0

@barcelonaLM oby w tej nowej "Fifie" jakos w końcu ulepszyli te karierę. Może w związku z tym, że tracą prawa do nazwy i niejako można powiedzieć, że będzie to nowa gra to będą chcieli przyciągnąć graczy czymś szczególnym.

2

@RomanHoffer jo cie chwyca @Redakcja co Wy za biedote wpuszczacie na tą la bambe człowiek chce w spokoju se posiedzieć a tu ktoś przylazl i śmierdzi jakimiś 4200 miesięcznie ogarnijcie się

9

@Eto'o9 R10 niestety ale z dobrobytu się ludziom w dupach poprzewracalo i tutaj mamy dowód. Jesteśmy właśnie na etapie tworzenia przez słabych ludzi trudnych czasow co pewnie skończy się niedługo większą wojną i kryzysem ogólnoświatowym.

0

@Borry Ferran żeby się odbudowac to musi iść do jakiegoś mniejszego klubu gdzie nie będzie miał takiej presji. Może on nawet jakieś umiejętności ma, ale psychicznie się musi gdzieś odbudować. Z drugiej strony on nigdy jakichś wybitnych statystyk nie miał. Jego najlepszy sezon pod tym względem to 20/21 w City gdzie w 37 meczach we wszystkich rozgrywkach miał 13 goli i 3 asysty.

1

@Commandement ja przestałem w to grać online dlatego, że żeby to miało sens to trzeba grać codziennie po parę godzin. Inaczej to składu sobie nie ulepszysz na tyle żeby grało się przyjemnie. Przerzuciłem się na karierę, która może i jest czasami monotonna, ale gram sobie kiedy chce i nic nie tracę na tym, że przez parę dni nie włączę gry. Szkoda tylko, ze od paru lat oni olewają tak ten tryb kariery no ale może jeszcze się coś zmieni w przyszłości. W tym roku EA Sports traci licencję na używanie nazwy FIFA, więc może żeby przyciągnąć graczy coś.tam zmienia w każdym trybie.

1

@Sulimo w porównaniu do Ragnarok to ten nowy jest tragiczny i mówię to jako fan Marvela. Bezsensowna fabuła, okropne efekty specjalne. Naprawdę nic w tym filmie pozytywnego nie znalazłem.

5

@masq ja tam ją szanuje za to, że nie wiezie się na plecach Roberta tylko sama osiągnęła wiele w sporcie i teraz dalej nie osiadła tylko prowadzi te swoje treningi, robi obozy dla ludzi itd. Brawa dla niej.

1

@Muszynianka dokładnie. Świetnie gramy w odbiorze i pressingu. Sevilla nie istnieje. W ataku jest trochę gorzej, ale miejmy nadzieję, że Sevilla w końcu spuchnie po ciągłym bieganiu za piłką i uda się coś wcisnąć.

0

@Emhyr pewnie zależy od tego czy LM wygrają. Jak odpadną to myślę, że odejdzie.

0

@FCB24 jeżeli Raphinia jest tragiczny to co dopiero Ferran. Już lepiej niech gra Raphinia, który chociaż jakieś zagrożenie stwarza.

0

@WiernyKibic111 też mój pierwszy mecz na żywo byl z Sevillą. Byłem w 2019 roku i akurat meczyk piękny i 4-0 dla Barcy z pięknymi golami. Oby Tobie też się udało taki mecz obejrzeć ;)

1

@Commando to by się zgadzało

0

@The_Man przecież Thor Ragnarok jest świetny

0

@kamilos1214 ale to Ty chcesz miec głupia dziewczynę, która przy pierwszej lepszej okazji Cię zdradzi, bo zawsze się znajdzie ktoś kto ma więcej od Ciebie czy normalna dziewczynę, która nie patrzy na wygląd i status społeczny? Jeżeli nie jesteś leniem na bezrobociu tylko normalnie sie starasz żyć, dbasz o siebie to znajdziesz sobie super dziewczynę. Jeśli chodzi o łysinę to w dzisiejszych czasach to w ogóle nie jest problem. Wielu facetów specjalnie calkiem ścina włosy.

