tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby to był mecz na przełamanie dla drużyny.
0
No i umiejętności są w tej drużynie co pokazala pierwsza połowa natomiast nie ma charakteru i odwagi co pokazuje druga.
0
@MichuZ44 dla mnie najlepsze to ewolucje i playstyle. Kobietami nie gram, bo jakoś nie sprawia mi to przyjemności. Uważam, że powinien być osobny tryb do grania kobietami.
3
@NeroTFP1 oj tak. Co prawda miałem 6 lat i oglądałem Zig Zapa albo Mini Maxa, ale reszta się zgadza.
Chociaż szczerze musze powiedzieć, że nie wrócił bym się do tamtych czasów. Wole swoje życie teraz niż wtedy.
0
@Bykunn no akurat to nie byli prawicowi dziennikarze tylko po prostu niezależni i nie zaślepieni przez jedną czy druga stronę a chcący dobrze dla kraju. Zobaczymy jakie dalej decyzję będzie podejmował ten rząd. Na razie prawdopodobnie się udało uratować te inwestycje.
0
@draxidox dobrze, że się dziennikarze na Twitterze rzucili i nagłośnili temat, bo rząd już chciał te wszystkie inwestycje zaorać.
0
@MichuZ44 kogo masz na bramce?
0
Czemu coś co powinno trwać 5min jest tak rozwlekane
0
@barcelonaLM nie no szanujmy się, ona grała z samymi zawodniczkami z drugiej setki rankingu. Niech trafi na jakąś lepsza zawodniczkę to wtedy będzie można realnie ocenić jej formę.
0
@panczo a co wymyślił takiego niezwykłego na wczorajszy mecz Simeone?
2
@mightyanaldevastator zdecydowanie nie warto. Już lepiej sobie włączyć Atletico - Real, jeśli nie oglądaleś.
4
@mightyanaldevastator pierwsza połowa tragiczna. Druga połowa okej, ale jednak weźmy pod uwagę, że to mecz z 3-ligowym rywalem, więc no nadal dużo dużo dużo poniżej oczekiwań. Gdyby Barca tak zagrała w meczu ligowym to raczej nie byłoby zwycięstwa.
17
Jak tak obserwuje Atleti i Real to widzę dwie zasadnicze różnice między tymi drużynami a Barca. Po pierwsze to wymienność pozycji. Druga rzecz to tempo rozgrywania. Nawet jak te drużyny podają między obrońcami to robią to szybko. Nawet jak podanie jest do boku lub tyłu to to wszystko jest 8x szybsze niż w Barcelonie gdzie piłkarz dostanie piłkę i trzyma ją kilka sekund zanim wykona podanie. Te dwie rzeczy to chyba najważniejsze aspekty do poprawy.
0
Potężny Jude Belingham
0
Wreszcie chociaż jakaś krztyna charakteru w tej drużynie.
3
No chyba jednak ten Xavi się nie utrzyma do końca sezonu.
1
@Turio no ja myślę, że zawodników jednak powinno motywować w głównej mierze to, że chcą po prostu wygrać mecz/puchar/mistrzostwo. To jest spory problem aktualnej Barcy, że Ci piłkarze wyglądają jakby im w ogóle nie zależało na wygrywaniu. Kiedyś piłkarz zdobył ligę i LM a i tak był nienasycony. Mam wrażenie, że Barca za Pepa taka była i stąd ten słynny sextet.
Zawodnicy w aktualnym składzie wyglądają jakby wygrali 5 takich sextetów i już nie mają o co grać a przecież większość tych zawodników nic poważnego jeszcze nie wygrała.
Brakuje nam właśnie tego charakteru na boisku. Wszyscy Ci zawodnicy sa jacyś "miękcy". Zero takiego boiskowego wkurzenia i ambicji. Nie wiem czy tutaj trener coś zmieni skoro zawodnicy maja takie podejście.
0
@Cvzx mam nadzieję, że panom to wjedzie na ambicje, że kobiety muszą odpowiadać na zaczepki skierowane w ich stronę i się w końcu wezmą do roboty.
7
Haha to uzasadnienie oceny Kounde piękne xD
0
@karci0 no według Biblii Jezus umierał zamiast nas na krzyżu, więc nazwałbym to aktem miłości względem ludzkości. Chcesz skorzystać z jego miłości to korzystasz, nie chcesz to nie musisz. A zło jest na świecie z powodu tego, że ludzie Boga odrzucili i od razu mówię, zanim przywolasz jakieś krucjaty itd, że kościół katolicki nie ma wiele wspólnego z Biblia i tym co Bóg chce żeby ludzie dla niego robili.
1
@karci0 ale Boga to proszę nie mieszać do durnych pomysłów władz kościoła katolickiego
1
@Mazi z Valverde to jak z Tuskiem. Minęło parę lat i ludzie nagle zapomnieli co chłop robil jak był u władzy.
1
@KamQiX właśnie ja się tego obawiam, że za Xaviego przyjdzie ktoś z tym mitycznym DNA, którego nie ma odkąd Guardiola odszedł (a już pod koniec jego przygody w Barcelonie było z tym różnie) i nic się nie zmieni. Tutaj musi przyjść trener całkowicie niezwiązany z tym klubem w przeszłości.
8
@Rust_Cohle wygląda jakby był na takim kacu, że nawet nie wie jaki jest wynik.
5
Czemu sędzia podal piłkę zawodnikom Realu żeby szybciej zaczęli xD
2
Uspokajam wszystkich. Xavi zostanie do końca sezonu, bo nie ma pieniędzy żeby go zwolnić.
0
Koniec złudzeń, koniec marzeń, koniec myślenia o czymkolwiek
3
Jak zawsze broniłem Xaviego to dzisiaj ten wyjściowy skład to była porażka na całej linii..
1
I oczywiście Pedri dobrze podaje w pole karne a tam nikt nie idzie na piłkę.. wszyscy stoją i wygląda jakby żadnemu zawodnikowi Barcy się nie chciało..
0
Co jest czemu nie ma zmian