tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 żeński sport taki jest
0
@Danqoo ale o co Ci chodzi? Jaki beton? Jak ktoś chce dobrze wykonywać ćwiczenie to jest według Ciebie betonem? To są profesjonalni sportowcy i tam każdy mały szczegół się liczy. Przykład nawet takiego głupiego podciągania. On na filmiku nawet w większości nie pracuje mięśniami, które powinny pracować przy podciąganiu czyli plecami a rękami. Przez to za duże napięcie jest nałożone na ręce i można się nabawić np kontuzji barku, bicepsu. Owszem nie wykluczy go to pewnie z gry, ale wielu ćwiczeń na treningach nie będzie mógł wykonać a i podczas gry może odczuwać dyskomfort np podczas walki bark w bark.
Ja jako sportowiec amator mogę sobie popełniać takie błędy i mieć to gdzieś, ale ktoś kto z tego żyje raczej dobrze, żeby dbał o wszystko jak najlepiej. Się zastanów kto tu jest betonem w tej dyskusji.
3
@Danqoo a co to tutaj nie może być ludzi, którzy się na czymś znają? Sam trenuje od kilku lat i tutaj ewidentnie chłop źle robi ćwiczenie. Tak samo często na filmikach Barcy z treningów widać, że te ćwiczenia oni wykonują na odwal się i niepoprawnie technicznie. Nie widziałem filmików z treningów za Filcka i mam nadzieję, że to się poprawiło, ale za czasów Xaviego i poprzednich trenerów wyglądało to tragicznie i nie dziwne, że tyle kontuzji jest w zespole jak oni tak te ćwiczenia wykonują.
1
@Jorginho nie no gdzie Felixa do Nico porównywać. Nico jest milion razy lepszym zawodnikiem.
0
@usztafik no jak rodzice dalej będą mieć w dupie swoje dzieci i beda im dawać telefony do ręki byle tylko się zamknęły to tak faktycznie może być
1
@michal26 krokieterka
0
Spot super, ale kurcze no nie siedzi mi kompletnie to logo na środku :(
0
Rodri albo Carvajal to jedyne sensowne opcje.
3
@Tasde niestety dla nas, ale żaden szanujący się prezydent USA by nie wydawał tyle pieniędzy na pomoc Ukrainie mając u siebie w kraju taki burdel. Jeśli popatrzysz z punktu widzenia Amerykanina to to jest glupota.
1
@szymonekk po krótkiej rozkminie tez dobrze
1
Taka groźna muzyka w tym nowym filmiku z treningu drużyny, bo się aż montażysta przestraszył jak zobaczył jak można ciężko pracować na treningu.
3
@Fabik87 no już się wzięli za przesłuchiwanie szefowej secret service. Trochę to wygląda tak jakby ktoś celowo nie zauważył zamachowca.
1
@Kz1234 a gdzie zamierzasz biegać? Po drogach asfaltowych, gdzieś po lasach, na bieżni?
1
@Kz1234 jakieś Asicsy najlepiej. W takiej cenie to może model Gel Pulse 13 lub 14?
0
Który to jest ten ocalały z zespołu Xaviego?
0
@Borneo i bardzo dobrze, że zaatakował tę próbę utworzenia legionu. Najpierw trzeba sie zająć przygotowaniem naszego wojska do obrony kraju. Jak już będziemy mieli wszystko gotowe na 100% to wtedy należy zająć się pomocą innym. To tak jakbyś ty miał dom w ruinie, dzieci i żona nie mają gdzie spać a Ty idziesz i dajesz sąsiadom pieniądze żeby sobie remont zrobili. To nie ma kompletnie sensu.
1
@Albatros charakter, którego że świecą szukać w dzisiejszych czasach.
1
Czy ja dobrze widziałem, że Ronaldo podczas losowania wybrał żeby Francja strzelała pierwsza? Jeśli tak to ogromny błąd z jego strony i niepotrzebne nakładanie presji na swoich kolegów.
2
@Rust_Cohle oby wygrali
0
@MesQueUnClub96
Prawica 34%
Lewica 29%
Macron 21%
0
@Pedri16Future jak złamiesz jakikolwiek przepis to nie ma znaczenia czy złamałeś go trochę czy pojechałeś po bandzie. Tak czy inaczej przekroczyłeś prawo i dyskusja czy faktycznie tak jest czy nie jest idiotyczna.
1
Ale Niemcy zmarnowali setek w tym meczu. Masakra..
0
@Krzysztof_Katalończyk no to by miało sens, bo on się zatrzymał faktycznie jakiś metr przed piłka
1
Ale no Havertz się zatrzymał ewidentnie. Lewy to chociaż jest cały czas w ruchu a tutaj chyba było zatrzymanie całkiem? Nie wiem już jak te przepisy działają.
0
@RoberDzik co to za głupie porównanie? Sprawdź sobie definicje małżeństwa chociażby z naszej konstytucji.
60
@Hellrider ponieważ małżeństwo z definicji jest związkiem kobiety i mężczyzny. Związek dwóch osób tej samej płci nie może być małżeństwem, bo przeczy samej definicji małżeństwa.
0
@JordiAlbion Austria może namieszać.
2
@Criss18Barca chyba 16 jednak by było najlepiej. Elitarny turniej naprawdę dla najlepszych a nie to co teraz mamy.
0
@tomek8756 kluczowa będzie ta debata między nimi, bo jak się okaże, że w trakcie Biden sobie zapomni gdzie się znajduje to Trump go zniszczy.
0
Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Dembele. Chłop robi trudne rzeczy na boisku z łatwością a banalne zagrania jak strzał i dośrodkowanie to dla niego coś niemożliwego do poprawy. Ja nie wiem jak to jest możliwe.