tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G bardziej chodzi o to, że Hamas to są terroryści a ludzie tak się zafiksowali na nienawiści do Izraela, że zdają się o tym zapominać. Hamas specjalnie tworzył bazy np w podziemiach lub w pobliżu szpitali/szkół przez co zwiększali niepotrzebnie liczby ofiar. Owszem metody Izraela są złe, ale przedstawianie tutaj ich jako tych jedynych złych to jest po prostu kłamstwo.
0
@MOLESTA no Roque trochę tych minut dostał i no niestety nic nie pokazał na ten moment. Dodatkowo Xavi widzi jak on wygląda na treningach. Jakby wyglądał dobrze to by grał. Xavi raczej nie ma problemu z wystawianiem młodych/niedoświadczonych zawodników.
0
@rademenes nie no emocje emocjami, ale Ter Stegen to jest świetny bramkarz. Akurat do niego to najmniej się można przyczepić. Miliony razy ratował wynik. Cały poprzedni sezon to tak naprawdę był w miarę udany dzięki niemu.
0
Dobra czas przełączyć na Igę, bo to szkoda nerwów.
0
Ale jestem w szoku jak Iga returnuje. Te serwisy Sabalenki są niesamowite a ona i tak daje radę to odebrać.
0
Ciekawe czy Haaland dobije do 30 bramek w tym sezonie PL. Byłby to spory wyczyn biorąc pod uwagę kontuzje w trakcie sezonu.
1
Mądra korekta taktyczna Enrique. W pierwszej połowie całą prawa flankę okupował Hakimi a Dembele miał schodzić do środka gdzie był kompletnie niewidoczny. Teraz po paru akcjach widać, że w drugiej połowie skrzydło ma w całości dla siebie Dembele a Hakimi schodzi do srodka pola. W 5min Dembele na skrzydle więcej zrobił niż w środku przez całą pierwszą połowę.
0
Nie no ewidentny faul. Nie dość że łapał rękami to jeszcze nogę wsadził.
1
No nie ma w tym momencie drużyny lepiej przeprowadzającej kontrataki niż Real. Niesamowite jak ta drużyna trzyma się swojego pomysłu na grę i ma gdzieś, że to nie jest ładna gra. Cały czas świetna gra w obronie i jak się pojawi okazja to szybki cios kontratakiem. Barca to by się mogła uczyć, że czasami styl nie ma znaczenia i warto go porzucić żeby po prostu wygrać mecz.
1
Brawo Lewy. Oby jeszcze powalczył o króla strzelców.
1
@Sewren122 zmieniłbym na: Typowy mecz Barcy Xavi ma pomysł, ale piłkarze sabotują zwycięstwo swoimi błędami.
1
Chyba 10 na 10 gramy bo Sergi Roberto se gdzieś poszedł
Edit: a dobra bo on gra na PO to niepotrzebnie go pociągnąłem xD
0
Araujo co Ty robisz... Szkoda, bo to był mój ulubiony piłkarz Barcy, ale od meczu z PSG to jest tylko i wyłącznie irytujący swoimi durnymi wielbłądami..
1
@Saviola88 a tutaj jest? Kazał Ter Stegenowi się bawić zamiast wybić piłkę? W lidze mistrzów kazał Araujo sfaulować na czerwoną kartkę? Kiedy Xavi jest winny to jest, ale nie zwalajmy wszystkiego na niego, bo to jest absurdalne.
1
Xavi to ma przerąbane. Piłkarze się chyba założyli kto popełni bardziej durnowaty błąd w sezonie. No na ten moment Araujo na pierwszym miejscu, ale Ter Stegen wskakuje właśnie na drugie miejsce.
0
Oby Raphinha został. Jest to chyba najmniej efektowny brazylijski skrzydłowy jakiego oglądałem, ale daje niesamowicie dużo.
1
@MesQueUnClub96 w życiu
1
@HighestInTheRoom ooo na taki filmik właśnie czekałem. Sam chciałem coś takiego zrobić no ale nie mam czasu niestety, a nawet jakbym miał to chyba bym go tak nie marnował xD
0
@Foro przecież to jest przerobione zdjęcie
0
@Axoon tu akurat to się nie ma co śmiać, bo gdyby nie kontuzje to pewnie nadal by na tej półce był.
2
No nic przynajmniej była równa walka i brak idiotycznych decyzji w przeciwieństwie do meczu z PSG.
0
Ferran się chyba piłki nie dotknął jeszcze
0
@PatrykBarca widzisz jednak powiedział, że nie czuje się odpowiedzialny za odpadnięcie.
0
@PatrykBarca przecież teraz on daje jakiś wywiad bo promuje swoją książkę i tam powiedział wprost, że się nie czuje odpowiedzialny..
0
Nie dziwię się. Sam cały czas mam odczucia, że po tym meczu we mnie coś pękło i pewnie piłkarze to odczuwają kilka razy mocniej. Dociągnąć jakoś ten sezon do końca i ze świeżą głową wejść w nowy. Dobrze, że te mistrzostwa Europy są w tym roku to może piłkarzom jakoś to pomoże się zresetować.
0
Tą decyzją Araujo nie dość, że straciliśmy filar w obronie to również przebojowość w ataku przez zdjęcie Yamala.
Mnie niesamowicie ten wynik wczorajszy boli, bo szansa na awans była ogromna. W poprzednich latach to tak nie bolało, bo Barca była po prostu słabą drużyną i nikt się nie spodziewał sukcesów.
Coś wczoraj we mnie pękło i nie mam kompletnie ochoty oglądać tego klasyku.
Boli okropnie porażka na własne życzenie. Araujo jest świetnym obrońcą, ale to co zrobił wczoraj jest nie do zrozumienia dla mnie pod żadnym względem.
0
@Bzyczekk no ciekawe skąd taki wniosek. Ten mecz się układał bardzo podobnie jak ten pierwszy. PSG cisnelo na początku każdej z połów a potem Barcelona odzyskiwała przewagę. Tutaj wyglądało to dokładnie tak samo do momentu błędu Araujo.
0
@Bzyczekk no super, że nie straciliśmy gola w tej akcji skoro przez to, że nie mieliśmy jednego zawodnika na boisku straciliśmy później 4 xD
0
@Bzyczekk a ja się zastanawiam jak można bronić Araujo w tej sytuacji. Mówisz, że trzeba ratować zespół. Powiedz mi w takim razie w jaki sposób Araujo uratował zespół tym faulem? Nawet gdyby wtedy padła bramka na 1-1 to nadal Barca ma przewagę bramkową. Przy grze 11 na 11 PSG pewnie by siadło tak jak w pierwszym meczu i pojawiły by się okazję na kolejne gole dla Barcy. Tutaj Araujo zrobił chyba najgorszą rzecz jaką można było zrobić.
0
@IronSanHybrid a mnie właśnie jeszcze bardziej boli ten mecz dzisiaj. Poprzednie lata to była po prostu tragicznie słaba Barcelona bez szans na cokolwiek. Dzisiaj ewidentnie mieliśmy szansę na awans a została ona zaprzepaszczona przez idiotyczne decyzje zawodników, które nie miały kompletnie żadnego sensu i było to zachowanie godne zawodników okręgówki.