1

@Kidd jest mnóstwo wspaniałych gier na PS5. Ja bym sobie dał spokój z FIFA na Twoim miejscu. Za dużo czasu trzeba grać żeby cokolwiek zyskać w tej grze. Dodatkowo gra w Ultimate Team jest strasznie irytująca.

1

@Firestone a co ma zrobić jeszcze jak to ojciec chrzestny jego dziecka podobno. Też byście na kolegów nadawali publicznie?

2

@Kluivert_P oczywiście, że tak

2

@kondzix2115 też tak mam. Po prostu wolę mieć spokój i przebywać w samotności. Męczy mnie przebywanie wśród ludzi. Jedyne towarzystwo, które toleruje to moja dziewczyna i rodzina.

2

@michal26 bo nie faworyzują

0

Ale dzban Theo...

0

@szonik94 dokładnie. Jedyna jedenastka, która była naprawdę pewna to ta strzelona przez Bale'a w meczu chyba z Amerykanami.

0

Ale psycha mocna

0

Lżej jeszcze niech strzelają.

0

Ale oni wszyscy tragicznie strzelają te karne. Ziyech jedynie pewnie.

2

@Kamilos84 oni jeszcze większy burdel zrobią jak przegrają

1

@tomek8756 Brazylia, Argentyna i Hiszpania

0

Kurde obserwuje tego Krychowiaka i on 95% piłek gra do najbliższego albo traci.. dlaczego on gra jeszcze.. gdyby chociaż w obronie coś dawał to okej, ale jego nie ma ani z przodu ani z tyłu...

0

Pytanko do znawców rowerów. Jaki rower crossowy tak do 2500 zł polecacie?

0

@Pawel13sz no ja tam czuje dumę, że awansowaliśmy po raz pierwszy od 36 lat. Co innego gdybyśmy awansowali przez jakieś oszustwo czy błąd sędziego, ale awansowaliśmy uczciwie i tutaj się nie ma co wstydzić czy być rozczarowanym. Niemcy jak pięknie grali, mieli najwięcej strzałów oddanych na bramkę i co im to dało? Tak samo Kanada ładny dla oka futbol, który do niczego nie prowadzi. Piłka nożna się już dawno zmieniła i nie liczy się już styl grania. Owszem ogląda się to ciężko, ale jeżeli to ma np. dać awans do kolejnej rundy to niech tak grają aż do finału.

1

Messi flashbacki z Higuainem

0

@AmigoBlancos Ghana zje ten Urugwaj

0

@suszini sorry, ale szukasz jakiegoś skomplikowanego powiązania mojego rozumowania z kolonializmem co jest szczytem absurdu. Co więcej sam się mieszasz w swojej wypowiedzi. Kto tutaj ma mentalność przegranego. Ja cieszący się z wygranej Polakow, czy Ty szukający czekogolwiek żeby się uczepic i umniejszyc naszemu awansowi do fazy pucharowej? Poza tym taki awans może tylko pomoc polskiej piłce a nie odwrotnie. Strasznie się zamieszales w swoim rozumowaniu i swoich pseudointelektualnych zapędach niezbyt udanych zresztą. I prawda jest taka, że tak liczy się awans. Ja nic ze swojej pamięci nie usuwam. Gramy brzydki futbol, ale mamy pierwszy awans od 36 lat. A bycie takim malkontentem jest po prostu odrzucające a wręcz obrzydliwe. Nie chcesz to nie kibicuj i się nie ciesz z awansu. Pokibicuj sobie pięknie grającym Niemcom, którzy właśnie odpadli z mundialu.

0

@mekston czemu Holandia? Oni grają tragicznie na tym mundialu i to raczej w meczu Holandia USA jest 50:50.

0

@Miracle_aligner to nie czasy Brazylii Joga Bonito, że ładna gra się wygrywa mecze. Futbol teraz jest do bólu taktyczny i fizyczny i jakieś romantyczne marzenia o pięknym futbolu, którym się wygrywa mecze to sobie można wyrzucić na śmietnik. Mi też się ciężko oglądało te mecze Polaków, ale wolę taki mecz i pierwszy awans od prawie 40lat.

1

@Miracle_aligner ale głupoty wypisujesz. Na MŚ się jedzie po to żeby zrobić jak najlepszy wynik. My od 40 lat nie wyszliśmy z grupy na MŚ a i tak się znajdą ludzie, którzy będą narzekać. Dla mnie to jest niepojęte. Wstyd to by był dla nas jakbyśmy oszukiwali żeby ten awans zdobyc a my sobie w pełni zasłużyliśmy chociażby dwoma poprzednimi meczami. Niech Polska gra najbrzydziej jak się da jeśli to ma przynosic wyniki.

5

Nie no co ten Szczęsny miał zrobić z rękami w takiej sytuacji? Przecież to jest skandal.

1

@pt9 jeżeli teraz Ci się nie podoba to pozniejsze sezony też Ci się nie spodobają.

2

@Coutinho007 nie wiem czy ma szybkość skoro z nikim nie wygrał pojedynku biegowego

0

@quarto bo niestety jesteśmy sztuczni. Prawie każdy się kryje za jakimiś maskami i udaje kogoś kim nie jest bo się boi bycia ocenianym przez innych przez co w sumie to żyje życiem innych ludzi a nie swoim.

0

@MaFCB jakby nie ten karny to bym uważał, że remis to okej wynik. Niestety, ale tak grając to my musimy wykorzystywać rzuty karne bo to jest tak naprawdę jedyna nasza okazja na bramkę. Lewy albo mógł strzelać jak zawsze z tym naskokiem, albo walnąć mocno i bramkarz nawet jakby się rzucił w dobra stronę to by nie złapał mocnej piłki.

0

Koniec marzeń koniec myślenia o czymkolwiek

0

My musimy grać taka okropna piłkę bo inaczej nie potrafimy po prostu. Jak dla mnie to niech tak grają, wpadnie jakiś farfocel po kontrze i możemy wygrać.

1

Ale Glik zagrał piłkę masakra

0

@AllBundy czyli jak ktoś jest stronniczy w stosunku do USA to źle a jak w stosunku do Polski to okej? Przecież on jest praktycznie Amerykaninem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?