tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale sędzia nie ogarnia dzisiaj kompletnie. W jedną i drugą stronę wielbłądy.
0
zamiast Viniciusa gra jego dobry brat bliźniak
1
co ten sędzia odwalił teraz
2
Lewy zamyka mordy brawoooo!!
0
@Gaucho no tak to jest wiecznie prowokowany klub a oni są bardziej święci niż cała Biblia
0
@Plama puchar Hiszpanii - Szczęsny, liga i LM - Pena. Na milion procent tak będzie.
0
@comtedurgell szczerze to średnio mam się ochotę cieszyć słysząc, że ja mam ograniczyć latanie samolotem, jeżdżenie samochodem spalinowym, jedzenia konkretnych rzeczy itd, a elity sobie będą latać na kawkę do Włoch samolotem, bo im się nudzi. Idea walki o planetę słuszna, ale niestety z ust elit to jest żałosna hipokryzja i wywołuje jedynie grymas politowania na twarzy.
Albo powinien zostać ustalony jakiś sprawiedliwy plan, albo rządy się nie powinny ośmieszać z takimi decyzjami.
Chiny przywołałem nie jako przykład dobrego zachowania, ale jako przykład bezsensu podejmowanych w Europie działań. Ty będziesz zmuszany, żeby nie lecieć samolotem na wakacje a Chiny postawią kolejną fabrykę. W tym samym czasie Taylor Swift sobie poleci samolotem z kuchni do salonu.
To jest bezsens tej całej sytuacji.
Tak jak pisałem wcześniej, idea walki z zanieczyszczeniami jest słuszna, ale dopóki nie będzie ona egzekwowana w sprawiedliwy sposób to nie będzie ona miała żadnego sensu i skupi się tylko i wyłącznie na uciskaniu normalnych obywateli żeby bogaci mieli dobrze.
1
@Popitek12 istnieje, ale sposób w jaki się z nim walczy jest idiotyczny. Jeszcze mocniejsze uciskanie normalnych ludzi żeby elyty sobie mogły żyć w luksusie. Absurdy typu te ograniczenia wprowadzane w Europie gdzie Europa jest odpowiedzialna maks za 7% emisji CO2 a takie Chiny są odpowiedzialne za 30% i tam oczywiście ograniczeń nie ma i gospodarka się rozwija w najlepsze. Czyli te zmiany wprowadzane w Europie w ogólnym rozrachunku światowych emisji nic nie dadzą a tylko uprzykrzą życie normalnym ludziom.
0
Laporta chyba trochę za pewnie się poczuł. Chciał jak najszybciej przywrócić Barcelonę na ten najwyższy poziom, ale chyba lepiej byłoby robić to powoli i z głową a nie bazować na takich machlojach jak jakieś dźwignie czy to co teraz się dzieje z tymi lożami. Owszem pewnie wyników by nie było przez jakiś czas zbyt dobrych, ale klub by wyszedł finansowo na prostą.
0
@SelloutCrowd całe szczęście premier league od następnego sezonu w canal+
0
@Joe_Barbaro nigdzie nie idę. Jem se rafaello i dobrze mi tu.
6
Kurde ciężko sie te mecze pod wpływem alkoholu ogląda
2
@Sulimo ja nie daje na WOŚP, bo dla mnie to jest organizacja polityczna. Im powinno zależeć na tym żeby zebrać jak najwięcej pieniędzy od wszystkich a nie stawać po jakiejś stronie w polityce. Później się dziwią, że ludzie z drugiej strony nie chcą dawać na nich pieniędzy a jeszcze tych ludzi piętnują jako najgorszych, bo nie chcą dawać przecież na biedne dzieci. WOŚP to nie jest jedyną fundacja zbierająca pieniądze i jest wiele alternatyw.
Oczywiście zgadzam się z tym, że komentarze typu "lepiej spalić" są idiotyczne.
1
Ale idiotyczne zachowanie sztabu we wczorajszym meczu. Do tej pory nie mogę tego zrozumieć.
