tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 sprawdź sobie fakty, bo to nie chrześcijanie wybijali a kościół katolicki, który chrześcijan swoją drogą również mordował. To, że kościół katolicki mówi, że jest chrześcijański nie znaczy, że faktycznie taki jest. Z Biblią i naśladowaniem Jezusa (czyli chrześcijaństwem) ten kościół ma niewiele wspólnego.
3
W pomocy pewnie Gundo - Christensen - De Jong/Pedri w zależności od tego kto bedzie bardziej gotowy. No wygląda to całkiem dobrze. Zobaczymy w jakiej formie będą wracający po kontuzjach.
0
@Emhyr no aktualnie chłop jest królem strzelców w Premier League i Lidze Mistrzów (a przez kontuzję ominął 5 meczów w PL i 1 w LM), więc coś tam chyba potrafi xD
0
@Emhyr on jest od strzelania goli a nie ładnego grania. Lepszego strzelca trudno znaleźć.
0
@BorzyKrzys aż sobie przesłucham z ciekawości. Klimat tych zdjęć mnie zachęcił.
0
@lysy1015 no a czy ja gdzieś tak napisałem? Widać chyba, że mój komentarz tyczy się tylko terminarza Realu a nie innego zespołu.
0
W sumie to Real ma jeszcze mecze gdzie może potracic punkty. Najpierw klasyk, potem Sociedad na wyjeździe no i jeszcze dwie ostatnie kolejki - Villareal i Betis. Szansę na pewno są, ale jednak bardzo niskie.
0
@Arkon oglądam Reachera i muszę powiedzieć, że świetny serial. Szogun następny w kolejce, ale stwierdziłem, że najpierw chcę przeczytać książkę no i właśnie jestem w trakcie jej czytania.
0
@Luciano99 przecież im to nie na rękę żeby coś takiego wprowadzić. Przez to, że ktoś Ci wyjdzie np. w 90 czy 120 min przy remisie i musisz grać kolejny mecz i jesteś w grze jakieś 20-25 min dłużej a to zawsze większa szansa na to, że wkurzony kupisz jakieś pointsy żeby sobie wynagrodzić zmarnowany czas a potem się wkurzasz jeszcze bardziej, bo gówno z tych paczek trafiasz no i przez to kupujesz kolejne, bo chcesz żeby Ci się zwróciło i tak się kręci karuzela. Im się opłaca to, że ta społeczność jest tak toksyczna. Ja się przerzuciłem na karierę jakis czas temu i polecam każdemu.
0
W związku z tym, że do następnego meczu jest 10 dni to raczej wyjdzie podstawowy skład z Yamalem, Gundo i Lewym. 10 dni odpoczynku to dużo i nawet lepiej żeby ci zawodnicy zagrali i byli w rytmie.
2
@okiemtypera_lucaxx95 myślę, że tutaj najlepiej przytoczyć słowa samego Jezusa. Ewangelia Mateusza rozdział 15:
Werset 11: "nie to co wchodzi do ust kala człowieka, ale to co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym" oraz wersety 17-19:
"Nie rozumiecie, że wszystko, co wchodzi do ust, do żołądka idzie i wydala się na zewnątrz. Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to czyni człowieka nieczystym. Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa".
To nam daje jasna odpowiedź. Możesz sobie jeść co chcesz, bo to i tak skończy w toalecie i nie ma to kompletnie znaczenia ;).
20
O ile lubię Nike to uważam, że już czas na zmiany. Większość tych strojów Nike robiona na jedno kopyto.
1
@Rl9k1nG no to Polska jest właśnie takim golfem w tym przypadku.
0
@Rl9k1nG no okej to inaczej, jak ktoś będzie chciał Ci ukraść Twojego golfa ze wszystkimi Twoimi rzeczami to będziesz walczył o niego czy uciekniesz?
