tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież był jakiś termin w maju dostępny. Jakoś w tygodniu przed ostatnią kolejką.
0
Mamy tu jakichś policjantów? Ktoś może powiedzieć coś więcej o tej pracy? Opinie w Internecie raczej niezbyt zachęcające a jestem ciekawy jak to faktycznie wygląda.
2
@Starrk to podaj mi jakieś pozytywy kandydatury Pana Trzaskowskiego
1
@KamQiX u mnie z kolei odwrotnie. Za każdym razem jak dostawał piłkę to wyglądało to jakby grał w zwolnionym tempie. Po otrzymaniu pilki musiał się zastanowić parę sekund co zrobić. Dosyć absurdalnie to wyglądało na tle szybko grającej Barcelony. Ewidentnie jest Lewy pod formą, ale mam nadzieję, że jeszcze wróci w tym sezonie.
1
Elon Musk przestań mi la bambe prześladować
0
@norbi77 no, ale przecież najpierw poinformowali o składzie a później o śmierci, więc o co Ci chodzi? On umarł gdzieś po południu na kilka godzin przed meczem. Przynajmniej tak mówią oficjalne źródła. Może nie chcieli takiej informacji podawać przed meczem dla opinii publicznej dopóki nie widzieli czy mecz będzie odwołany czy nie.
0
@norbi77 a co w tym dziwnego, bo nie rozumiem? Podali skład, bo nie byli pewni czy się liga zgodzi na odwołanie meczu.
13
Jeżeli faktycznie zmarł podczas drzemki to może ta teoria, że Lewy go znalazł i był w szoku i dlatego nie było go nawet na ławce nie jest taka nieprawdopodobna.
0
@Bykunn chodzi o odwagę i zaradność, wiedzę i umiejętności. To Cię między innymi czyni mężczyzną a nie tarzanie się w błocie.
0
@Bykunn niby czemu? Według mnie to wcale nie jest głupi pomysł. Powinno się uczyć, w szczególności mężczyzn, podstaw tego jak się zachowywać w sytuacjach zagrożenia.
2
@Nightraider z tym 2015 to trochę przesada, bo w tym sezonie za Xaviego co Barca zdobyła mistrzostwo to Ter Stegen bronił bardzo dobrze.
1
@MesQueUnClub_87 bo jest źle przetłumaczone. To jest hebrajskie słowo "rāṣaḥ", które oznacza mordowanie w pierwszej kolejności.
0
@MesQueUnClub_87 przykazanie brzmi "nie morduj" a nie "nie zabijaj". Wykonanie wyroku kary śmierci to nie jest morderstwo.
Tak samo jak w przypadku zabicia kogoś np. w ramach samoobrony. To również nie jest morderstwo.
Już pomijam fakt, że prawo żydowskie czyli między innymi 10 przykazań, było prawem skierowanym do Żydów w tamtym czasie a nie do całej ludzkości.
0
@Pedri16Future no tak, bo inni kandydaci to rzeczywiście są poważni xD
0
Dobra rewanż u nas spokojnie
4
@Kapitan hawk niestety to wynika z tego idiotycznego pomyslu kościoła katolickiego że ksiądz musi żyć w celibacie. Nie wiadomo skąd to się wzięło. W Biblii nie ma takiego przykazu a wręcz jest napisane, że biskup (już pomijam to katolickie tłumaczenie tego słowa, w oryginale greckim to słowo oznacza kogoś w stylu dozorcy) ma być mężem jednej żony.
Zamiast załatwiać swoje potrzeby z żoną taki ksiądz idzie w pornografie, która niestety działa tak, że po pewnym czasie "normalne filmy" zaczynają nudzić i nie dawać przyjemności no i zaczyna się szukanie nowych rzeczy. W taki sposób ksiądz powoli sobie ryje głowę i kończy się to finalnie w taki właśnie chory sposób jak krzywdzenie dzieci.
0
Olmo świetny mecz, ale kurde irytuje tym, że nie uderza na bramkę
1
Niektórzy mają trzeci sutek a Yamal ma trzecią rękę na brzuchu.
9
Cholibka sprawdziłem statystyki w meczu Leganes - Getafe i minęło 70 minut i nie było jeszcze celnego strzału xD. Po co oni w ogóle grają ze sobą. Od razu można by się ugadać na 0-0. Ile czasu i energii by zaoszczędzili.
0
@AduŚ07 jakby USA wyszło z NATO to chyba by się ten sojusz rozpadł. Jak myślicie?
0
@BorzyKrzys według mnie to wina makijażu. Ona jak nie jest pomalowana to wygląda normalnie, natomiast za każdym razem jak nałoży makijaż to wygląda na 20 lat więcej. W Stranger Things to widać wyraźnie.
0
@BorzyKrzys no mi np ten film nie siadl kompletnie. Miał spoko momenty, ale ogólnie się raczej nudziłem na nim. Ocena 5/10.
0
@Herato akurat on jest środkowym obrońcą to go raczej nie zajadą.
1
@sevs przecież taka jest kolej rzeczy, że piłkarze tracą z wiekiem intensywność. Skład City jest już dosyć stary, możliwe, że zmęczony i wypalony tyloma latami gry na wysokim poziomie i sukcesami, które odnosili z Guardiola. Ja tutaj nic kontrowersyjnego nie widzę. Jeśli chce się zdobywać trofea to trzeba odświeżać skład co jakiś czas.
0
@SelloutCrowd dziennikarz niezależny Łukasz Bok zrobił u siebie na Instagramie ankietę. Wzięło w niej udział około 100 tysięcy ludzi i Nawrocki tam wypada tragicznie. 100 tysięcy ludzi to już spora próba i można coś wywnioskować. Więcej głosów w tej ankiecie dostał nawet Hołownia czy Zandberg. Wiadomo jest to ankieta na Instagramie czyli wzięli w niej udział raczej młodzi ludzie a wyborcy PiSu to raczej wiek 50+, ale to pokazuje, że Nawrocki nie ma szans na zwycięstwo.
0
@clyde grałaś w jedynkę? Polecasz? Faktycznie ten początek taki ciężki? Boje się, że nie będę mógł przebrnąć przez niego a gierka akurat z dodatkami na fajnej promocji na ps store.
7
@okiemtypera_lucaxx95 jaki kurs był na nie?
0
@BobSwagger ani Yamal ani Salah się na to nie zgodzą. Już widzę jak Yamal, który jest wkurzony jak schodzi w 85min będzie się cieszył jak będzie grał 50% meczów w sezonie.
1
Ale ogólnie to piłkarze to są obrzydliwi. Ewidentnie widać, że jest faul a oni mimo to nadal się rzucają i to jeszcze z taką pewnością, że zostali oszukani. Paskudne zachowanie i to niestety nie jest tylko przypadłość zawodników Realu.
0
@Mieszo zgadzam się, że częściej sędziowie się mylą na ich korzyść. Chodzi mi o sam fakt reakcji na krzywdzące ich decyzję. Klub potrafi stanąć w swojej obronie w przeciwieństwie do pozostałych zespołów w lidze.