tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani rozwiązaniem są po prostu szerokie kadry. Kluby będą musiały zacząć budować kadry po 25-30 zawodnikow na podobnym poziomie. Zawodnicy już nie są głupi i zrozumieją, że rotacja jest potrzebna, więc nikt się nie będzie obrażał, że jakiś mecz przesiedzi na ławce.
7
@19Zboras64 każdy mu współczuje, ale niestety życie toczy się dalej, drużyna musi grać na najwyższym poziomie o wszystkie trofea i tu nie ma miejsca na jakieś dziwne sentymenty. Sam Ter Stegen chce podejrzewam jak najlepiej dla drużyny.
0
@kuz to jest ten wyjątkowy przypadek potwierdzający regułę
0
Flick to jest jednak potężny trener. Z każdego zawodnika potrafi wyciągnąć najlepsze.
0
@FcPortoFan1999 Iga dobrze, że nie zagra. Niech odpocznie od turniejów, bo już widać było, że potrzebuje przerwy.
3
@okiemtypera_lucaxx95 nie no szanujmy się. Kiedy niby była taka sytuacja, że po błędzie pierwszy bramkarz siadał na ławce. W życiu się tak nie robi w profesjonalnym futbolu, bo wtedy dodatkowo obciazasz psychicznie bramkarza.
0
@4drian0 też sobie to zrobię ale za tydzień, bo chociaż miałem tyle silnej woli żeby nie kupić preorderu
0
@kanver_ jedno i drugie w tym sezonie na spokojnie
0
@Maker0 to jest kolejny plus tego formatu. Tutaj już nie ma kalkulowania jak to było w grupach 4-zespołowych. Teraz trzeba po prostu wygrywać i strzelać jak najwięcej, bo nigdy nie wiadomo ile może braknąć do awansu lub zajęcia wyższego miejsca.
3
@norbi77 według mnie to nawet mniej chodzi o szlagiery a po prostu o zwiększenie różnorodności spotkań i to jest największy plus tego nowego formatu. To granie w grupach składających się z 4 zespołów już od jakiegos czasu było po prostu nudne.
1
@Kapitan hawk to czerwo Ferrana to niekoniecznie minus
2
Casado co to za podanie :o
2
@NeroTFP1 niestety to samo robi druga strona. Pod postami na różnych stronach informacyjnych są komentarze, że ta powódź to wina PiSu, bo za swoich rządów nie zrobili odpowiednio dużo żeby zabezpieczyć miasta przed wodą. To są niestety z jednej i drugiej strony chorzy ludzie zaślepieni nienawiścią i żaden zdrowy rozsądek do nich nie przemówi.
1
@matirix20 Messi, Ronaldinho i Cristiano z czasów pierwszych występów w United.
0
@marcin62 do mnie kiedyś dotarło, że jeśli ja wszystkie moje pieniądze trzymam na koncie bankowym to ja tak naprawdę nie mam żadnych pieniędzy. To są tylko jakieś cyferki, które nic nie znaczą. W jednej chwili są, za sekundę może ich nie być. Dlatego sam dorosłem do używania gotówki tam gdzie się da.
4
@budel17 kanał był ciągnięty tylko i wyłącznie przez Stanowskiego a reszta dawała jakieś 1% i liczyli na to, że na Stanowskim sobie będą jechać całe życie. Widać to idealnie po tym jak kanał Stanowskiego się rozwija a Kanał Sportowy wręcz przeciwnie.
2
@jacobFCB nie wiem kto wpadł na tak debilny pomysł żeby zrobić z tego musical. Sam przez to nie pójdę na ten film, bo nie lubię tego gatunku.
1
@Dankho94isback a kupię sobie na premierę prawdopodobnie. Od dziecka uwielbiam piłkę nożną i dalej się nie znudziła a to budowanie składów w Fifie no sprawia przyjemność mimo wszystko. Nie jest to gra idealna, ale nadal to najlepsza gra piłkarska dostępna na rynku.
6
@mrboom ciekawe, jak siatkarze się motywowali słowami "nap**lamy się z nimi" to było okej, a jak Swoboda się tak motywuje to źle i nieładnie. Każdy kto uprawiał jakiś sport wie, że taki sposób motywacji bardzo dobrze działa i to wcale nie znaczy, że uważa się przeciwników za "k**wy" albo, że się chce ich "nap**lac".
1
Ale niektórzy tutaj już są zaślepieni jakąś chora nienawiścia względem Realu. Dziś Real przekręcony dwa razy, bo powinni mieć dwa rzuty karne a ludzie tutaj piszą, że sędziowie ustawiają mecz pod Real xD
1
Barcelono Barcelono co Ty robisz
1
Kurde broniłem często Xaviego w tamtym sezonie, ale Flick mi pokazuje jak bardzo się myliłem. Przecież to jest przepaść między Flickiem a Xavim. Barca tak dawno dobrego trenera nie miała, że aż człowiek zapomniał jak to jest.
0
@Blantozaur dom na odludziu owszem, natomiast jeśli masz dom w miejscu gdzie mieszkają też inni ludzie no to są takie same problemy jak w bloku
11
@Kibic1999 chłopie, ale to jest kontuzja po starciu z przeciwnikiem a nie po zmęczeniu sezonem. Oni zagrali dopiero 3 mecze, ledwo co się zaczął sezon. Piszesz jakby Bernal zagrał 70+ meczów jak Pedri swego czasu. Takie rzeczy się niestety zdarzają i ani to wina trenera ani sztabu. Największa winę to chyba ponosi sędzia za tolerowanie za ostrych fauli w trakcie meczu.
0
@KamQiX Casado jest spoko, ale chyba bardziej jako taki box to box a nie typowy SPD.
0
@tbas ale po co Ty mi podajesz zdobycz punktową po dwóch/trzech meczach XDDDD przecież te drużyny nadal mogą skończyć ligę w górnej części tabeli. Co to liga trwa przez 3 kolejki czy co? Celta Vigo jest aktualnie na 3 miejscu. Czy to czyni ją lepszą drużyną niż Bilbao, które jest w europejskich pucharach a Celta ledwo co się utrzymała w tej lidze xDD?
1
Kurczę, ale świetny początek sezonu. Trzy bardzo ciężkie mecze i 9 pkt. Różnica pomiędzy grą w tym sezonie a poprzednim to niebo a ziemia. Brawo Herr Flick!!
1
Ojoj sędzia zawiedziony, że się wypaczyć nie udało
0
Lapcio się zdał na swoje bebechy i postawił wszystko na Olmo i jak widać się opłaciło. Brawo panie prezydencie.
1
@Never dobra już wiem jak to obejść, nie wchodź przez link ze strony głownej tylko przeklikaj najpierw w programy na żywo, potem w sport i tam wybierz mecz. Powinno działać ;)