tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Czajka90 ludzie piszą, że placek bo na jakiejś gierce przedmeczowej w USA nie trafił w bramkę xD
1
@PatrychoO ale chora cena :o
0
@kondzix2115 Bisz, Łona, Sokół i, pewnie trochę kontrowersyjnie dla niektorych, Tau/Medium. Nawet jak ktoś nie lubi treści jakie Tau aktualnie przedstawia w swoich kawałkach to jego sposób pisania tekstów jest niesamowity. Już było to widać za czasów Medium. Sam nie jestem już katolikiem, ale te jego teksty są naprawdę genialne.
0
@Albatros aż się przypomniały czasy jak Paris zrobił recenzje jej książki. Czekamy na ocenę energetyka.
0
@HarveySpecter około 1300 zł na dwie osoby
1
@FcPortoFan1999 wręcz niemożliwe są te statystyki
1
Kurczę, ja zazwyczaj oglądałem tylko damski tenis. Nie wiem dlaczego, jakoś zawsze bardziej mnie interesował (hehe). Bardzo rzadko się zdarzało w przeszłości, że włączałem sobie mecz panów. Dzisiaj w związku z tym, że jest gorąco, siedzę w domu to zdecydowałem, że włączę finał mężczyzn. Jestem w szoku jaka to jest różnica poziomów. Oczywiście nie jest to jakieś przełomowe odkrycie. Wiedziałem, ze jest różnica w tenisie damskim i męskim, ale nie sądziłem, że aż tak drastyczna. Chyba częściej trzeba będzie zasiadać do męskich pojedynków.
0
@draxidox taka sytuacja bardzo dobrze ukazuje absurd tych wszystkich zmian płci, identyfikowania się jako wiertarko wkrętarka udarowa itp. Wiadomo jest to krzywdzące dla kobiet, ale z drugiej strony może jak więcej będzie takich sytuacji to ktoś pójdzie po rozum do głowy i zakaże uczestnictwa takim zawodnikom. Oczywiście trzeba by było się mierzyć z atakiem środowisk LGBTQWERT a jak wiadomo oni są bezwzględni w swoich działaniach. Pewnie to jest powodem braku reakcji na takich dziwolągów.
0
@barcelonaLM to jest pewniak, że Konfederacja z kimś wejdzie w koalicję. Róbcie screeny. Znamy bardzo dobrze polityków i im bardziej ktoś się zapiera, że czegoś nie zrobi możemy być pewni, że właśnie to zrobi. Konfa + PiS na 99% na jesień.
0
@Criss18Barca ja najwięcej zrobiłem ok 70-80. Były to czasy kiedy trenowałem tylko kalistenike. Od jakichś dwóch lat przerzuciłem się na siłownię i teraz nie wiem ile zrobię maksymalnie, ale podejrzewam, że z 20-30 xD.
1
@Gracek10 i tak pod tym względem będzie miał lepiej w USA niż w Europie. U nas to by nawet nie mógł do sklepu iść, bo by go zjedli.
1
@Popitek12 idę na Oppenheimera
0
@evus Koran spalil w Szwecji na takiej samej zasadzie jakieś 2 tygodnie temu.
0
@Janas11224 oj myślę, że nie. Azjatki są znane z tego, że z pomocą makijażu są w stanie zamienić się w inną osobę.
0
@Janas11224 no ciekawe jak tam bez makijażu
0
@kondzix2115 niestety głosować na konfederację to jak zagłosować na Putina.
1
@BorzyKrzys ładna była ale wpadła w sidła miasta
3
@Michael24 niedługo w ogóle bez ubrań będą przychodzić na te premiery
5
Nie no Iga psycha mutant. Ja mam wrażenie, że jak ona jest pod ścianą to wchodzi na jakiś kosmiczny poziom skupienia. Niesamowite.
1
@tomek8756 no wiadome przecież, że są gorsze. Nic Ci taka umowa nie gwarantuje w sumie.
1
@Untouchable taki sezon jaki mieliśmy teraz byłby super + w końcu wyjście z grupy w LM i powalczenie w 1/8.
2
@FcPortoFan1999 czy gdzieś jeszcze poza Polską jest takie durne przekładanie meczów ligowych, bo zespół gra w eliminacjach do europejskich pucharów? Jak chcą awansować to muszą być gotowi do gry co 3/4 dni. Potem efekt jest taki, że albo od razu taki zespół odpada z pucharów, albo w lidze jest bliżej strefy spadkowej niż pucharowej.
0
@MESSIah16 ale oni sami wychodzą i mówią wszystkim "patrzcie jacy jesteśmy i co robimy". Nie wiem czy oni żywią się ta atencją czy jak. Nie mówię, że wszyscy tacy są, ale duża część niestety tak.
0
@wasacz ale po co miałaby się wycofywać z turnieju, w którym jej świetnie szło? Przecież to bez sensu.
1
@Emhyr kurde ten Adama to jest zagadka. Ma takie warunki do gry, jest szybki, zwinny, silny, świetny w dryblingu a liczby ma katastrofalne jak na skrzydłowego. Bardzo go lubię i mam nadzieję, że trafi do jakiegoś dobrego zespołu gdzie w końcu też przyjdą te gole i asysty.
1
@tristan87 oczywiście, że tak. Wszystkie objawy bandytyzmu się powinno od razu eliminować. Jest to oczywiste działanie w ramach ochrony ludności. Od tego jest policja żeby taki element powstrzymywać. Jesteśmy, przynajmniej w teorii, myślącymi ludźmi i każdy się powinien liczyć z konsekwencjami swoich czynów. Okradasz sklep? Licz się z tym, że właściciel zrobi wszystko żeby go ochronić. Uciekasz przed policją zagrażając przy tym życiu ludzi? Licz się z tym, że policja będzie chciała jak najszybciej to zagrożenie zniwelować.
0
@takisobiektos bzdury. Sam nie jestem z takiego środowiska, ale znam wielu takich ludzi i wiele można im zarzucić, ale nie strach.
0
@Destroyer_of_Worlds ja też mówię o obywatelach. Przecież gdyby w Polsce doszło do takiej sytuacji to wyśmiewani tutaj wcześniej kibole, ale podejrzewam, że nie tylko, bo ja kibolem nie jestem a też bym wyszedł na ulicę walczyć z nimi, załatwiliby sytuacje bardzo szybko.
12
@Destroyer_of_Worlds nie bo oni są tak tolerancyjni, że tolerują wszystko nawet gwałty na swoich rodzinach, morderstwa, kradzieże bo przecież na tym polega prawdziwa tolerancja co nie
17
@FioletoweOczy co to za bzdura? PO było samo sobie winne. Przegrali wybory bo byli takimi samymi oszustami jak teraz PiS.