2

Kto dopuszcza do komentowania takich "ekspertów"? Komentator wieści koniec Barcelony gdy klub jest na drugim miejscu w lidze ze strata 2pkt do lidera? Co to za bzdura?

0

A można było uderzyć normalnie bez tego podskakiwania przed strzałem....

2

No najgorszy mecz w wykonaniu Barcy od nie pamiętam kiedy. Dziś kompletnie nic nie działa.

2

Nie oglądam zbyt dużo ligi angielskiej, ale stwierdziłem, że dzisiejszy hit sobie obejrzę. Taką mam refleksję oglądając ten mecz, że pod względem fizyczności i motoryki ta liga rzeczywiście imponuje, bo walki jest dużo, ale jeśli chodzi o taką czysto piłkarską jakość to szału w ogóle nie ma. Co drugie podanie w tym meczu jest niedokładne. Każda akcja to zagranie do skrzydła i próba wrzutki. Pytanie czy w tej lidze wszystkie mecze tak wyglądają czy jednak to jest jakiś wyjątek?

1

Szczęsny jakoś dziwnie się rzuca przy tych sam na sam jak przy karnych. Gdyby poczekał na strzał to by pewnie obronił, bo strzał dosyć słaby.

0

Gavi przerwa 4/5 miesięcy ;(

0

@macio_944 a co tam było żenującego? Każdy kto wchodził na scene (poza prezydentem) mówił głównie o Jezusie i to Jezus był na pierwszym miejscu. Wręcz bym powiedział, że to było bardziej spotkanie ewangelizacyjne. Gdzie tam był jakiś obrzydliwy przepych o jakim mówisz? Gdzie się wylewało jakieś bogactwo i brak skromności?

0

@LeoMessiiBarcaPepa na godzinę, albo przynajmniej pół przed snem nie patrzeć w żadne ekrany

0

@ArcziArtt no ja zauważyłem kilka zmian na plus. Na pewno rozgrywka jest szybsza, podania z pierwszej piłki lepiej chodzą zdecydowanie. Przy odbiorach już piłka nie wraca do napastnika tylko jak odbierzemy piłkę obrońcą to piłka już zostaje pod jego nogami. Bramkarze wybijają piłki na bok a nie przed siebie. Wreszcie można strzelać bramki z główki, bo w FC25 to nie dało się nawet w bramkę trafić a co dopiero gola strzelić z głowy.
Z minusów to niestety to bugowanie się gry jak jesteśmy w menu. PLKD wczoraj na streamie ze 3 razy musiał gierkę resetować, bo mu się w menu zacinała. No i ogólnie menu nie chodzi zbyt płynnie, ale to jest jeszcze do przełknięcia jak się okaże, że rozgrywka jest okej.

3

@Ku84fcb Argentyna Francja finał zdecydowanie. Tam było wszystko w tym meczu.

3

@barcanawieki poproszę o cytaty i gdzie i kiedy i w jakim kontekście padały.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Tomason a skąd wiesz, że ledwo ogarniają? W tych mediach się dowiedziałeś, które to podobno skończyłeś oglądać?

4

@Aragorn33 prawda. W szoku jestem ile jest komentarzy twierdzących, że to Ukraina na nas te drony wysłała.

3

@gumaz wielu ludzi to wyśmieje, ale taka jest prawda. Pewne rzeczy na świecie muszą się stać, ale modlitwa możemy wiele rzeczy złagodzić.

1

@Comentateiro nie. Po prostu w momencie kiedy obecny rząd kompletnie nie działa (a jeżeli już działa to na szkodę obywateli) i nie robi nic dobrego to się trzeba zająć tym co jest teraz a nie tym co było kilka lat temu. Co mi z tego, że rząd rozliczy PiS (pomijam, że nawet tego ten rząd nie potrafi zrobić, bo jakoś dwa lata minęły i tych rozliczeń jak nie było tak nie ma) skoro ten obecny rząd jeszcze głębiej zakopie ten kraj i jego potencjał? Rozliczaniem PiSu to się można zająć jak wszystko w kraju masz ogarnięte a nie w momencie kiedy wszystko leży, a to co nie leży to jest na skraju upadku.
Po co Stanowski ma nagłaśniać jakieś afery PiS skoro to było lata temu? Obecny rząd daje mnóstwo powodów do tego żeby to na nich i ich absurdach się skupić, bo to jest tu i teraz i to może zaszkodzić nieodwracalnie Polsce. Obecny rząd jeszcze można powstrzymać w ich durnych decyzjach a PiSu już nie powstrzymasz bo to się już stało.

