0

@michal26 można prosić o linka na priv?

0

@graco14 nie no co Ty to opowiadasz. Oglądałeś jakiś mecz jego?

0

@F3DO według mnie lepsza opcją zamiast Nico byłby Leao.

1

@Eskel autobusy jeżdżą z lotniska w Gironie do Barcelony

1

@dorkizos w klasyku bronił świetnie. Ogólnie sam nie jestem jego fanem, ale no jak ktoś miał wątpliwości czy Pena potrafi bronić to mecz z Realem powinien je rozwiać.

4

@KonopaaEagle Yamal rośnie na kolosa marketingowego. Ja pracuję w sklepie sportowym w dosyć malej miejscowości a nawet tutaj co chwilę mamy zapytania o koszulki Yamala.

0

No na pewno najbardziej zasłużył Carvajal, ale już lepiej Rodri niż Vini czy Bellingham.

0

@kiper09 z tym schowaniem Bellinghama do kieszeni to bym się nie rozpędzał, bo Bellingham raczej go tam przestawiał jak chciał.

2

@macio_944 mnóstwo było sytuacji w meczu gdzie powinien wyjść do piłki a tego nie zrobił albo w drugą stronę, powinien zostać w bramce a wychodził. Decyzyjność jest u niego dalej na niskim poziomie. W trakcie meczu widać nawet, że zawodnicy mają do niego o to pretensje (np. sytuacja z Martinezem). Plus taki, że z tej jego niepewności nie padły żadne bramki.

4

Wreszcie nie ma wstydu z tej drużyny!!! Brawo Flick!! Brawo Barca!!

1

Ale jaki progres u Raphinhi. W tamtym sezonie to by strzelił w bramkarza albo nad bramką. Przy Flicku na spokojnie ominięcie bramkarza i cyk gol. Pięknie go Flick umocnił.

0

8-0 stawiajcie domy

1

Vini w drugiej połowie jakiś tryb terminatora włączył.

0

No niestety Borussia na własne życzenie przegrywa ten mecz.

1

Amatorski błąd trenera Borussi z tą zmianą ustawienia, ale jest młody i się dopiero uczy.

6

@4Fabregas4 wszystko fajnie, ale pomijasz to jak on wygląda na boisku. Statystyki ma tragiczne, nie daje nic w ataku, nie daje nic w obronie a w przypadku kontry drużyny przeciwnej truchta sobie jakby był na porannym joggingu. Irytuje swoją postawą i jest kilku zawodników na jego miejsce, którzy dają wiecej. Z tego powodu powinien zostać sprzedany jak najszybciej.

0

@Kamiloza91 no ale prawda jest, że mógł spokojnie wyjść do tej piłki i ja wybić a zaczął się cofać. To samo było w poprzednich meczach. Czasami on nie potrafi podjąć dobrej decyzji.
Co do obrony samego strzału no to faktycznie raczej nie miał szans i większość bramkarzy by to puściła.

0

@Criss18Barca u mnie wyjątkowo słabo z trafianiem w tym roku. Jedyna dobra karta jaką trafiłem to Raphinha inform. W tamtym roku na początku października trafiłem Henry'ego 91 + wiele innych topowych kart. Mam teorie spiskową, że to dlatego, iż w tamtym roku kupiłem wersję ultimate a w tym nie no i dziwnym trafem dobre karty przestałem trafiać xD

1

@Fourson mi tam się fajnie gra

0

@fart plus jest taki, że on gra w Barcelonie a tutaj wygląda na to, że mają jakiś pomysł jak prowadzić zawodników żeby im nie odwalalo, bo poza Moribą to nie było takich przypadków. Jakby grał w Realu to już miałby robione Viniciusowe pranie mózgu.

0

@partymaker dla mnie zbyt ślamazarna. Pograłem parę godzin i usunąłem.

2

@Kidd ja mam wrażenie, że on sobie to wszystko wmawia i udaje przed wszystkimi, że jest taki pewny siebie a w środku to on ma ochotę się rozpłakać. Lepiej już chyba by było jakby przyznał, że no psychicznie nie daje rady i wtedy by mu przynajmniej klub może w jakiś sposób pomógł. Umiejętności on jakieś musi mieć, bo przypadkiem w topowych klubach by się nie znajdywał, ale nad głową ewidentnie trzeba popracować.

6

@Kidd poza tym ten huragan już słabnie i jak uderzał w ląd to miał 3 kategorię

0

@Paziudzyn sprzedawanie Raphinhi to głupota. Po prostu grałby na spo tak jak to już bywało w tym sezonie. Chociaż też wtedy pytanie co zrobić z Olmo. Skrzydła Williams i Yamal w Barcelonie to moje marzenie.

13

@Sapos93 była przed chwilą powtórka. Był spalony przy podaniu do tego chłopa co piłkę wrzucał.

1

No i co z tej gry nogami. Jak nam potrzeba bramkarza co dobrze gra nogami to dajmy Pedriego na bramkę na to samo wyjdzie.

1

@Tomason a ja mam wręcz przeciwnie odczucia. Bardzo fajnie się gra.

0

Wreszcie ktoś pokazujący magię na boisku. Yamal na ten moment to mój ulubiony piłkarz.

0

@kondzix2115 ja sobie wykorzystałem to 10h z EA Play i szczerze to super mi się grało. Też mi się podoba bardzo to ustawianie taktyki i te nowe role też się fajnej spisują, bo faktycznie piłkarze biegają tak jak ich ustawisz.

0

@Rust_Cohle ja też nic do niego nie mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?