0

Dlaczego to zawsze musi być przegrana w taki sposób? Dlaczego to nie może być przegrana po wyrównanym spotkaniu tylko zawsze taki frajerski sposób? Jak te porażki w poprzednich latach nie bolały, bo po prostu byliśmy słabi tak tutaj mam wrażenie jakby zawodnicy Barcy zapomnieli mózgów na ten mecz zabrać i zaprzepaścili szansę na możliwy sukces w LM. Nie mam szczerze mówiąc nawet ochoty tego klasyku oglądać. Swoją drogą to ten mecz pewnie wpłynie tak na zawodników, że od Realu dostaniemy parę bramek i standardowo w tydzień przegrany sezon w żałosny sposób.
Ehh ciężko jest być kibicem Barcy :(

2

Nie no jakim cudem to nie jest karny. Nie dość że piłkarze się zachowują jak idioci to jeszcze sędzia znowu nas przekręca.

0

No tak to zepsuć to chyba tylko ten klub potrafi.

2

Dobra wyłączam to pierdziele.

0

Najgorsze, że się nie zanosi na jakieś akcje ofensywne w wykonaniu Barcy..

1

Nie wytrzymie tego nerwowo

0

Kurde szkoda tego strzału Lewego. Byłoby 2-0 i praktycznie pewny awans.. no nic teraz ok 50 min potężnego stresu.

1

A już było dobrze... :(

6

Szkoda Yamala no ale słuszna decyzja. Raphinha da więcej w defensywie.

0

@RoberDzik uwielbiam oglądać karne, ale w meczach drużyn, które mnie nie obchodzą. Jak dochodzi do karnych w meczach Barcy albo reprezentacji to najchętniej bym wyłączył transmisje xD.

0

@VamosVamos niestety dwa mecze przekreśliły nasze szanse na mistrzostwo mianowicie mecz z Granada 3-3 i ta absurdalna porażka z Villareal 3-5. Te dwa mecze wygrane i bylibyśmy dalej w walce o mistrza. Teraz to tylko cud może spowodować wygranie ligi przez Barce.

1

Zgadzam się z głosami, że Vitora trzeba wypożyczyć. Lewy pewnie zostanie na kolejny sezon i to on będzie pierwszym napastnikiem. Roque na skrzydło raczej nie pasuje a poza tym skrzydła mamy zajęte przez Lamina i Raphinhie. Również Ferran jest pierwszy w kolejności do gry. Wypożyczenie i Barcy i Vitorowi wyjdzie na dobre.

17

No wątpliwości mam jedynie co do Alonso i Oriola. Reszta jest w stanie zagrać przyzwoicie.

1

Ja dalej nie mogę pojąć jak to możliwe, że padła ta trzecia bramka dla Barcy. Przecież Donnaruma ze swoim zasięgiem ramion to wystarczyło, że rękę wyciągnie po te piłkę i będzie jego. Bardzo bardzo dziwna decyzja Włocha.

0

@Blanco16 żadnych umiejętności nie będą wymagać xD. Byle byś wiedział mniej więcej o co chodzi w piłce nożnej i potrafił trafic w piłkę xD

2

Kurde już wypadło dwóch pomocników. Dobrze, że ta kadra w miarę głęboka i zostaje jeszcze Pedri, Fermin, De Jong i Gundo.

0

To jest jakaś dwubiegunówka tej drużyny. Na pierwszą połowę wychodzi jedna drużyna a na drugą połowę zmiana o 180 stopni. Nie do ogarnięcia to jest.

10

Lewy Najlepszy na ten moment. Świetny mecz polaka rodaka.

2

Nie no to jest faul od tyłu tutaj to nawet nad czerwona by się można było zastanowić a chłop faulu nie gwiżdże. Z tego co wiem to ten sędzia w PL co chwilę takie babole robi a oni go do takiego meczu dają?

0

@barteq no tak właśnie było. Rudiger był wyłącznie skupiony na Haalandzie. Przez to często brakowało go w sektorach, które powinien ubezpieczać i tak pojawiało się właśnie tyle miejsca do oddawania strzałów z dystansu.

0

@escarabajo Yamal to na ten moment jest zawodnik pierwszej jedenastki. Jeśli przyszedł by zawodnik na jego miejsce i jeszcze posadził go na ławce to Yamal by od razu opuścił Barce w poszukiwaniu klubu, który mu zapewni pierwszy skład. W przypadku takiego talentu to ma małe znaczenie, że on ma 16 lat.

5

@partymaker Haalanda zmieniać by było bez sensu, bo jego zadaniem ewidentnie było zajęcie Rudigera. Alvarez to by się odbijał od Niemca. Haaland przynajmniej coś powalczył z nim fizycznie. Rudiger się skupiał na Haalandzie przez co pojawiały się przestrzenie do strzałów z dystansu.

2

Ale dziwny jest ten mecz. Atmosfera i skupienie zawodników jak w meczu towarzyskim. Chyba, że ja mam takie dziwne wrażenie tylko.

0

@Benek1899x1910 silnik benzynowy 1.4

0

Jakiej firmy olej silnikowy polecacie? Chodzi dokładnie o 5W40.

0

@Pedri16Future ale co do tego mają ostatnie mecze między tymi drużynami? Ostatni raz Arsenal z Bayernem o punkty grał w 2017 roku. Minęło 7 lat i obydwie drużyny są w kompletnie innym miejscu teraz. Najważniejszym czynnikiem przy typowaniu zwycięscy jest aktualna forma/dostępność zawodników a nie jakieś mecze co miały miejsce 7 lat temu

0

@clyde ja jako biblijnie wierzący chrześcijanin mogę potwierdzić, że dzisiaj apokalipsy nie będzie xD

0

@Mattems bardzo spoko. Ja na początku zaczynałem od ok 6:20 na km.

0

@BorzyKrzys gdzie to można obejrzeć?

0

@Visca_barca mi chodzi tylko o to że chrześcijanie =/= katolicy a kolega w poście zdaje się nie rozróżniać tych dwóch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?