Zamiast to pierdzielnac mocno to się bawi w jakieś podchody...

2

@Comentateiro czyli dla Ciebie tydzień odpoczynku to za mało? Może niech gra Yamal raz w miesiącu?

1

@Ostatnikrwawygang tydzień przerwy był, już bez przesady.

0

@Popitek12 ważniejsze pytanie to dlaczego takich ważnych rzeczy nie ustaliliscie wcześniej

2

@Popitek12 właśnie dobrze to rozegrał wtedy. Przy tak zadanym pytaniu ani odpowiedź "tak", ani odpowiedź "nie" nie są dobrą odpowiedzią chyba, że napastujesz/napastowales koty w piwnicy. Sens rozmowy był taki, że nie da się na wszystkie pytania w taki sposób odpowiedzieć i redaktor zadający pytanie faktycznie na to pytanie w taki sposób nie dał rady odpowiedzieć i nikt z nas mam nadzieję też by nie dal.

2

@SinMistico czasami takie jest zadanie napastnika. I tak wole coś takiego niż jakby się cofał na siłę do rozegrania, bo mu się nudzi z przodu. Napastnik ma być głównie w polu karnym i tam czekać na podanie lub być najbardziej wysuniętym zawodnikiem w drużynie i wychodzić do piłek prostopadłych.

0

@Bobo25 problem jest taki, że ta granica jest przesuwana coraz dalej i najwyraźniej nikt nie reaguje. Takie zgromadzenie to powinno być przez policję od razu zakończone a organizatorzy zamknięci w więzieniu za promowanie pedofilii. Do tej skrajności doszło, bo nikt nie zareagował wczesniej i jest przyzwolenie od społeczeństwa na takie rzeczy. Zaczęło się niby niewinnie, bo od homoseksualizmu, transseksualizmu, później doszły bardziej hardcorowe rzeczy i jak nadal nie będziemy reagować to się skończy na tolerancji pedofilii i zoofilii.

1

@MesQueUnClub96
"Bóg okazał nam miłość przez to, że kiedy jeszcze byliśmy grzesznikami, Chrystus za nas umarł"

0

@Emhyr przecież 99% osób na tej stronie nie ma pojęcia o trenerce a cisną Xaviego jakby byli co najmniej na jego poziomie. Coś nie gra ewidentnie w tej drużynie, ale zwalanie wszystkiego na Xaviego jest idiotyczne.

2

@kulek22 no pewnie dlatego, że wszedł na lewą obronę xD

0

@HighestInTheRoom ale to nawet jeśli kiedyś głosował na PiS to znaczy, że nie mógł teraz zmienić zdania? Druga sprawa to nawet gdyby i w tych ostatnich wyborach głosował na PiS to znaczy, że nie jest w stanie przedstawić zdania obydwu stron i podejść do sprawy obiektywnie?
Przecież to, że ktoś głosuje na daną partię nie musi oznaczać, że jest jakimś wyznawcą danej partii na dobre i złe. To jest właśnie problem społeczeństwa, które myśli "kto nie jest z nami jest przeciwko nam".
Są ludzie, którzy głosują na PO albo PiS i są w stanie przyznać kiedy partia na którą oddali głos robi coś źle. Nie każdy jest zaślepiony i widzi tylko czarne albo białe.
Nawet w tej debacie o CPK PiS też został wypunktowany co zrobił źle w tej sprawie.
Gdyby faktycznie ten kanał miał być jakąś propagandą PiSowską to w życiu nie pojawiły by się na tym kanale takie osoby jak Raczek, Matczak, Meller, który miał w swoim programie Karolinę Korwin Piotrowską, wczoraj był odcinek live z Anną Żukowską.
Wreszcie jest miejsce gdzie są zapraszani ludzie z każdej strony i nie ma najeżdżania jednej strony na drugą tylko można spokojnie posłuchać co dana strona ma do powiedzenia.
Zobaczymy jak to będzie w przyszłości, ale na ten moment wydaje się, że została zebrana grupa ludzi, którzy nawet jeśli nie są po tej samej stronie to potrafią się szanować i nie opluwają się na każdym kroku. Oby tak zostało.

7

@HighestInTheRoom gdzie mu blisko do PiSu? Czy każdy kto się wypowie niepochlebnie o obecnym rządzie to jest za PiSem? Zobacz sobie kto prowadzi programy na tym kanale. Są to osoby, które wprost się sprzeciwiały polityce PiSu.

1

@Safrani genialna debata. Widać jak ludziom zależy na tym żeby to CPK zostało wybudowane i super, że ludzie rozumieją jak to jest potrzebne.
W trakcie transmisji była ankieta kto jest za budową i oddało głos ponad 100 tyś osób z czego 90% było na tak.
Ogladalnosc właśnie ogromna i już teraz jest prawie 500k wyświetleń. Milion spokojnie zostanie przebity.

2

@Benz dla mnie to jest karny. Tam zawodnik Atletico wykonał jeszcze dodatkowy ruch nogą i przez to spokojnie tego karnego można było podyktować. Gdyby zrobił ten pierwszy wykrok tylko to karnego by nie było, ale ten drugi ruch nogą to już jest faul według mnie.

0

Dobra już się miałem rzucac, ale jednak dobra decyzja wyjątkowo.

0

@RosjaninBut do samej koncepcji programu może nic nie mam, ale ktoś nie trafił trochę z doborem prowadzących. Przesłuchałem parę minut i prowadzący chyba są ze zbyt różnych światów. Też Tede trochę skradł cały program, bo wszystkie pytania kierowane do niego. Już lepiej by było żeby po prostu dostali osobne programy. Tede coś by gadał o muzyce i o jego przeżyciach a Pani prowadząca by dostała jakiś swój program.

0

Panowie jak Barca grała? Warto sobie ten mecz puścić czy raczej nudy?

2

Czemu tu nie było faulu na Roque

0

@AxelF zadziwia mnie Twoja niezachwiana i niekwestionowana wiara w naukę. Naukowcy coś powiedzieli to tak musi być. Nawet nie wiesz jak blisko Ci do katolików do ktorych wcześniej nawiazywales. Oni wierzą we wszystko co im powie ksiądz z ambony, Ty wierzysz we wszystko co Ci powie naukowiec w białym kitlu, bo na pewno on jest w 100% nieskazitelny i jest twórcą moralności.
Niestety w tej swojej religii nauki zatraciles całkowicie jakikolwiek aspekt człowieczeństwa. Wszystko to dla Ciebie dane i informacje. Zero jakichś głębszych przemyśleń.
Zobacz sobie filmiki z aborcji w 12 tygodniu czy później i powiedz mi, że te "płody" to nie jest człowiek. Płody mają wszystkie cechy, które można przypisać żywej istocie. Owszem może we wczesnym etapie rozwoju, ale jest to żywa istota a nie martwy żołądź.
Przeraża mnie bezduszność bijąca z Twoich wypowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?