0

@Rust_Cohle @Criss18Barca @PawkoFCB ja nie mówię, że to jest zachowanie w porządku z jego strony, ale ten hejt to jest kompletnie niewspółmierny do tego co zrobił.
Nic się kompletnie nie stało poważnego. Jedynie kto się może czuć poszkodowany to osoby, które też jechały pociągiem na mecz, no ale nie oszukujmy się nikt nie wsiadł do tego pociągu po to żeby się przejechać z pudzianem tylko po to żeby mecz obejrzeć.

0

Też uważacie, że ten hejt na Pudziana z ostatnich dni to przesada? Chłop po prostu wysiadł z pociągu a ludzie się zachowują jakby kogoś na pasach rozjechał.

0

@GeneralXavi Austria nie grała nic niesamowitego, ale ogólnie są lepsza drużyną niż Polska. Z Rumunią to niezbyt trafne porównanie, bo Rumunią ma dużo łatwiejszą grupę niż Polska.
Jedyna drużyna, która ma podobną sytuację co Polska to Albania i oni faktycznie się postarali i punkt urwali teoretycznie najłatwiejszemu rywalowi w swojej grupie.

0

@GeneralXavi z tym, że w tym roku to nie jest jakaś wielka kompromitacja, bo każdy wiedział, że to się tak skończy. Zespoły z naszej grupy były w tym roku po prostu za mocne w porównaniu do poprzednich lat gdzie faktycznie miały miejsce kompromitacje.

2

@NeroTFP1 rozpijanie = ogłupianie społeczeństwa. Sam kiedyś kupowałem alkohol tacie na różne okazje, bo nie chciało mi się myśleć co kupić a on też za alkoholem akurat przepada, ale od jakiegoś roku/dwóch stwierdziłem, że no tak się nie robi. Teraz kupuje cokolwiek byle nie alkohol i np. w tym roku kupiłem bardzo fajny multitool z latarka. Nawet nie widziałem czy on się przyda mojemu ojcu, ale na pewno lepsze to niż ten gówniany alkohol (finalnie prezent mu się bardzo spodobał).

0

Co polecacie zwiedzić w Sztokholmie? Może znacie jakieś nieoczywiste i niepopularne miejsca, które warto zobaczyć?

1

@Worny mecz między kimś z trójki Hiszpania, Niemcy, Francja

0

No w przerwie trzeba wrócić do ustawienia z meczu z Holandią i oby nie było za późno.

0

Kurde przecież sprawdzenie wymowy nazwiska piłkarzy to jest jakieś 20min roboty a im się nawet tego nie chce zrobić :/

0

Ależ Mbappe ma odejście. Nie wiem czy widziałem piłkarza, który jest tak szybki na pierwszych metrach biegu.

6

No dla nas lepiej żeby Austria jak najmniej punktów zdobyła, więc bramka mimo wszystko cieszy.

1

@Prorokk to chyba nie masz świadomości jak sytuacja wygląda w małych przedsiębiorstwach. Nie dość, że opłaty są potężnie wysokie to jeszcze teraz dochodzi ta zawyżona najniższa krajowa. Przez to właśnie tyle przedsiębiorstw się zamyka, bo nie mają się jak utrzymac a to prowadzi do zwiększenia bezrobocia. Dodatkowo przez takie zawyżanie najniższej właściciele małych firm decydują się na zatrudnianie pracowników na umowę zlecenie albo w ogóle rezygnują z zatrudniania kogokolwiek, bo po prostu nie mają za co utrzymać firmy i mamy kolejna przyczynę zwiększania bezrobocia. Już teraz na rynku pracy jest tragiczna sytuacja, szczególnie w mniejszych miejscowosciach poniżej 100k mieszkańców, a po kolejnym zwiększeniu najniższej pensji już będzie katastrofa.

1

@Kgorecki2500 zabójstwo dla małych firm.

