tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widzę, że Xaviego się już nawet za kontuzje zawodników obwinia. Byleby trochę jadu z siebie wyrzucić.
0
@Axoon jeśli już to więcej ludzi zacznie po prostu oglądać ligę arabska, ale zostając jednocześnie przy ligach europejskich. Nadal lidze arabskiej bliżej do amatorskiej piłki niż europejskiego futbolu. Osobiście uważam, że prędzej ci piłkarze co tam poszli wejdą w tryb wakacyjnego grania niż zmienia oni ligę tak żeby była ligą rywalizująca z Europą.
0
@Tomo1989 no akurat przyczepianie się do modernizacji armii nie jest zbyt sensowne skoro i tak robimy to dosyć dobrze. To, że jedna rzecz się nie udała nie znaczy, że wszystko jest robione źle.
1
@Firestone też ludzie oczekują od niego joga bonito, bo to Brazylijczyk a on ma po prostu inny styl gry. Liczbami się broni, więc nie można mu wiele zarzucić. Dodatkowo daje dużo w obronie co u innych brazylijskich skrzydłowych nie jest zbyt często spotykane.
1
@Herato zdecydowanie kwestia komfortu. Ludzie niestety są co raz bardziej samolubni, narcystyczni, zapatrzeni w siebie. Liczy się dla nich tylko to żeby im było dobrze a resztę mają gdzieś.
0
Tragiczna ta pierwsza połowa w wykonaniu Sevilli. Fura szczęścia z tą wrzutka. Poza tym zero zagrożenia pod bramką City. Jedyne co można pochwalić to pressing, ale to też momentami. Zobaczymy czy się City obudzi w drugiej połowie.
2
@BordowyPtak max jakoś 165 km/h. Nie lubię szaleć samochodem szczerze mówiąc.
0
@esem91 pozostaje się łudzić że może w końcu ludzie zrozumieją, że tutaj nie ma mniejszego zła i każda strona jest tak samo winna
0
@John_Doe co z tego, że 18 strzałów skoro faktycznie groźnych było może 5. Jak zawodnik walnie na pałę z 30m i piłka przeleci 5m od bramki to też się liczy w statystykach jako strzał a faktycznego wpływu na mecz nie miał żadnego.
2
@Commandement może wprost nigdzie, ale z posta wynika, że gdyby ja usunęli to nie miałbyś z tym problemu. Napisałeś żeby nie przedstawiać "szurskich teorii" jak to nazwałeś, ale akurat wolność ogranicza nam się co raz bardziej i gdzieś z tyłu głowy warto o tym pamiętać.
6
@Commandement brak gotówki ograniczy nam ogromnie wolność. Bardzo łatwo można wtedy "niewygodnej" osobie odciąć dostęp do konta i nara.
12
@FutbolFan to ciekawe stwierdzenie, bo jakoś nie przypominam sobie żeby Mallorca i Granada zdobyły ostatnio mistrzostwo Hiszpanii.
7
@Uukasz_93 pamiętasz jak u nas grał?
1
@Medium proszę o oznaczanie jeśli można ;)
2
@tristan87 politycy są niestety obrzydliwi. Jak ktoś może się jeszcze na nich nabierać?
4
@bari_94 może dlatego nie ma podan w pole karne, bo napastnik, który powinien tam być biega sobie w środku pola?
5
@Deeespacito nie zgadzam się. Zdobycie w poprzednim sezonie dwóch pucharów z klubem w dołku przeczy temu stwierdzeniu.
1
@PawkoFCB no właśnie o tym też się nie mówi a to jest skandal. Jak była ta sytuacja z łokciem Raphini to przecież ten trener wyleciał na boisko i machał łapami na wszystko dookoła. Jeżeli Xavi dostał czerwo to tamten tym bardziej powinien.
0
Wynik dobry jak na mecz na trudnym terenie i z przekupionym sędzia.
0
Adama Traore zaprezentowany w Fulham. Ciekawe jak mu tam pójdzie. Może w końcu odpali.
1
@Kuba_1 Olmo wczoraj hattrick z Bayernem w finale Superpucharu Niemiec, więc no uważałbym z tymi smieszkami xD
0
@Ptasior patrząc na historię piłkarzy z Brazylii nie dziwi to tak bardzo. Oni po prostu mają takie podejście do życia i widzimy to od lat.
0
@Tomo1989 co xD
0
@Comentateiro ale ja nie mówię o wszystkich politycznych niuansach. Kolega napisał, że za rządów PO żyło się lepiej co nie jest prawdą. Ogólnie w Polsce teraz jest lepiej niż było to kilkanaście lat temu. Czy to zasługa PiSu czy nie to już inna dyskusja. Piszesz do mnie jakbym ja był za PiSem a jak pisałem wcześniej ja nie mam zamiaru na nich głosować. Natomiast nie zmienia to faktu, że po prostu teraz jest lepiej dla przeciętnego polaka niż było wtedy. Mówię tu o po prostu życiu codziennym.
15
@Arkon w jakie bzdury? W pandemię i wojnę? Przecież PO miało tyle samo afer w czasie swoich rządów co PiS teraz. Obydwie partie są do zaorania. Nie zmienia to faktu, że teraz po prostu z dnia na co dzień żyje się lepiej niż wtedy.
28
@Arkon nikt kto pamięta rządy PO nie powie, że teraz jest gorzej niż wtedy. Ja sam nie.jestem za PiSem i na nich nie zagłosuje no ale bądźmy poważni. Dodatkowo ten rząd miał jednak utrudnienia w postaci pandemii i wojny tuż obok. Dużo osób, głównie fani PO, zwala na obecny rząd to co jest wina pandemii i wojny.
1
@batoon aa okej. Pewnie tak jest faktycznie.
0
@batoon co to już nie wolno z miesiąca na miesiąc płacić? Ja tak mam i nie dostałem żadnej informacji, że takiej opcji już nie będzie.
1
@Oskar00 tylko ta gra już dawno nie jest realistyczna. Ostatnio dostaliśmy karty Cecha czy Neuera na napadzie. Czy to się aż tak różni od dodania np kobiet, które nie są jakimiś wyimaginowanymi postaciami na potrzeby gry tylko rzeczywistymi piłkarkami?
0
@korn234 ale czekaj, czyli stworzenie świata przez jakiś byt jest według Ciebie głupota a powstanie go z niczego już jest normalne i logiczne?
Śmieszy mnie to, że ateiści zarzucają wierzącym, że wierzą w magie i czary a sami twierdzą, że cały świat się pojawił sam z nikąd. To jest dopiero wiara w magiczne pojawienie się czegoś z niczego.