3
@Rl9k1nG a jak bandyci Ci wtargną do domu to zostaniesz żeby ich wywalić czy uciekniesz i poszukasz sobie innego mieszkania? Ja bym nie zniósł tego, że ktoś próbuje mi coś zabrać/zrobić coś moim bliskim.
0
@TR3YWAY 4 punkty
1
Ale Zielu w tych dwóch meczach genialny. Super się go ogląda.
0
@Chucky no ani jedni ani drudzy nie chcą i to logiczne. Wiadome jest od dawna, że rządy się bawią w swoje gierki a zwykli obywatele cierpią. Ja wiem, że ludzie chcą sprawiedliwości, ale śmierć jakichś przypadkowych Rosjan to nie jest sprawiedliwość w tym wypadku, bo to są ludzie, którzy niczym nie zawinili a po prostu się urodzili w kraju, który ma tyrana za prezydenta.
1
@kaamil1910 a co mają wspólnego Ci ludzie którzy tam zginęli z wojna? Przecież tam mogli być ludzie, którzy Putina w ogóle nie popierają i tej wojny nie chcą.
3
@takisobiektos czemu od razu postraszyć? Jak mówisz dziecku żeby nie wkładało ręki do ognia bo się oparzy to je straszysz czy ostrzegasz? Ludzie już każdą informację negatywna traktują jako straszenie. Najlepiej w ogóle niech nikt nie mówi co się dzieje na świecie i niech każdy żyje w niewiedzy żeby się nie przestraszył za bardzo.
0
Zieliński joga bonito dzisiaj
0
@Matheu12 coooo proszeee?
0
@TR3YWAY a na tym filmiku to i tak nie jest źle. Z Lewego to się nie ma co śmiać, bo akurat taniec rozluźnia biodra a to jest ważne np w poruszaniu się ze spora zwrotnościa na boisku.
2
@WiernyKibic111 zdecydowanie za dużo treści. Widać to też po wyświetleniach, bo jak na początku ludzie byli zafascynowani i praktycznie każdy film miał dużo wyświetleń to teraz już tak dużo ich nie ma. Oni tam chyba chcieli właśnie zrobić typowo telewizję internetową, którą kiedykolwiek byś nie włączył to coś będzie lecieć. Zobaczymy jak im się to opłaci na dłuższą metę.
0
Ja mam pytanko do ludzi, którzy po słabych meczach Barcy cisną Xaviego, że nie ma schematów taktycznych. Jakie dzisiaj widzicie schematy? Czy dalej nie ma żadnych, ale na farcie się udało strzelić bramki?
31
Xavi szef. Jechać z oszustami.
0
@barcafan1789 karierke polecam chociaż i w tym trybie nie obyło się bez błędów. Masakra jak ta gra jest niedopracowana. Grałem w UT do lutego jakoś i ilosc błędów mnie zniechęciła skutecznie do gry w tym trybie. Wszedłem sobie z ciekawości w karierę i mimo, ze to bardzo uproszczone prowadzenie klubu to w miarę mozna się dobrze bawić.
0
Pytanko odnośnie zakupu samochodu.
Chciałbym skorzystać ze zniżek rodziców na OC przy zakupie nowego samochodu. Z tego co rozumiem jednym z współwłaścicieli samochodu musi być rodzic na którego są zniżki. Pytanie czy na umowie sprzedaży samochodu jako kupujący mam być wpisany ja czy rodzic? I kto kogo musi zrobić współwłaścicielem? Czy to jedno z rodziców musi zrobić mnie współwłaścicielem czy ja mogę być normalnie na umowie sprzedaży i ja mogę zrobić współwłaścicielem rodzica i wtedy i tak uzyskam jego zniżki? Pytam, bo akurat rodzic nie ma jak być przy zakupie auta i ja bym podpisywał umowę i moje dane by sie na niej znalazły.
1
Kurde wsiadam dzisiaj pierwszy raz za kierownicę od jakichś 3 lat. Czymcie kciuki żebym się nie zabił xD
0
Xavi zostaje na przyszły sezon