tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra obudzili się trochę. Może coś jeszcze się uda ugrać.
1
Ależ widoczki z Barcelony. Byłem w 2019 roku jeszcze przed zarazą. Piękne miasto
0
Jakiego bukmachera polecacie?
2
@norbi77 wydaje mi się, że oni jej krzywdę tylko wyrządzili tym castingiem. Ona może być świetną aktorką, ale no to nie jest rola dla niej właśnie przez kompletny brak podobieństwa. Od zawsze się szukało aktora, który najbardziej jest podobny do danej postaci z książki/gry a teraz dostajemy takie kwiatki jak w tym przypadku lub jak z nowym Snapem, który bohaterem z książki już będzie tylko z nazwiska. Oni mogą być najlepszymi aktorami na świecie, ale brak wizualnego podobieństwa niestety przekreśla ich w tych konkretnych rolach.
1
@Bernard777 jaki klub tacy kibice
2
Nie no jakim cudem za to nie ma kartki??!!
0
No niestety Fermin i Raphinha nam zaserwowali taki horror swoimi niewykorzystanymi sytuacjami.
10
Lewy legenda Borussi a ameby na niego gwiżdżą
1
@Kalipso szkoda, że niszczą takie kultowe postacie. Niestety, ale to nie jest Snape. Odpuszczę sobie ten serial.
1
@Matheu12 jedna z głupszych rzeczy jakie tutaj przeczytałem a mam konto od jakichś 20 lat.
6
Oby Yamal rozpoczął mecz we wtorek na ławce. Musi w końcu coś odpocząć.
2
@draxidox dobrze, że jest internet, bo byśmy byli manipulowani jak dzieci
0
@Kasy no może i jest dobijakiem, ale gdyby to dobijanie było takie proste i oczywiste to każdy napastnik by miał takie statystyki jak Lewy a jednak tak nie jest.
7
@Matan_Zajcev bo on nie jest od tego żeby znajdywać rozwiązania. On jest od tego żeby przed duża widownią wytknąć hipokryzję kandydatów i pokazać na kogo ludzie nie powinni na pewno głosować, bo głosowanie na te osoby nic nie zmieni, ponieważ te osoby miały już szansę coś zrobić a nic nie zrobiły.
Stanowski chce zmusić ludzi do tego żeby sprawdzili sobie co dany kandydat faktycznie sobą reprezentuje a nie wierzyli w te ściemy, które nam za każdym razem kandydaci serwują.
1
Maciak dej spokój wracaj na Białoruś
0
Haha ale teraz Trzaskowski zaorał xD
6
Trzaskowski i Nawrocki obrzydliwi. Niech już ten PoPis się skończy obudzmy się wszyscy!
1
@Comentateiro nie uważam żeby mówił bzdety.
23
Nie no Stano przebił moje oczekiwania. Godne podziwu jest to z jaką pewnością siebie on to wszystko mówi xD
0
@MesQueUnClub96 ale przecież mówi się np. na Węgrzech, Na Litwie, i pewnie przykładów jest więcej.
1
Oj Yamal się spóźnił podobno na trening. Chyba ławeczka jutro.
5
@MesQueUnClub96 Amerykanie mieli dość przechodzących nielegalnie przez granicę przestępców, wymykającego się poza jakąkolwiek kontrolę problemu z narkotykami i Ameryki, której Chiny już dawno odjechały gospodarczo przez idiotyczne decyzje rządu tłumaczone dbaniem o środowisko. Do tego wisienka na torcie to była lewacka ideologia wpychana gdzie się da.
0
@Sekstet2009 czemu nie potrafisz zrobić takiej prostej rzeczy jak odróżnienie życia prywatnego od stylu gry na boisku? Wiadomo, że jeśli chodzi o styl życia to oby było jak najmniej piłkarzy jak Neymar. Natomiast jeśli chodzi o styl gry to dałbym bardzo dużo żeby tacy piłkarze jeszcze grali.
1
@gaucho104 zgadzam się w 100%
0
@Kosmici no zależy czy chcesz być zdradliwą pi*dą czy porządnym człowiekiem
1
@Kamiloza91 trzeba zobaczyć netflixowa wersję, ale nie dlatego, że się nie polapiesz w fabule "odrodzenia" a dlatego, że to po prostu genialny serial.
0
@Ojciec5tkidzieci on chyba jest dosyć znany w niektórych kręgach. Niektóre Rozmowy z nim na YT mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Ja się o nim np. dowiedziałem od znajomego z pracy jakieś parę miesięcy temu.
0
@A4ron no ja to napisałem właśnie jako coś negatywnego a nie pozytywnego.
2
@MesQueUnClub96 co to znaczy? Przychodzą wszyscy, którzy się liczą jakoś w wyborach (realni przeciwnicy Trzaskowskiego czyli Mentzen i Nawrocki) tylko oczywiście cudowny Trzaskowski nie może przyjść, bo się nie będzie zniżał. Dziękuję za takiego kandydata, który chodzi tylko tam gdzie wie, że nie dostanie trudnego pytania.
6
@Mitch_Atleta on w życiu nie przyjdzie do miejsca gdzie nie są ewidentnie po jego stronie, bo w takim wypadku może tylko stracić. On może chodzić tylko do miejsc gdzie wie, że mu nie dadzą jakichś niewygodnych pytań.