0

@MesQueUnClub96 żeński sport taki jest

0

@Danqoo ale o co Ci chodzi? Jaki beton? Jak ktoś chce dobrze wykonywać ćwiczenie to jest według Ciebie betonem? To są profesjonalni sportowcy i tam każdy mały szczegół się liczy. Przykład nawet takiego głupiego podciągania. On na filmiku nawet w większości nie pracuje mięśniami, które powinny pracować przy podciąganiu czyli plecami a rękami. Przez to za duże napięcie jest nałożone na ręce i można się nabawić np kontuzji barku, bicepsu. Owszem nie wykluczy go to pewnie z gry, ale wielu ćwiczeń na treningach nie będzie mógł wykonać a i podczas gry może odczuwać dyskomfort np podczas walki bark w bark.
Ja jako sportowiec amator mogę sobie popełniać takie błędy i mieć to gdzieś, ale ktoś kto z tego żyje raczej dobrze, żeby dbał o wszystko jak najlepiej. Się zastanów kto tu jest betonem w tej dyskusji.

3

@Danqoo a co to tutaj nie może być ludzi, którzy się na czymś znają? Sam trenuje od kilku lat i tutaj ewidentnie chłop źle robi ćwiczenie. Tak samo często na filmikach Barcy z treningów widać, że te ćwiczenia oni wykonują na odwal się i niepoprawnie technicznie. Nie widziałem filmików z treningów za Filcka i mam nadzieję, że to się poprawiło, ale za czasów Xaviego i poprzednich trenerów wyglądało to tragicznie i nie dziwne, że tyle kontuzji jest w zespole jak oni tak te ćwiczenia wykonują.

1

@Jorginho nie no gdzie Felixa do Nico porównywać. Nico jest milion razy lepszym zawodnikiem.

0

@usztafik no jak rodzice dalej będą mieć w dupie swoje dzieci i beda im dawać telefony do ręki byle tylko się zamknęły to tak faktycznie może być

1

@michal26 krokieterka

0

Spot super, ale kurcze no nie siedzi mi kompletnie to logo na środku :(

0

Rodri albo Carvajal to jedyne sensowne opcje.

3

@Tasde niestety dla nas, ale żaden szanujący się prezydent USA by nie wydawał tyle pieniędzy na pomoc Ukrainie mając u siebie w kraju taki burdel. Jeśli popatrzysz z punktu widzenia Amerykanina to to jest glupota.

1

@szymonekk po krótkiej rozkminie tez dobrze

1

Taka groźna muzyka w tym nowym filmiku z treningu drużyny, bo się aż montażysta przestraszył jak zobaczył jak można ciężko pracować na treningu.

3

@Fabik87 no już się wzięli za przesłuchiwanie szefowej secret service. Trochę to wygląda tak jakby ktoś celowo nie zauważył zamachowca.

1

@Kz1234 a gdzie zamierzasz biegać? Po drogach asfaltowych, gdzieś po lasach, na bieżni?

1

@Kz1234 jakieś Asicsy najlepiej. W takiej cenie to może model Gel Pulse 13 lub 14?

0

Który to jest ten ocalały z zespołu Xaviego?

0

@Borneo i bardzo dobrze, że zaatakował tę próbę utworzenia legionu. Najpierw trzeba sie zająć przygotowaniem naszego wojska do obrony kraju. Jak już będziemy mieli wszystko gotowe na 100% to wtedy należy zająć się pomocą innym. To tak jakbyś ty miał dom w ruinie, dzieci i żona nie mają gdzie spać a Ty idziesz i dajesz sąsiadom pieniądze żeby sobie remont zrobili. To nie ma kompletnie sensu.

1

@Albatros charakter, którego że świecą szukać w dzisiejszych czasach.

1

Czy ja dobrze widziałem, że Ronaldo podczas losowania wybrał żeby Francja strzelała pierwsza? Jeśli tak to ogromny błąd z jego strony i niepotrzebne nakładanie presji na swoich kolegów.

2

@Rust_Cohle oby wygrali

0

@MesQueUnClub96
Prawica 34%
Lewica 29%
Macron 21%

0

@Pedri16Future jak złamiesz jakikolwiek przepis to nie ma znaczenia czy złamałeś go trochę czy pojechałeś po bandzie. Tak czy inaczej przekroczyłeś prawo i dyskusja czy faktycznie tak jest czy nie jest idiotyczna.

1

Ale Niemcy zmarnowali setek w tym meczu. Masakra..

0

@Krzysztof_Katalończyk no to by miało sens, bo on się zatrzymał faktycznie jakiś metr przed piłka

1

Ale no Havertz się zatrzymał ewidentnie. Lewy to chociaż jest cały czas w ruchu a tutaj chyba było zatrzymanie całkiem? Nie wiem już jak te przepisy działają.

0

@RoberDzik co to za głupie porównanie? Sprawdź sobie definicje małżeństwa chociażby z naszej konstytucji.

60

@Hellrider ponieważ małżeństwo z definicji jest związkiem kobiety i mężczyzny. Związek dwóch osób tej samej płci nie może być małżeństwem, bo przeczy samej definicji małżeństwa.

0

@JordiAlbion Austria może namieszać.

2

@Criss18Barca chyba 16 jednak by było najlepiej. Elitarny turniej naprawdę dla najlepszych a nie to co teraz mamy.

0

@tomek8756 kluczowa będzie ta debata między nimi, bo jak się okaże, że w trakcie Biden sobie zapomni gdzie się znajduje to Trump go zniszczy.

0

Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Dembele. Chłop robi trudne rzeczy na boisku z łatwością a banalne zagrania jak strzał i dośrodkowanie to dla niego coś niemożliwego do poprawy. Ja nie wiem jak to jest możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?