4

Ale Vinicius jest niesamowity. Oby kiedyś w końcu do Barcy trafił taki skrzydłowy.

0

@FCB_dimiC bo im nie zależy. W polskim futbolu niestety tak to wygląda.

1

@Pawci023x Saliba wymienny

0

@Rl9k1nG 1-2 w miesiącu. Kompletnie mi piwo nie podchodzi smakowo. Wolę wino albo drinki.

0

@RomanHoffer ja nie lubię jak mi ktoś pomaga dlatego, że mam wrażenie, że ta osoba, która mi pomaga zrobi coś źle xD (dodam, że tyczy się to tylko pracy, w domu nie mam takich problemów raczej). Niestety wiele razy w pracy miałem sytuacje gdzie trzeba było spakować większą ilość sprzętu dla jakiegoś klienta i nie sprawdziłem czegoś po koledze, który pakował i po jakimś czasie oczywiście klient dzwoni, że czegoś dostał za mało albo w ogóle nie to co trzeba. Ogólnie zauważyłem, że mam problem z zaufaniem do ludzi w różnych sprawach.

1

@aleksandrowielki polecam na Instagramie konto Dominika Serwackiego. On się rozprawia z tą rosyjską szajką w Polsce.

0

@Herato mit o aklimatyzacji można do kosza wyrzucić

4

@MesQueUnClub96 pierogi ruskie

0

@Jackazz Iga lepsze według mnie ma nogi, bardziej umięśnione. Martic chudziutka.

8

@Odcinkowy remisy nie wykluczają dobrej i przyjemnej dla oka gry. W szczególności, że te remisy to między innymi z Napoli, Milanem czy Interem.

2

@Ktos11111 no akurat po wczorajszym meczu to nie za bardzo jest co do zarzucenia Xaviemu. Bardzo dobry mecz i zawiodła jedynie skuteczność zawodników na co już Xavi nie ma wpływu. Już pomijam, że te mityczne schematy to se można wsadzić wiadomo gdzie jak grasz przeciwko drużynie, która w 10 stoi 20m od swojej bramki.

0

@kondzik47 wynik w ogóle nie odzwierciedla gry. Barca grała dobrze, cały czas stwarzała sytuacje. Zabrakło tylko skuteczności.

4

Komentarz usunięty

0

@budel17 a co tu nie pasuje? Sytuacji stworzonych multum. Skuteczność tylko i wyłącznie zawiodła. Reszta była okej.

2

Nie no prawda taka, że gramy okej tylko jak zwykle indolencja strzelecka. Były ze dwie/trzy setki powinno być minimum 2-0 już.

2

Fati jak nie wybije z linii to dziubnie koledze żeby tylko nie strzelił

1

@LM10GOAT 25 lat w 2019 roku na świetnym meczu Barcelona - Sevilla. Barca wygrała 4-0 po pięknych bramkach. Wyjazd się udał perfekcyjnie ;)

0

@Korek365 no proszę Cię. Trenujesz cały tydzień i to na treningu robisz formę a mecz to jest test tego jak przepracowałeś tydzień. Przecież to jest podstawowa wiedza. To się tyczy każdego sportu.

10

@Kgorecki2500 tylko i wyłącznie tradycyjne

0

@Korek365 ale do formy się dochodzi na treningach a nie na meczach.

0

@Xpert77 hmm ciężko stwierdzić. Ja zacząłem właśnie przez Ronaldinho kibicowac Barcy. Co ciekawe zanim Ronaldinho przyszedł do Barcy to bardziej skłaniałem się ku Realowi xD. Myślę, że aktualnie bardziej przyciągają kibiców drużyny z Premier League. Barca akurat ma słaby okres i ani nie ma jakichś fajnych ofensywnych zawodników, ktorzy zawsze przyciągają kibiców, ani gra zespołu też nie jest atrakcyjna. Ja gdybym miał wybierać teraz zespół to chyba bym wybrał City.

0

@PatriBarca to nie tak, że Xavi się uwzial i nie wystawia tych zawodników. Oni (np Fati, Torre) są po prostu w tragicznej formie. Torre to pewnie będzie drugi Puig. Fatiego ja bym jeszcze zostawił na jeden sezon jako zmiennika, ale też w sumie na jaką pozycję? Na skrzydło on jest zbyt wolny i nie ma umiejętności dryblingu. Mógłby grać na ataku ewentualnie.

0

@RosjaninBut ta wojna to już jest chyba pewniak tylko pytanie czy w 2024 czy 2025

0

@JohnnyBarca te schematy to jest taki mit, że masakra. Pokaż mi jedną drużynę, która cały czas gra wypracowanymi schematami.

3

@Gaz o ty hultaju weź to usuń stąd

0

@bari_94 no Fati miał super wejście i do momentu kontuzji też grał super. Gdyby nie ta kontuzja pewnie Barca by miała świetnego zawodnika.

3

@clyde nie zepsują, bo jest cały skład zdrowy. Pedri i De Jong to jednak są kluczowi zawodnicy dla gry Barcy.

2

Kurde wreszcie wchodzi młody chłopak i widać, że się nie boi grać. Nie mogę się doczekać jego następnych występów.

0

@Herato szczerze to wybór jest bardzo ciężki w tym roku a przynajmniej ciężki będzie jeśli faktycznie City wygra PL i LM a Haaland zostanie krolem strzelców w obydwu rozgrywkach. Messi wiadomo ma MS i całkiem dobre statystyki indywidualne. Jednak chyba MS ma taką wartość, że szala się przechyli na korzyść Messiego. W szczególności, że on faktycznie prowadził te reprezentację do zwycięstwa i był kluczowy dla drużyny.

4

@MesQueUnClub_87 a które drużyny bez skrzydłowych osiągają sukcesy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?