tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego to zawsze musi być przegrana w taki sposób? Dlaczego to nie może być przegrana po wyrównanym spotkaniu tylko zawsze taki frajerski sposób? Jak te porażki w poprzednich latach nie bolały, bo po prostu byliśmy słabi tak tutaj mam wrażenie jakby zawodnicy Barcy zapomnieli mózgów na ten mecz zabrać i zaprzepaścili szansę na możliwy sukces w LM. Nie mam szczerze mówiąc nawet ochoty tego klasyku oglądać. Swoją drogą to ten mecz pewnie wpłynie tak na zawodników, że od Realu dostaniemy parę bramek i standardowo w tydzień przegrany sezon w żałosny sposób.
Ehh ciężko jest być kibicem Barcy :(
2
Nie no jakim cudem to nie jest karny. Nie dość że piłkarze się zachowują jak idioci to jeszcze sędzia znowu nas przekręca.
0
No tak to zepsuć to chyba tylko ten klub potrafi.
2
Dobra wyłączam to pierdziele.
0
Najgorsze, że się nie zanosi na jakieś akcje ofensywne w wykonaniu Barcy..
1
Nie wytrzymie tego nerwowo
0
Kurde szkoda tego strzału Lewego. Byłoby 2-0 i praktycznie pewny awans.. no nic teraz ok 50 min potężnego stresu.
1
A już było dobrze... :(
6
Szkoda Yamala no ale słuszna decyzja. Raphinha da więcej w defensywie.
0
@RoberDzik uwielbiam oglądać karne, ale w meczach drużyn, które mnie nie obchodzą. Jak dochodzi do karnych w meczach Barcy albo reprezentacji to najchętniej bym wyłączył transmisje xD.
0
@VamosVamos niestety dwa mecze przekreśliły nasze szanse na mistrzostwo mianowicie mecz z Granada 3-3 i ta absurdalna porażka z Villareal 3-5. Te dwa mecze wygrane i bylibyśmy dalej w walce o mistrza. Teraz to tylko cud może spowodować wygranie ligi przez Barce.
1
Zgadzam się z głosami, że Vitora trzeba wypożyczyć. Lewy pewnie zostanie na kolejny sezon i to on będzie pierwszym napastnikiem. Roque na skrzydło raczej nie pasuje a poza tym skrzydła mamy zajęte przez Lamina i Raphinhie. Również Ferran jest pierwszy w kolejności do gry. Wypożyczenie i Barcy i Vitorowi wyjdzie na dobre.
17
No wątpliwości mam jedynie co do Alonso i Oriola. Reszta jest w stanie zagrać przyzwoicie.
1
Ja dalej nie mogę pojąć jak to możliwe, że padła ta trzecia bramka dla Barcy. Przecież Donnaruma ze swoim zasięgiem ramion to wystarczyło, że rękę wyciągnie po te piłkę i będzie jego. Bardzo bardzo dziwna decyzja Włocha.
0
@Blanco16 żadnych umiejętności nie będą wymagać xD. Byle byś wiedział mniej więcej o co chodzi w piłce nożnej i potrafił trafic w piłkę xD
2
Kurde już wypadło dwóch pomocników. Dobrze, że ta kadra w miarę głęboka i zostaje jeszcze Pedri, Fermin, De Jong i Gundo.
0
To jest jakaś dwubiegunówka tej drużyny. Na pierwszą połowę wychodzi jedna drużyna a na drugą połowę zmiana o 180 stopni. Nie do ogarnięcia to jest.
10
Lewy Najlepszy na ten moment. Świetny mecz polaka rodaka.
2
Nie no to jest faul od tyłu tutaj to nawet nad czerwona by się można było zastanowić a chłop faulu nie gwiżdże. Z tego co wiem to ten sędzia w PL co chwilę takie babole robi a oni go do takiego meczu dają?
0
@barteq no tak właśnie było. Rudiger był wyłącznie skupiony na Haalandzie. Przez to często brakowało go w sektorach, które powinien ubezpieczać i tak pojawiało się właśnie tyle miejsca do oddawania strzałów z dystansu.
0
@escarabajo Yamal to na ten moment jest zawodnik pierwszej jedenastki. Jeśli przyszedł by zawodnik na jego miejsce i jeszcze posadził go na ławce to Yamal by od razu opuścił Barce w poszukiwaniu klubu, który mu zapewni pierwszy skład. W przypadku takiego talentu to ma małe znaczenie, że on ma 16 lat.
5
@partymaker Haalanda zmieniać by było bez sensu, bo jego zadaniem ewidentnie było zajęcie Rudigera. Alvarez to by się odbijał od Niemca. Haaland przynajmniej coś powalczył z nim fizycznie. Rudiger się skupiał na Haalandzie przez co pojawiały się przestrzenie do strzałów z dystansu.
2
Ale dziwny jest ten mecz. Atmosfera i skupienie zawodników jak w meczu towarzyskim. Chyba, że ja mam takie dziwne wrażenie tylko.
0
@Benek1899x1910 silnik benzynowy 1.4
0
Jakiej firmy olej silnikowy polecacie? Chodzi dokładnie o 5W40.
0
@Pedri16Future ale co do tego mają ostatnie mecze między tymi drużynami? Ostatni raz Arsenal z Bayernem o punkty grał w 2017 roku. Minęło 7 lat i obydwie drużyny są w kompletnie innym miejscu teraz. Najważniejszym czynnikiem przy typowaniu zwycięscy jest aktualna forma/dostępność zawodników a nie jakieś mecze co miały miejsce 7 lat temu
0
@clyde ja jako biblijnie wierzący chrześcijanin mogę potwierdzić, że dzisiaj apokalipsy nie będzie xD
0
@Mattems bardzo spoko. Ja na początku zaczynałem od ok 6:20 na km.
0
@BorzyKrzys gdzie to można obejrzeć?
0
@Visca_barca mi chodzi tylko o to że chrześcijanie =/= katolicy a kolega w poście zdaje się nie rozróżniać tych dwóch.