tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox myślę, że warto tutaj polecieć znanym wszystkim klasykiem: "człowiek i pies mają średnio po 3 nogi".
0
@PawkoFCB zmieni się to, że z każdym nowym eventem będą wychodziły karty o niższych ocenach ogólnych. Czyli jak np w tamtym roku w listopadzie był event z kartą oceniona na 93 to w tym roku w listopadzie wyjdą karty eventowe ocenione np na 90 max.
0
@marcin62 za Amazon Prime się płaci 49 zł za rok a i tak masz bardzo dużo za darmo, więc akurat ta platforma to jest jedna z lepszych.
0
@kuz warto kupić chociaż dla nowej cieszynki Henrego, którą właśnie dzisiaj ogłosili.
0
@BorzyKrzys całego Izraela bym tutaj nie winił bo niemal codziennie w Izraelu są protesty setek tysięcy normalnych Izraelczyków, którzy chcą powstrzymać Netanjahu. Ma on już coraz mniej zwolenników i oby niedługo stracił władzę.
1
@takisobiektos a spytaj tetrisa gdzie jest nasz teledysk i czemu mnie żużel nie bawi
0
@gumaz raz tylko się zdarzyło po studniówce. Byłem ugadany z babcią, że przyjdę do niej po studniówce, bo mam blisko z lokalu no i wróciłem (nie pamiętam jak) i biedna babcia musiała patrzeć na tego paskudnego wnuka degenerata. Później mówiła, że się stresowała bardzo czy tam nie zejdę całkiem, ale jakoś przeżyłem i nawet nie zdemolowalem mieszkania ani nic takiego xD
0
@Shad0wK1ng no brzmi to w miarę sensownie, ale mam wrażenie, że to takie myślenie życzeniowe i próba usprawiedliwienia naszej nieobecności.
1
@esem91 niestety to są chorzy ludzie z kompletnie wypranymi mózgami. Nic tylko współczuć.
0
@clyde oj tak. Są dwie rzeczy, które mógłbym jeść codziennie i jest to właśnie kebab oraz pierogi ruskie.
0
@Starrk no aktor faktycznie nie musi być wierzący, natomiast reżyser i scenarzysta takiego filmu już powinni być skoro film jest na podstawie książki chrześcijańskiej żeby wiedzieli jak oddać to co autor książki miał na myśli.
0
@BorzyKrzys pierwsze pytanie po co a drugie to czy oni nie odrą całej tej historii z jej sensu. Jest to powieść chrześcijańska a wiadomo jak dzisiaj się podchodzi do wszystkiego co związane z wiarą chrześcijańska. Zresztą widać po obsadzie i reżyserce, którzy z wiarą raczej niż wspólnego nie mają.
0
@Dosq dokładnie o ten trailer mi chodziło. Na nim to ta grafika wygląda wręcz odpychająco.
1
Pytanko do graczy.
Też macie wrażenie, że to Ghost of Yotei wygląda gorzej graficznie niż Tsushima?
Taki byłem trochę podekscytowany premiera Yotei, ale im więcej oglądam trailerów i fragmentów rozgrywki to coraz bardziej mi ten entuzjazm opada. Rozgrywka wygląda dużo mniej naturalnie niż w Tsushimie a i krajobrazy też tak nie zachwycają.
0
@Pawlak1992 żadna odklejka. W porównaniu do tego co Iga prezentowała współpracując z Wiktorowskim to to jest tragiczny sezon. Wystarczy spojrzeć na liczby a one nigdy nie kłamią.
0
@Ojciec5tkidzieci ja nie rozumiem tego czepiania się, że ktoś ma z kimś zdjęcie. Mam znajomą, która nurkuje. Była kiedyś na jakimś wyjeździe nurkowym gdzie było kilkanaście osób. Wiadomo jak na takich wyjazdach poznaje się tych ludzi, rozmawia z nimi itd. Ta moja znajoma polubiła nawet kilka osob, z kimś tam robiła sobie zdjęcie. Później się okazało, że jedna z tych osób siedziała w więzieniu za morderstwo. Moja znajoma słusznie zauważyła, że gdyby ona startowała na prezydenta to od razu by jej zrobili aferę, że się zadaje z mordercami a ona sama to pewnie te morderstwa jeszcze zlecała.
To, że ktoś ma z kimś zdjęcie nie oznacza, że od razu wie wszystko o tej osobie i popiera wszystko co ta osoba ze zdjęcia robi.
2
@Pawlak1992 ale czemu się uczepiles tego Wimbledonu? A ile ogólnie turniejów Iga wygrała z Wiktorowskim?
Ten pierwszy sezon z Fissettem Iga ma tragiczny i ten Wibledon tego nie zmienia. Teraz w Kanadzie znowu odpadnięcie w 1/8. Po co podajesz najpierw przykład z Osaka, że jej słabo idzie z nowym trenerem, bo nic nie wygrała po czym w drugim komentarzu piszesz, że nawet jakby wygrała to i tak to nic nie zmieni? Czyli bez sensu dyskusja z Tobą, bo nawet jak Osaka wszystko wygra to Ty napiszesz, że to nie ma znaczenia bo Iga Wimbledon wygrała xD.
0
Martin faktycznie na śo gra jak na flashscorze pokazują?
1
@HypeR chłopie gołąbki to się do top 10 nie łapią a co dopiero do top 3
3
@Eklerek ludzie, którzy traktują zwierzęta na równo z ludźmi są chorzy.
1
@FcPortoFan1999 ale dzisiaj Polki super grają. Świetnie się to ogląda.
0
@Roobo ale ta nienawiść do Żydów już go całkiem zaślepiła.
Edit: chociaż nie zdziwilbym się gdyby to było AI. Ma ktoś jakiś filmik albo jakiekolwiek potwierdzenie skąd to nagranie?
0
@Antimadridista_WR o masakra jakie bramki. Obrona Realu na poziomie chyba trzeciej albo czwartej ligi. Nie oglądałem wczoraj meczu. Wynik widziałem, ale nie spodziewałem się aż takiej tragicznej gry.
1
@PatrychoO na plus na pewno zaangażowanie. Widać, że biegają i walczą ile się da, natomiast problem jest z umiejętnościami czysto piłkarskimi. Nie ma podań, nie ma przyjęcia kierunkowego, nie ma dryblingu, nie ma odwagi do wzięcia gry na siebie, nie ma pomysłu i wizji. Aż się prosi sparafrazować internetowego klasyka: "Ludzie, tu niczego nie ma".
0
Ale ta sędzia w meczu Polek tragiczna. Większość decyzji złych.
0
No dzisiaj Polki niestety tragicznie. Z Niemkami grały zdecydowanie lepiej. Dzisiaj to kopanina jak w B klasie.
3
Emilia Szymczak to będzie topowa obrończyni na świecie. Niesamowicie czyści wszystko. Dobrze, że jest zawodniczką Barcy.
0
@4drian0 GoT moja ulubiona gra. Czekam na Yotei ogromnie i już przekazałem narzeczonej co ma mi kupić na listopadowe urodziny xD
0
Iga jakiś challenge chyba robi żeby wygrać mecz bez serwisu.
5
Szymczak chyba najlepsza z naszej drużyny. Cieszy, że zawodniczka Barcelony tak sobie dobrze radzi.