0

@Comentateiro cały pierwszy akapit Twojej wypowiedzi zastosuj też do siebie. Tak samo mogę napisać o Tobie, że do Ciebie nie dociera rzeczywistość, która Cię otacza i dajesz się manipulować politykom nie dostrzegając tego jak oni to robią. Więc też mogę stwierdzić, że dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Ty pytasz jak można przespac 8 lat. Ja zapytam jak można mieć taką sklerozę żeby nie pamiętać rządów PO/Tuska, które były poprzednio i widzieć w nich zbawców Państwa.

Widzę różnicę w obydwu partiach, ale są to różnice w kwestiach, które dla poziomu naszego życia nie mają żadnego znaczenia. Powtarzam prześledz sobie głosowania w sejmie w kluczowych sprawach i zobaczysz te "różnice" o których tak tutaj piszesz.

No i po raz kolejny z Twojej wypowiedzi bije jad do osób myślących w inny sposób niż Ty, ale dalej się będziesz upierał, że politycy nie mają na Ciebie wpływu.

0

@Comentateiro problem jest taki, że Ty widzisz te problemy, które wymieniłeś tylko w PiSie a nie w pozostałych partiach, które robią dokładnie to samo. Sam właśnie dokonałeś podziału na, w Twoim mniemaniu dobro i zło przedstawiając tutaj PiS jako źródło właśnie zła. Naprawdę nie trzeba się daleko cofać żeby znaleźć listę afer PO tak samo długa jak aktualna PiSu. Co więcej wystarczy sobie zobaczyć ostatnie głosowania w sejmie i obydwie te rzekomo przeciwne strony w sprawach kluczowych głosują tak samo.
Dzielisz ludzi na tych którzy się z Tobą zgadzaja, jako dobrych, i tych, którzy się z Tobą nie zgadzaja jako złych. Sam uważasz również, że pozjadales wszystkie rozumy i w kwestiach politycznych masz 100% racji.
Cały czas przedstawiasz siebie jako kogoś lepszego od kogokolwiek kto ma inne zdanie od Ciebie. To jest właśnie ten podział, który całkowicie jest wina właśnie partii i politykow.
Akurat porównanie z lodami jest całkowicie nie trafione, ponieważ lody śmietankowe nie zaczną Ci mówić jakie to lody innych smaków są złe i jedząc je Twoje życie stanie się gorsze. A partie właśnie tak robią nastawiając od razu negatywnie do siebie ludzi myślących inaczej.

1

@Comentateiro czyli twierdzisz, że społeczeństwo nie jest podzielone? Przecież wystarczy sobie obejrzec pierwszy lepszy z brzegu wiec czy konferencje danej partii i co chwila na takiej imprezie słychać głosy "bo oni są źli bo zrobili to, to wszystko tamtych wina". W taki się sposób właśnie dzieli ludzi, bo osoba ogląda coś takiego i automatycznie wszystkich którzy za tą przeciwną partia się opowiadają od razu kategoryzuje jako tych złych. Przecież sam dokładnie robisz to samo i dokładnie takim schematom ulegasz jednocześnie tego nie widząc co jest zaskakujące.

1

@Comentateiro a gdzie ja napisalem, że Tusk to Twój bożek?

Widzę po prostu jakie masz podejście do osób, które się z Tobą nie zgadzaja. To jest właśnie sukces polityków każdej partii, że tak się udało podzielić naród, że Ty w obronie jakiegoś polityka/partii jesteś w stanie obrażać innych a ci politycy się śmieją za kulisami z tego jak im się udało wytresować lud. Jak ludzie tego nie zobaczą to się nigdy nie zmieni sytuacja w tym kraju. Czy będzie u władzy PiS czy KO czy Konfederacja czy ktokolwiek inny.

