3

@Czajka90 ludzie piszą, że placek bo na jakiejś gierce przedmeczowej w USA nie trafił w bramkę xD

1

@PatrychoO ale chora cena :o

0

@kondzix2115 Bisz, Łona, Sokół i, pewnie trochę kontrowersyjnie dla niektorych, Tau/Medium. Nawet jak ktoś nie lubi treści jakie Tau aktualnie przedstawia w swoich kawałkach to jego sposób pisania tekstów jest niesamowity. Już było to widać za czasów Medium. Sam nie jestem już katolikiem, ale te jego teksty są naprawdę genialne.

0

@Albatros aż się przypomniały czasy jak Paris zrobił recenzje jej książki. Czekamy na ocenę energetyka.

0

@HarveySpecter około 1300 zł na dwie osoby

1

@FcPortoFan1999 wręcz niemożliwe są te statystyki

1

Kurczę, ja zazwyczaj oglądałem tylko damski tenis. Nie wiem dlaczego, jakoś zawsze bardziej mnie interesował (hehe). Bardzo rzadko się zdarzało w przeszłości, że włączałem sobie mecz panów. Dzisiaj w związku z tym, że jest gorąco, siedzę w domu to zdecydowałem, że włączę finał mężczyzn. Jestem w szoku jaka to jest różnica poziomów. Oczywiście nie jest to jakieś przełomowe odkrycie. Wiedziałem, ze jest różnica w tenisie damskim i męskim, ale nie sądziłem, że aż tak drastyczna. Chyba częściej trzeba będzie zasiadać do męskich pojedynków.

0

@draxidox taka sytuacja bardzo dobrze ukazuje absurd tych wszystkich zmian płci, identyfikowania się jako wiertarko wkrętarka udarowa itp. Wiadomo jest to krzywdzące dla kobiet, ale z drugiej strony może jak więcej będzie takich sytuacji to ktoś pójdzie po rozum do głowy i zakaże uczestnictwa takim zawodnikom. Oczywiście trzeba by było się mierzyć z atakiem środowisk LGBTQWERT a jak wiadomo oni są bezwzględni w swoich działaniach. Pewnie to jest powodem braku reakcji na takich dziwolągów.

0

@barcelonaLM to jest pewniak, że Konfederacja z kimś wejdzie w koalicję. Róbcie screeny. Znamy bardzo dobrze polityków i im bardziej ktoś się zapiera, że czegoś nie zrobi możemy być pewni, że właśnie to zrobi. Konfa + PiS na 99% na jesień.

0

@Criss18Barca ja najwięcej zrobiłem ok 70-80. Były to czasy kiedy trenowałem tylko kalistenike. Od jakichś dwóch lat przerzuciłem się na siłownię i teraz nie wiem ile zrobię maksymalnie, ale podejrzewam, że z 20-30 xD.

1

@Gracek10 i tak pod tym względem będzie miał lepiej w USA niż w Europie. U nas to by nawet nie mógł do sklepu iść, bo by go zjedli.

1

@Popitek12 idę na Oppenheimera

0

@evus Koran spalil w Szwecji na takiej samej zasadzie jakieś 2 tygodnie temu.

0

@Janas11224 oj myślę, że nie. Azjatki są znane z tego, że z pomocą makijażu są w stanie zamienić się w inną osobę.

0

@Janas11224 no ciekawe jak tam bez makijażu

0

@kondzix2115 niestety głosować na konfederację to jak zagłosować na Putina.

1

@BorzyKrzys ładna była ale wpadła w sidła miasta

3

@Michael24 niedługo w ogóle bez ubrań będą przychodzić na te premiery

5

Nie no Iga psycha mutant. Ja mam wrażenie, że jak ona jest pod ścianą to wchodzi na jakiś kosmiczny poziom skupienia. Niesamowite.

1

@tomek8756 no wiadome przecież, że są gorsze. Nic Ci taka umowa nie gwarantuje w sumie.

1

@Untouchable taki sezon jaki mieliśmy teraz byłby super + w końcu wyjście z grupy w LM i powalczenie w 1/8.

2

@FcPortoFan1999 czy gdzieś jeszcze poza Polską jest takie durne przekładanie meczów ligowych, bo zespół gra w eliminacjach do europejskich pucharów? Jak chcą awansować to muszą być gotowi do gry co 3/4 dni. Potem efekt jest taki, że albo od razu taki zespół odpada z pucharów, albo w lidze jest bliżej strefy spadkowej niż pucharowej.

0

@MESSIah16 ale oni sami wychodzą i mówią wszystkim "patrzcie jacy jesteśmy i co robimy". Nie wiem czy oni żywią się ta atencją czy jak. Nie mówię, że wszyscy tacy są, ale duża część niestety tak.

0

@wasacz ale po co miałaby się wycofywać z turnieju, w którym jej świetnie szło? Przecież to bez sensu.

1

@Emhyr kurde ten Adama to jest zagadka. Ma takie warunki do gry, jest szybki, zwinny, silny, świetny w dryblingu a liczby ma katastrofalne jak na skrzydłowego. Bardzo go lubię i mam nadzieję, że trafi do jakiegoś dobrego zespołu gdzie w końcu też przyjdą te gole i asysty.

1

@tristan87 oczywiście, że tak. Wszystkie objawy bandytyzmu się powinno od razu eliminować. Jest to oczywiste działanie w ramach ochrony ludności. Od tego jest policja żeby taki element powstrzymywać. Jesteśmy, przynajmniej w teorii, myślącymi ludźmi i każdy się powinien liczyć z konsekwencjami swoich czynów. Okradasz sklep? Licz się z tym, że właściciel zrobi wszystko żeby go ochronić. Uciekasz przed policją zagrażając przy tym życiu ludzi? Licz się z tym, że policja będzie chciała jak najszybciej to zagrożenie zniwelować.

0

@takisobiektos bzdury. Sam nie jestem z takiego środowiska, ale znam wielu takich ludzi i wiele można im zarzucić, ale nie strach.

0

@Destroyer_of_Worlds ja też mówię o obywatelach. Przecież gdyby w Polsce doszło do takiej sytuacji to wyśmiewani tutaj wcześniej kibole, ale podejrzewam, że nie tylko, bo ja kibolem nie jestem a też bym wyszedł na ulicę walczyć z nimi, załatwiliby sytuacje bardzo szybko.

12

@Destroyer_of_Worlds nie bo oni są tak tolerancyjni, że tolerują wszystko nawet gwałty na swoich rodzinach, morderstwa, kradzieże bo przecież na tym polega prawdziwa tolerancja co nie

17

@FioletoweOczy co to za bzdura? PO było samo sobie winne. Przegrali wybory bo byli takimi samymi oszustami jak teraz PiS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?