2

@barcanawieki wiadomo, że Daredevil. Daredevil bez serum zresztą też by sobie dał radę. Wiadomo, że nie pokonałby Kapitana, ale na pewno by się obronił skutecznie.

18

@macio_944 mnie zastanawia dlaczego jeśli ktoś się nie zgadza a obecnym rządem to od razu jest pisowcem/konfederata? Dlaczego Ci fanatycy obecnego rządu nie potrafią zrozumieć, że ktoś po prostu może się z nimi nie zgadzać w szczególności, że ten rząd nie zrobił prawie nic pozytywnego przez okres swojego rządzenia i dostrzegają to już nawet osoby, które na ten rząd głosowały (oczywiście nie ci fanatycy, bo oni dalej będą bronili tego co robi obecny rząd)?

5

@draxidox całe szczęście już coraz mniej ludzi się nabiera na to ich granie na emocjach

0

@gorgota nie mam dzieci a jak będę miał nie będę chrzcił dziecka, ponieważ nie ma to żadnego sensu I sama Biblia twierdzi, że chrzest ma być świadoma decyzja, którą każdy musi podjąć sam ;)

0

@gorgota ja się zastanawiam bardziej po co to robić. Niech se dziecko zdecyduje jak będzie w odpowiednim wieku czy chce czy nie a nie robić na pokaz żeby się na fejsbuczku pochwalić.

0

@Sulimo książki za młodu czytałem milion razy i cudownie było po latach wejść do tego świata ponownie. Grało mi się świetnie i nie mogę się doczekać kontynuacji ;)

1

Ale mamy bramkarza niesamowitego. Trzeba jakichś plusów szukać po dzisiejszym meczu.

0

@Safrani tak tak, jak mówi klasyk "tak było, nie zmyślam".

0

@Safrani to gratuluję przedstawiania informacji w sposób, którego nie powstydziłyby się najlepsze media propagandowe. Jeszcze trzeba było wrzucić zdjęcie Nawrockiego jak przybija zolwika z jakimś dzieckiem z podpisem "Nawrocki nienawidzi dzieci!! Ułatwia zadanie pedofilom a na zdjęciu widzimy jak próbuje uderzyć nieletniego na jednym ze swoich wieców!!"

6

@Safrani oczywiscie, że nie wiedziałeś, bo byś takiego posta nawet tutaj nie pisał gdybyś to sprawdził wcześniej.

8

@Safrani no zajęło mi minutę sprawdzenie, że aktualny rzecznik praw dziecka przedłożył negatywną opinię o tej ustawie i dlatego prezydent ją zawetował. I od razu zanim ktoś zarzuci, że rzecznik praw dziecka to pisior to rzecznik ten został wybrany przez obecny rząd.
Rzecznik stwierdził że " na gruncie proponowanych przepisów istnieje realne ryzyko, że „(…) osoby skazane za przestępstwa seksualne bądź za np. zabójstwo, handel ludźmi będą mogły w praktyce uzyskiwać kontakt z dziećmi, np. podczas zajęć w przedszkolach czy szkołach, gdzie będą gośćmi”.
Więc ten komentarz o pisaniu niezweryfikowanych rzeczy proponuje do siebie zastosować.

2

@arasz1819 no bardzo ciekawe. Ponad 20+ ustaw prezydent już podpisał, ale oczywiście o tym się nie mówi.

2

@Safrani no pewnie tak jak w tych poprzednich ustawach próbowali przepchnąć coś niekorzystnego po czym jak prezydent zawetował to jest najazd na niego.

0

@draxidox myślę, że warto tutaj polecieć znanym wszystkim klasykiem: "człowiek i pies mają średnio po 3 nogi".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?