4

@paweuwarrior ja bym kazał sobie zwrócić krew w takim razie

4

@BorzyKrzys o ile ciepłe dni są spoko to ciepłe noce to najgorsze co może być

2

Ale ten Urbański to kot

1

@jacobFCB każdy miał w swoim życiu sytuację, że po prostu szedł sobie gdzieś i nagle mu się noga wykrzywiła. Po prostu czasami coś takiego się zdarza. Idąc takim tokiem myślenia to niech oni siedzą zamknięci i nie trenują do czasu mistrzostw, bo jeszcze im się coś stanie.

0

@Pedri16Future nie no już bez przesady. Chłop podskoczył na 50cm i pechowo źle stanął. Równie dobrze mogło mu się to zdarzyć przy wyskoku do główki.

0

@bartekvisca kiedyś kobiety grały normalnie do 3 wygranych jak faceci, ale podobno jak dochodziło do wyniku 2-2, 3-2 to już fizycznie zdychały i bardziej to wyglądało jak trening albo rozgrzewka niż mecz o punkty w rankingu i zrezygnowano z tego.

1

@Criss18Barca zachowania jak u dziecka w piaskownicy a ludziom to imponuje :/

3

@RafaPL szkoda. Głosowałem na Berkowicza. Braun dla mnie zbyt odklejony, ale najwyraźniej ludzie lubią takie prymitywne/kontrowersyjne zachowania.

0

@takisobiektos haha rzeczywiście bardzo sympatyczna dziewczyna ;D

0

@LukaszFan piłka nożna jest bardziej wymagającym sportem. Po pierwsze jest większa powierzchnia gry. Te sprinty, które tenisista wykonuje na 2 do 5 metrach to piłkarz wykonuje na 10-20 metrach. Po drugie większa ilość kilometrów przebiegnięta podczas jednego meczu i to dwukrotnie/trzykrotnie większa. Po trzecie większa ilość przerw a co za tym idzie odpoczynku w meczu tenisowym. Po czwarte piłkarz jest praktycznie cały czas w ruchu, tenisista nie zawsze się porusza po korcie. Jeden punkt w tenisie trwa kilkanaście/kilkadziesiąt sekund i jest przerwa, w piłce nożnej piłkarz cały czas musi pilnować ustawienia.
Według mnie bez porównania piłka nożna jest bardziej wymagająca fizycznie.

0

@cules100pro ok w takim razie Polska istnieje od 1918 roku

0

@takisobiektos raczej okazał brak znajomości historii, bo Państwo Izrael to istniało zanim istniała Hiszpania.

0

@PIWOSZ89 zawsze mnie to wkurza jak ludzie biorą tę proponowaną kwotę zamiast sejfu. Jak już się dodzwonili to jednak warto zaryzykować. Inna sprawa, że często ci ludzie, którzy odbierają chyba nie rozumieją do końca jak to działa.

0

@mientusek1407 przecież oni tak cały czas grali w tym sezonie w pomocy z jedną różnicą w postaci Kroosa, który też spd nie był. Ewentualnie na spd może grać Tchouameni chociaż Camavinga sobie tam dobrze radzi. Według Ciebie Valverde i Belingham nie potrafią rozgrywać? Belingham cały sezon gra jako fałszywa 9 czy też 10 i jest odpowiedzialny za rozgrywanie.

0

@Xpert77 jak się ogląda mecze Realu to widać, że oni tam co chwilę się zmieniają pozycjami. Raz Vini jest na lewej, potem na prawej a Rodrygo na lewej, potem Vini na środku itd, więc tutaj nie powinno być problemu.

4

@Encore czemu ma grzać ławę?
Z przodu
Vini - Mbappe - Rodrygo
Pomoc
Belingham - Valverde - Camavinga
I spokojnie można tak grać a wręcz jest to chyba najlepsze możliwe ustawienie.

2

Oby teraz zarząd Barcy się nie rzucił na jakiś bezsensowny transfer tylko po to żeby odpowiedzieć na Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?