2

@Comentateiro nie wiem do końca czy Ty jesteś trollem czy nie. Ostatnie zdanie raczej wskazuje, że tak, bo nikt normalny by tak nie napisał. Chociaż z drugiej strony nikt normalny nie zachowałby się jak ludzie na powyższym filmie a jednak tacy istnieją.
Przynajmniej mam nadzieję, że to troll, bo jeśli faktycznie tak myślisz to jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma sensu bo zakończy się jak w tym filmis a jedyne co możesz zrobić to porozmawiać sobie właśnie z osobami Twojego pokroju czyli tymi z filmiku.

20

@Comentateiro chłopie przecież Ty jesteś właśnie przykładem osób z tego filmiku a nawet tego nie widzisz i to jest najgorsze

0

No i przyszła faktyczna weryfikacja. Tak myślałem żeby się nie jarać ta Girona jeszcze, bo przyjdzie lepszy zespół i się skończy dobre granie.

2

@sokot ta Girona to się nie ma co ekscytować za bardzo na razie, bo oni z żadnym poważnym przeciwnikiem jeszcze nie zagrali (Sevilli nie liczę, bo oni w lidze są w tragicznej formie).

2

I teraz powklejac komentarze malkontentow sprzed 5minut na główną do artykułu jakiegoś żeby pokazać jakimi choragiewami są niektórzy.

6

Chciałbym usłyszeć co one tam między sobą gadają w szatni. To musi być taki festiwal absurdu i głupoty, że pewnie ciężko to by było przyswoić normalnemu człowiekowi.

0

@Mow_mi_Douglas gdyby rządy nie kradły tylu pieniędzy narodowi to by nie było potrzeby na żadne 500+ bo każdy by na siebie zarabiał i stać by go było na wszystko.

0

@Explode ale co to ma do rzeczy czy by kupiła czy nie? Ważne jest to, że teraz masz opcje albo wykupu transmisji albo okradania firmy, która prawo do tej transmisji ma. Co z tego, że jedzenia nie skopiujesz skoro czy to w przypadku jedzenia czy transmisji okradasz kogoś tylko na inne sposoby. Poza tym co to za idiotyczne myślenie, że jak coś można skopiować to już nie jest kradzież? Idź na studia i se skopiuj z internetu pracę magisterską i zobaczymy czy tak Ci to ujdzie na sucho, bo przecież jak można kopiować to nie jest kradzież.

0

@Explode co to za bzdurne, pozbawione jakiejkolwiek logiki myślenie? Ktoś wykupił prawa do transmisji danej ligi w jakimś kraju za grube pieniądze po to żeby te pieniądze mu się zwróciły dzięki osobom, które później te transmisje wykupią. Przez osoby oglądające nielegalnie streamy taki np Canal+ jest stratny, bo za coś za co powinien dostać pieniądze ich nie dostaje. Absurdalne januszowe myślenie w Twoim wykonaniu żeby tylko sobie usprawiedliwić kradzież. Pewnie płyty, książki też można kraść, bo autor nic nie traci? Te setki godzin poświęcone na stworzenie czegoś tez można olać? Zero szacunku dla drugiej osoby. Czy to w przypadku książek czy transmisji czy czegokolwiek innego.
Oznacze też @VegetaPolska bo chyba tego nie rozumie.

2

@VegetaPolska a jak np uznasz, że jedzenia się nie opłaca kupować tylko lepiej po prostu wynieść ze sklepu to wyniesiesz?

3

Ale w ogóle Lewy dzisiaj z jaką dynamiką i szybkością. Naprawdę aż się zdziwiłem, że on jeszcze taka szybkość może wykrzesać.

5

Xavi do grudnia 2040

2

Widać ile daje dobry prawy obrońca. Cancelo najbardziej mi imponuje, bo już zapomniałem jak to jest mieć prawego obrońcę w drużynie i to tutaj widać największą różnice.

