tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bebeto77 znaczy też co innego jak ktoś gada głupoty a co innego jak ktoś faktycznie stwarza zagrożenie dla rodziny. Takie głupie gadanie to bym szczerze mówiąc pewnie olał. W takiej sytuacji trzeba być mądrzejszym. Natomiast gdyby ktoś faktycznie zagrażał życiu mojej rodziny to bym się nie wahał przed żadna reakcja.
1
@Tomix88 ale Ty rozumiesz że pomaganie Ukrainie jest właśnie oddaleniem wojny od nas? Wyobraźmy sobie ze Ukraina nie dostała pomocy i teraz mamy wschodnia granice na całej długości z Rosją. Dopiero wtedy byłaby wojna bo Rosja za jakiś czas zrobiła by z Polską to co teraz robi z Ukrainą. Już nie wspomnę o. Ilości prowokacji z jaką musielibyśmy się męczyć.
0
@Traba727 no ale po co ublizasz od razu? Wydawało mi się, że pokazał kartkę. Frustracje swoje życiowe gdzie indziej sobie wylewaj a nie na mnie.
0
@ArterkHD jakbyśmy ligi nie wygrali to bym tak powiedział, ale przy wygraniu ligi i superpucharu to całkiem dobry sezon jak na posuche pucharową z ostatnich lat.
0
A tutaj nabił chłopa z 5cm w rękę i już odgwizdane i żółta kartka..
2
@Essos wielu ludzi uważa, że Biblia źle traktuje kobiety a powyższy cytat jak i również wiele innych jasno pokazuje, że tak nie jest. W małżeństwie zarówno żona jak i mąż są tak samo ważni. Owszem żona ma być poddana mężowi, ale w późniejszym fragmencie widzimy jakiemu mężowi. Takiemu, który traktuje żonę tak jak Jezus traktuje swoją żonę czyli kościół, za który Jezus oddał życie. W takim przypadku żona sama chce być poddana takiemu mężowi, który wszystko jej zapewnia i traktuje ją jak kogoś za kogo warto umrzec. Małżeństwo ma być proroctwem pokazującym jak będzie wygladalo życie Jezusa ze swoim kościołem jak już wróci on na ziemię.
0
To już lepiej by chyba było żeby każde dotknięcie ręką w polu karnym to był rzut karny. Nieważne czy specjalnie, czy przypadkowo, czy ręka metr od piłki czy 10cm. Przynajmniej byłoby jasno i klarownie. Ręka nie jest przy ciele to sędzia dyktuje karnego. Teraz to każdy sędzia sobie może zinterpretować jak chce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr niesamowita wymiana
1
@Dembouz1899 z tym, że na papierze PSG ma spokojnie skład na zwycięstwo w LM, więc nie można mówić, że on się nie kierował ambicją. Gdyby poszedł do Arabii czy USA to okej, ale akurat w PSG szanse na LM są nadal spore.
0
@kolomen2 u mnie najlepiej 4222 lub zwykle 442
1
Dobrze, że taki wynik w tym meczu, bo o kontrowersjach z meczu Barcy nikt nie będzie gadał xD
1
@esem91 no i znowu zakłamujesz rzeczywistość. Na pierwszym screenie to nie jest moment faulu tylko chwila przed. Na drugim screenie jest już moment po faulu. Sam faul był ewidentnie w polu karnym.
0
@esem91 ale po co się tak oszukujesz? Przecież na powtórce widać ewidentnie gdzie ma nogę postawioną zawodnik Valencii jak i sam Kessie.
3
@esem91 bzdura. Specjalnie tak screen zrobiony żeby można było polemizować. Jak sobie zobaczysz filmik to jest to ewidentnie w polu karnym.
0
@michal26 to może coś z internetem masz nie tak. U mnie Viaplay czasami tnie, ale Canal+Online śmiga idealnie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie no chłop grał na poziomie Fatiego za każdym razem jak był na boisku
2
@martin3131 bo ludziom politycy rzucają od lat tematy, które wzbudzają największe podziały w społeczeństwie i ludzie za każdym razem jak idioci się na to łapią a rząd sobie nas okrada. Potem przychodzi kolejna partia i robi to samo i tak się między sobą wymieniają a my cały czas zostajemy z tym samym czyli z łapami polityków w naszych kieszeniach.
7
Ale takiego podejścia przy niekorzystnym wyniku to się każda drużyna powinna uczyć od Realu. To jak oni się rzucają jak wściekłe psy na przeciwnika jest niesamowite. Cała drużyna Realu na połowie przeciwnika i cisną jak tylko to możliwe.
0
@Pawci023x nadal każdy będzie grał w grę od EA
3
@hayek dlatego bardzo nie lubię tych wszystkich zaślepionych, którzy nie potrafią przyznać jak przeciwna strona zrobi coś dobrze. Można się ogólnie nie zgadzać z polityką danego ugrupowania, ale jak coś robi dobrze to trzeba to przyznać a nie oszukiwać samego siebie.
0
@kondzix2115 ja uwielbiam wątróbkę
1
@Medium u mnie zadziałało może źle włożył
15
@TheNekro94 zgłosiłem żeby jeszcze raz Ci usunęli
2
Cieszy to, że Lech do dobrych wyników w Europie dokłada dobre wyniki w lidze. Zazwyczaj jak polska drużyna dostawała się do rozgrywek europejskich to liga polska zostawała spychana na dalszy plan (albo przynajmniej tak się wydawało) i taka drużyna była gdzieś w dolnej części tabeli. Jak chcemy mieć dobry w Europie zespół to musi on być zdolny do łączenia gry w kilku rozgrywkach.
1
@Herato no szczególnie Suarez, który miał sytuację, że nawet piłki nie potrafił prowadzić i mu uciekała spod nóg
0
@mcsarna jakby Barca zdobyła dwa puchary to nadal byłby to świetny sezon mimo tej porażki w Europie. Tak jak piszesz powoli trzeba wrócić do tego jak drużyna wyglądała w najlepszych latach albo chociaż się do tego zbliżyć.
0
@Pawel13sz #rekordybartomeu
1
@VbamboeB tutaj to w ogóle nie ma sensu wchodzić z tego co widzę, a już na pewno nie na La Bambę pełną "ekspertów"
1
@Qba2312 co z tego, że liga europy skoro drużyny na poziomie LM? Juventus, Arsenal, ManU, Roma to są drużyny, które grają normalnie w LM. Oczywiście nie usprawiedliwiam porażki, ale to jest akurat bzdurny argument.