0

@panczo będzie Barca grala 4-4-2 i wtedy będzie to jakoś chodziło. Czwórka Busi, De Jong, Pedri, Gavi no i z przodu Lewy z kimś z dwójki Fati/Raphinia i nie powinny być tragedii. Minusem takiego ustawienia jest to, że w sumie nie ma kogo z ławki wprowadzic.

0

@Borneo tylko, że Dembele dawał jakieś oznaki życia. Czasami drybling mu wyszedł, poza tym był bardzo szybki nawet jak nie potrafił po wyprzedzeniu zawodnika podać celnie piłki. Fati nawet tej szybkości nie ma już o dryblingu nie wspominając. Oby faktycznie wrócił kiedyś do formy, ale kompletnie nie widać, żeby to miało nadejść w najbliższym czasie.

1

@macio_944 ludzie nie rozumieją, że przeciwnik też chce wygrać mecz i nie wypnie się bo Barcelona przyjechała i ludzie oczekuja, że będzie ona wygrywać po 5-0. Bardzo często gorsze zespoły wychodzą na takie lepsze podwójnie zmotywowane. Druga sprawa, że piłka nożna się zmieniła a ludzie dalej żyją w 2010 roku. Widać jak we wszystkich ligach się zacierają te różnice między lepszymi a gorszymi. W Niemczech gdzie Bayern zawsze mistrza miał już w lutym sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana. To samo w lidze francuskiej z PSG. Na MŚ bylo widać jak teoretycznie słabsze zespoły potrafią grać świetnie i dochodzić do ćwierćfinałow/półfinałów. W pucharach europejskich tak samo coraz mniejsze są różnice. Już raczej nigdy nie nastaną takie czasy jak w latach 2009-2012 gdzie dany zespół potrafił niszczyć wszystko na swojej drodze.

4

@Kgorecki2500 no i nie wspomniałeś o głównej korzyści mianowicie popisywanie się swoim autem na La bambie

0

A powiedzmy taka Magda czy inna zawodniczka grająca przeciw takiemu wyjcowi może sobie założyć jakieś słuchawki czy zatyczki czy to jest wbrew regulaminowi?

3

Brawo Barca. Dobry mecz z ciężkim rywalem. Oby tak dalej!

0

@KacperVEB czyżby

2

@pt9 możesz sobie grać nawet samymi złotymi kartami jak chcesz. Skoro bardziej się liczy dla Ciebie skill to jak jesteś dobry to Ci złote karty wystarcza. Ludzie, którzy potrafią grać sobie robią wyzwania i nawet srebrnymi kartami grają i dają rade. Dlaczego powinni się trzymać gwiazdek przez cały cykl? Jest to kolejna statystyka do ulepszenia jak każda inna. Gdyby gra wyglądała tak jak Ty byś chciał to by się nudziła graczom po dwóch tygodniach.

A te tzw placki dostają karty za nic właśnie po to żeby gra była zróżnicowana. Powiedzmy ja lubię w rzeczywistości Adame Traore i się bardzo cieszę, że dostał karte za nic bo mogę sobie pograć lepsza wersja zawodnika, którego lubię.

2

@pt9 im więcej kart tym lepiej bo gra jest wtedy dużo bardziej interesująca. Cały czas masz coś nowego. Zawsze mnie dziwili ludzie, którzy narzekali na ilość eventów/nowych kart w tej grze. Nie rozumiem chęci grania cały czas tymi samymi kartami. Teraz co tydzień praktycznie dochodzi kilkanaście nowych kart przez co możesz sobie grać co chwilę kimś.innym i gra się nie nudzi.

22

Przestańcie na tego sędziego gadać. Prawda taka, że Villareal sfrajerzyl. To nie sędzia kazał im podawać pod nogi przeciwnika.

0

1

@Sulimo jak Ci się podobał Peacemaker to suicide squad Gunna też Ci się spodoba

17

Chłop ma 33 lata. Przecież to sensu nie ma.

0

@Pawci023x już to EA zdementowalo, ale na help czacie EA była wcześniej informacja podawana, że z tych zachowanych paczek nie będą TOTY wypadać

0

@barteggg08 pierwsza godzina świetna, niestety później wchodzą telefony no i czar pryska

5

@marcin62 opętani ludzie ewidentnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?