tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla tych wszystkich oburzonych na Stana zacytuję jedną wypowiedź Maciaka z tej krótkiej rozmowy, która powinna pokazać co tam się odwaliło: "Czy nie widzicie Państwo jaki hejt się wylewa na prezydenta Putina?".
0
@Rastafarnianin no na live po ostatniej debacie mówił, że Trzaskowski dobrze wypadł, więc ta Twoja teoria się nie trzyma kupy za bardzo
1
@Ojciec5tkidzieci Stanowski sam wyjaśnił dlaczego się uczepił Trzaskowskiego na tych debatach. Trzaskowski jako jedyny odmówił przyjścia na rozmowę do kanału zero, dlatego debaty były jedyna możliwością porozmawiania z nim. Reszta kandydatów włącznie z tymi lewicowymi jakoś nie miała problemu ze Stanowskim i pojawieniem się w kanale zero. Zobaczymy czy dojdzie do tej rozmowy na kanale Trzaskowskiego, którą sam na debacie obiecał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker ale przecież taka jest prawda xD jest zarejestrowany nie w komitecie PIS a w komitecie obywatelskim to co ma mówić?
1
Czy to Roma mecz życia czy Inter taki słaby?
0
@Firestone Prawda. Najbardziej normalny tam to jest chyba Mbappe.
1
@Fenelon piękne podsumowanie. Duma rozpiera.
0
@capoN Ramos owszem, natomiast Pepe to patologia na równi z Rudigerem
0
Będzie wręczenie pucharu na TVP czy na TVP Sport?
1
Ten Rudiger to się ledwo rusza.. oby szli z nim 1 na 1 jak najczęściej.
0
Oby nie było karnych, bo nie wyczymie nerwowo
0
Na Torresie był karny a teraz chyba nie było
0
Nie będzie karnego
1
Dobra teraz to już musimy ich zniszczyć
2
Stronniczość komentatorów abusrdalna. To.jest TVP czy RM TV?
0
Nie no Raphinha co Ty robisz
0
Nie no ten Real to jest tak obrzydliwy, że na nich się nie da patrzeć. Tam nie ma jednego chłopa co go można chociaż trochę polubić. Sędzia zagwizdał i pierwsze co zrobili to się rzucili na niego, a powinni mieć przynajmniej dwie żółte kartki więcej i pewnie by mieli gdyby biała propagandowka nie odwalala na YT. Teraz sędzia już dla swojego spokoju woli nie dawać żółtej kartki jak nie musi, bo mu będą dziecko w szkole atakować. Na prawdę nie ma słów na ten klub i nie wiem co się musi stać żeby to co oni robią się skończyło.
3
Nie dadzą czerwonej na pewno, bo RM TV by wysłało płatnych zabójców do domów każdego z sędziów.
0
@KrwawiaceoczyVEB dobrze, że nie w kulach
0
@sokot to jest ogólnie tak absurdalna sytuacja, że ciężko się do tego jakoś odnieść. To, że klub jawnie naciska żeby im zmienić sędziego na mecz to jest przeogromny skandal. Mam nadzieję, że się w końcu ktoś za ten Real weźmie.
8
Sędziowie jutro będą mieli bardzo ciężko. Oby psychicznie unieśli to, bo może być cyrk.
2
@LOPEZ16 ja mam nadzieję, że jak najszybciej producenci filmów czy seriali odejdą od tego durnego pomysłu zatrudniania do roli kogoś kto kompletnie nie przypomina danej postaci z pierwotnego źródła (książki czy gry). Kiedyś starano się jak najlepiej odwzorować daną postać a teraz z niewiadomych dla mnie przyczyn nie ma to kompletnie żadnego znaczenia dla twórców. Dla fanów danego świata jest to po prostu nie do zaakceptowania. Mamy właśnie czy to przykład TLOU czy ostatni skandaliczny casting Snape'a.
Niestety ale jest to plucie fanom w twarz.
1
Co mnie zdziwiło to jego pewność siebie, bo gdy wszedł w końcówce z Borussią to kompletnie tego nie było widać, natomiast we wczorajszym meczu już tak. Bardzo dobrze utrzymywał się przy piłce, dobre decyzje przy przyjęciach kierunkowych przez co praktycznie piłki nie tracił. Nie grał samolubnie. Występ bardzo na plus. Ciekawe czy dostanie jeszcze więcej czasu na boisku w tym sezonie.
4
@clyde no według mnie to on powinien być pierwszym zmiennikiem na lewe skrzydło zamiast pchać tam na siłę Fermina lub Gaviego czy Olmo.
6
@4drian0 na 100% zagra Cubarsi i Martinez
30
Najważniejsze, że Kounde w końcu odpoczął. Od 17 lutego grał non stop po 90 minut (a w reprezentacji nawet jeden mecz 120).
0
@Swistus172 pierwsza połowa tragiczna, druga bardzo dobra w wykonaniu Realu
0
@Hasszz nie no bez przesady. Netflixowy był dużo lepszy, ale ten też jest okej.
0
@Kgorecki2500 niedługo nie będzie problemu, bo w rzeczywistości już powoli można je zabijać to z gier nie trzeba będzie usuwać