0
@tbas chodzi o pozycję w tabeli a nie ilość punktów. Niech mają nawet i 20pkt jeśli to by dawało pierwsze miejsce w tabeli. Prawda taka, że ,tak jak kolega napisał, w sierpniu byśmy w ciemno brali taką sytuację jaka jest teraz. Barca zagrała 4 dobre mecze i ludzie już myśleli że wróciły lata 2008-2011 gdzie Barca niszczyła wszystko na swojej drodze. Jeśli się nie podchodzi zbyt emocjonalnie do tego co się dzieje to ta sytuacja jaka aktualnie mamy jest bardzo dobra. Owszem szkoda tych słabszych meczów, no ale dzięki tej przewadze wypracowanej na początku sezonu nadal jesteśmy liderem.
36
Fajnie, że ta lista nieobecnych tak się kurczy ;)
6
@gumaz ale po co? Wystarczająco dużo jest aktualnych problemów żeby się nimi zająć a nie tym co się działo rok temu i wcześniej. Obecny rząd właśnie popełnia ten błąd, że skupia się na PiSie zamiast na kraju i poprawie jakości życia. W kraju coraz gorzej, wszystko drożeje, słuzba zdrowia kuleje, wojna za rogiem, inwestycje kluczowe dla kraju nie są kończone albo w ogóle się z nich rezygnuje, ale **** z tym, ważne zeby "rozliczyć" PiS. Już pomijam, że obecny rząd robi dokładnie to samo z czego chce rozliczać przeciwników. Hipokryzja i żałość.
4
@SelloutCrowd a co mają o pisie gadać jak PiS nie istnieje aktualnie w polityce?
0
@GigiAmoroso ale przecież wiadomo od dawna jak on gra. On jest od czekania na podanie w polu karnym i wykorzystania tego podania. On jest bardzo cierpliwy w tym i większość napastników jak widzi, że nie ma podan to się cofa po piłkę, a Haaland w 200% się trzyma swoich zadań i po prostu czeka. Wiadomo przez to się wydaje, że on nic nie robi w niektórych meczach, ale trener takie poświęcenie i wykonywanie swoich zadań docenia.
1
@esem91 przecież w sierpniu to każdy by w ciemno brał taką sytuację jaką ma Barca teraz. Nawet gdyby Real wygrał zaległy mecz to ten jeden punkt straty to jest nic przy ich formie.
Dodatkowo w lidze mistrzów idzie świetnie. Nie ma za co tutaj Flicka winić na razie.
2
@Shapiro ta książka to raczej bazuje na kontrowersjach i wierzeniach autora a nie faktach. Są wzmianki w odkryciach archeologicznych o Izraelu nawet sprzed 3000 tysięcy lat (np Stela Merenptaha gdzie faraon wymienia kraje, które pokonał i jest tam wymieniony Izrael).
0
@Pnog37 na jakiej podstawie twierdzisz, że Real prawdopodobnie wygra? Patrząc na formę Realu to Girona jest faworytem tego meczu.
16
@GigiAmoroso smutne to jest to, ze wszystko w kraju leży między innymi gospodarka czy służba zdrowia. Wojna czeka.za winklem a my nie mamy możliwości żeby nawet jeden dzień jakiegoś konfliktu przetrwać a oni się zajmują takimi rzeczami a jeszcze gawiedź się cieszy.
0
@michal26 za bramkę można mu dać maks 2-2,5. Bez bramki to zasługiwał na 1.
1
@Guess ludzie są zawistni i się cieszą z porażki kogoś kto długo był na szczycie.
0
@Borneo szczerze to każdy lepszy od obecnego prezydenta Warszawy. Co z tego, że on ma jakąś tam prezencję. Chłop co szyby taśma klejąca naprawia chce się podjąć rządzenia krajem.
Nie jestem w stanie pojąć jakim cudem on wygrał te prawybory w koalicji zamiast Sikorskiego.
0
@Herato na pewno powinna być opcja wyboru. Wielu ludzi chciałoby sobie dorobić w weekendy a przez to prawo dużo opcji do zarobku im odpada.
2
@joloskyy no niestety obydwoje bardzo bardzo zachowawczo i w sumie żadnego poważnego ciosu nie zadał ani Paul ani Tyson. Generalnie nie opłacało się wstawać specjalnie na tę walkę, ale można było podejrzewać, że to będzie taka bardziej walka pokazowa.
2
Szkoda, że Tyson żadnych ciosów nie wyprowadza :/
0
Masakra z tym netflixem...