3

@Faro bardzo lubię latać. Do tej pory leciałem 6 razy i nie było problemów ;). Pierwszy raz leciałem do Barcelony na mecz, więc też latanie mi się dobrze kojarzy xD

0

@kamiVeB no chociazby mnóstwo taki prostych rzeczy, o które gracze prosili od lat. Odbieranie jednym przyciskiem wszystkich nagród, możliwość wyszukiwania w klubie kart bez tych na wypożyczeniu, brak kart zmiany pozycji i pozycję będą zmieniane automatycznie co sprawi, że wreszcie można będzie normalnie grać drafty, poprawili zgranie ikon i wreszcie będą one dawać zgranie wszystkim zawodnikom. Ikony też będą miały bazowo jedna wersję a nie trzy jak w poprzednich fifach co też jest plusem. Do tego dochodzą takie rzeczy jak te "ewolucje" gdzie będzie można wybrać jednego zawodnika na sezon (ten sezon w ultimate team czyli raz na jakieś 1,5.miesiaca) i ulepszać jego statystyki. Osobiście na to bardzo czekam i liczę, że tego nie zepsują jak to EA ma w zwyczaju.

0

@kamiVeB ja pierwszy raz od paru lat kupiłem nawet w preorderze. Nie przez to, że są kobiety, ale przez te wszystkie zmiany, ktore wprowadzili. Kobietami nie musisz grać. Poza tym ludzie się rzucają, że kobiety z facetami to takie nierealistyczne, ale już karty Petra Cecha czy Neuera na pozycji napastnika są w porządku. Albo jakieś placki z ligi rumuńskiej dostają specjalne karty ze statystykami na poziomie Ronaldo Nazario.

9

@tomek8756 no dziecko, które by nie potrafiło wybrać co zjeść na kolację może sobie wybierać płeć i orientację. Faktycznie sensowne.

0

@Kgorecki2500 co sądzisz o projektach aktualnie puszczanych przez Marvela? Seriale zaczęły się w miarę dobrze, ale im dalej tym gorzej. She-Hulk i Ms Marvel to już jest jakieś apogeum beznadziei. Filmy również słabe poza niektórymi wyjątkami jak np. GOTG 3. Oby wyszli na prostą w najbliższym czasie, bo coraz ciężej śledzić mi to uniwersum. Miejmy nadzieję, że listopadowe The Marvels będzie chociaż na poziomie średnich filmów z faz przed EndGame'owych. Postacie całkiem spoko jak i sam pomysł na fabułę z bohaterkami zamieniającymi się miejscami za każdym razem gdy użyją mocy.

0

@Transu96 o dzięki wielkie

1

@kanver_ jak się prezes PZPNu zmieni to może tak.

21

Niestety sam jest sobie winny, ale Hermoso też się okazała fałszywa. W autobusie po meczu śmieszki z całej sytuacji a jak się okazało, że coś można ugrać to już zgrywa biedna ofiarę. W sumie obrzydliwe zachowanie i jednej i drugiej strony.

0

@Keson tutaj trener nie ma znaczenia. Cały związek trzeba zaorać i stworzyć od początku.

0

No i nie wyjdziemy z najprostszej możliwej grupy :(

0

@Herato nie wiem czy grałeś w piłkę kiedyś, ale to jest wina szkolenia w klubach od dziecka. Gdziekolwiek nie grałem to zawsze przy jakiejkolwiek próbie dryblingu trener darł, za przeproszeniem, mordę żeby nie kiwać tylko oddać piłkę jak najszybciej. Niestety takie są potem efekty, że zawodnik nie ma żadnej pewności siebie ani umiejętności i wiedzy co zrobić na boisku. Powoli się to zmienia, ale Ci piłkarze, którzy teraz są w reprezentacji nadal są w jakiś sposób skażeni takim podejściem

2

@Sulimo no właśnie nie dostaje piłek i go wyzywają a jak się cofnie w końcu po piłkę bo jej nie miał przy nodze od 30min to go wyzywają że się bawi w Messiego xD

0

O Cholibka.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?