0

@takisobiektos ale tutaj to nawet nie o pieniądze wydawane w grze chodzi tylko o zatrważającą ilość błędów w EA FC 24. Tam dosłownie codziennie pojawiają się błędy i to są poważne pomyłki wpływające na grę. Ja stwierdziłem w styczniu, że już nie będę w to grał no i faktycznie nie gram a tej tegorocznej edycji nie mam zamiaru kupować. Nawet youtuberzy i streamerzy rozpoczęli jakiś tam bojkot EA.

1

@Never po pierwsze to proszę nie obrażać, bo sobie tutaj dyskutujemy tylko. Po drugie owszem to co piszesz ma sens, ale no nikt mi nie wmówi, że to jest ważniejsze niż te rzeczy, które ja wymieniłem w poście. Takim peselem dla psa to się można zajmować jak masz wszystkie inne sprawy w kraju pozałatwiane. My nic nie mamy załatwionego, co więcej jest coraz gorzej i większość ważnych inwestycji dla kraju jest wstrzymanych. Dlatego wyskakiwanie z takim czymś akurat w tej chwili jest bezsensowne i pokazuje całkowity brak zrozumienia funkcjonowania państwa przez partię lewicową lub celowe działanie ogłupiające społeczeństwo.

6

@Kgorecki2500 wojna za granicami, gospodarka, inwestycje rozwijające kraj - wszystko to nie ważne. Ważne żeby pieski miały pesel a najlepiej to zrównać prawa psów i ludzi!! Dyskryminacja psów!!

1

@RosjaninBut Nowy Wspaniały Świat

0

Trzeba przyznać, że Sabalenka potrafi przegrywać z klasą.

3

@Rastafarnianin ale wiesz, że my wszyscy już wpłaciliśmy na CPK?

0

@marcin62 to jest tak durny pomysł, że aż ciężko uwierzyć, że ktoś coś takiego faktycznie chce zrobić. Tak jak ktoś napisał wcześniej, jedyne rozwiązanie to jakiś klubik chce sobie mecze posprzedawac a nie ma jak.
Owszem z VARem są pewne problemy, ale no szanujmy się. Mamy niezliczoną ilość sytuacji gdzie VAR naprawił błąd sędziego. Oby to nie przeszło.

0

@Hindus nie no akurat w takim przypadku jest to zachowanie w 100% uzasadnione i sam bym tak zrobił będąc na Twoim miejscu

0

No i tak się strzela karne

0

@bartekvisca ja jak patrzę na coś takiego to widzę dziecko które się rzuca na podłogę w sklepie i kopie i wrzeszczy, bo mu mama nie chce batonika kupić.

0

Strasznie dziecinne zachowanie Edersona i Bentancura. Co myślicie o takim ostentacyjnym zachowaniu po zejściu?

0

Haaland mistrz ustawiania się w polu karnym

0

@Reviven GTA SA, Mirrors Edge

0

@bartekvisca akurat wczoraj pierwsza połowa była dobra. Był wysoki pressing i fajne akcje w ataku. W drugiej połowie to trochę siadło i faktycznie mecz się zrobił nudny, ale finalnie nie żałuję, że oglądałem.

0

@TheCule to nie film a sztuka wystawiana w teatrze londyńskim

2

@Kgorecki2500 nie powstało tylko powróciło na mapę. To tak jakbyś pisał, że państwo Polskie powstało w 1918 roku.

0

@barcelonaLM też tak myślę. To nie może być przypadek. Nawet jeśli to nie Rosjanie to jakaś inna zorganizowana grupa.

0

Raphinha dzisiaj super. W odbiorze i pressingu świetny a i w ataku dużo daje. Cały czas wychodzi na wolne pole tylko niestety jest olewany przez kolegów.

0

@draxidox dobrze, że ludzie już nie dają się tak łatwo omamić politykom, którzy jedyne co potrafią to wyzywać przeciwną sobie opcje polityczną a nie zrobić coś pożytecznego dla kraju. Tusk i jego rząd pokazał jak ma w dupie ten kraj przez opóźnianie większości ważnych dla Polski inwestycji. Jedyna szansa to, że ten rząd się jakoś przedwcześnie rozpadnie i ludzie nie popełnią znów tego samego błędu.
Świadomość ludzi rośnie i wymagają od polityków czegoś więcej niż wyzywania przeciwników. Społeczeństwo dość ma tych wojenek i chce w końcu żeby rząd podejmował dobre dla kraju decyzje.

4

O kurde, te koszulki bez sponsora genialnie wyglądają.

0

@Encore Vini niestety zero klasy na boisku. Umiejętności ma, ale nigdy nie będzie lubianym piłkarzem.

3

Zawsze jak trener robi zmiany na dociągnięcie wyniku do końca meczu to ten mecz przegrywa. Nie inaczej było tutaj.

0

To jest niesamowite jak oni są pewni swego. Imponuje mi ogromnie to ich podejście do gry. Obyśmy kiedyś w Barcelonie mogli coś takiego oglądać.

6

- Mam plan.
- Jaki?
- K*rwa sprytny.

1

@FireBarca1899 pokaż mi jeden mecz gdzie Raphinha grał jako napastnik xD. Przecież to jest skrzydłowy. To są bardzo przyzwoite liczby jak na skrzydłowego. W porównaniu do innych zawodników na jego pozycji:
Sane - 10 goli, 13 asyst
Dembele - 5 goli, 12 asyst
Adeyemi - 5 goli, 2 asysty
Rodrygo - 17 goli, 8 asyst
B. Silva - 11 goli, 6 asyst
Leao - 12 goli, 12 asyst
Pomijam zawodników jak Foden, Mbappe, Salah czy Vini, bo to jednak nie ten poziom.
Czyli jak widać Raphinha ma po prostu przyzwoite statystyki i nazywanie akurat jego złym transferem to jest po prostu głupota.
O Lewym to już nie wspomnę gdzie w pierwszym sezonie zrobił 33 gole, 8 asyst co jest topowym wynikiem. W tym sezonie owszem liczby ma trochę gorsze, ale no daleko mu od nazywania go słabym transferem. 24 gole i 9 asyst to są nadal dobre liczby.
Słabym transferem to można nazwać Marcosa Alonso (wiem, że przyszedł za darmo, ale nadal na jego pensji też Barca traci) czy na ten moment Vitora Roque a nie Lewego czy Raphinhe no szanujmy się xD.


0

@FireBarca1899 co Ty gadasz chłopie że Lewy i Raphinha to są złe transfery? Dwaj zawodnicy robiący najlepsze liczby a Ty piszesz, że to złe transfery?

1

@MesQueUnClub96 czekam aż się pojawi w światowej piłce jakiś magik jak Ronaldinho, Ney czy Messi. Haaland czy Mbappe są świetnymi piłkarzami, no ale to nie jest to co ta wymieniona przeze mnie trójka.

2

Braaawooo Borussia

0

@Dari0G no ja rozumiem, że giną dzieci, ale to jest też wina Hamasu, który specjalnie swoje tajne siedziby pozakladal przy szpitalach i szkołach czy też nawet w podziemiach szpitali czy szkół.

0

@Dari0G bardziej chodzi o to, że Hamas to są terroryści a ludzie tak się zafiksowali na nienawiści do Izraela, że zdają się o tym zapominać. Hamas specjalnie tworzył bazy np w podziemiach lub w pobliżu szpitali/szkół przez co zwiększali niepotrzebnie liczby ofiar. Owszem metody Izraela są złe, ale przedstawianie tutaj ich jako tych jedynych złych to jest po prostu kłamstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?