0

@kamiVeB ja to w ogóle jakoś od maja przestałem grać w FIFĘ i polecam zrobić to samo. Ewentualnie grać, ale na pewno nie w UT, który jest toksycznym i uzależniającym trybem.

3

@Janas11224 ale głupoty wypisujesz. Myśl mózgiem a nie emocjami.

6

@Pawel13sz ajj ależ nadal boli to jego odejście..

1

@FC1899Barca to weź sobie ogladnij filmiki z.jego kłamstwami w czasach kiedy rządził w Polsce. Niczym to się nie różni od tego co robi aktualnie rząd. To jest nie do wiary, że ludzie cały czas się nabierają na to samo a liczą, że w Polsce będzie lepiej.

0

@Kengo Moon Knight jest akurat świetny. Czekam na kolejne jego występy w MCU.

0

@Rysiu ja bym właśnie powiedział, że jest na odwrót. Mecze są coraz bardziej wyrównane gdyż jest lepszy dostęp do szkolenia.

12

@JimMorrisonFCB z tą pracą w domu to tak bym nie szalał. Mam w rodzinie dwójkę nauczycieli i owszem kiedyś tam jak zaczynali musieli sobie przygotowywać lekcje, ale teraz już cały czas leca na tym samym i ich praca w domu ogranicza się do sprawdzenia klasówek.

0

@cules100pro Real 80% meczów tak wygrywa więc już chyba czas przestać się tym przejmować.

3

Człowiek się łudził, że z wejściem VARU wreszcie będzie sprawiedliwie w piłce a tutaj nic się nie zmieniło..

1

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony. Miło wreszcie widzieć Barce, która nie jest wyraźnie gorsza w meczu z topowym przeciwnikiem.

0

I tak jest lepiej niż było ostatnio starczyło psychy na 50min.

0

Świetny mecz!! Brawo Barca!!

21

@AlvaroHanso nie wiem czy to trol czy po prostu głupota

0

@Cobra303 no nie zgodzę się. W finale grają słabo, ale ogólnie w turnieju grali dobrze.

2

@MesQueUnClub96 prognozy niby mówią o ciepłej zimie, ale no wiadomo, że z takim wyprzedzeniem to ciężko cokolwiek przewidzieć. Czasami pogody na przyszły tydzień się nie sprawdzają a co dopiero na za 3 miesiące.

0

@paweldunajecfcb warto by było zadać pytanie czy on w Man City pokazywał, że faktycznie ma jakis potencjał? Tak sobie patrzę na statystyki i jego najlepszy sezon to sezon 20/21 gdzie w lidze dla City w 24 meczach zdobyl 7 goli i 2 asysty, do tego dorzucił 3 gole i asystę w pucharach krajowych i 4 gole w LM. To nie są jakieś nadzwyczajne statystyki, a już na pewno nie jak na zawodnika za 55 mln. Tak samo np sezon 19/20 dla Valenci łącznie zdobył w 43 meczach 6 goli i 8 asyst. To są bardzo słabe statystyki i nie wiem skąd się wzięło info, że to jest gracz z jakimś ogromnym potencjałem.

4

Xavi specjalnie Polaka rodaka na ławkę dał żebyśmy mogli w spokoju siatkówkę obejrzeć a Wy się drzecie na niego..

2

@sendesara tylko co on miał powiedzieć? Czemu miałby niszczyc relacje z jakimś piłkarzem swoimi wypowiedziami w szczególności wiedząc, że sam może w niedalekiej przyszłości tego piłkarza trenować? Co innego wypowiedzi w wywiadach na temat zawodników innych drużyn a co innego dobieranie sobie zawodników jak już się trenuje dana drużynę.

0

@Gitarkafcb również współczuję.. czym się zajmujesz jeśli można spytać?

3

@Lionel_Messi10 Lewy jak do 100 dobije to będzie sukces

0

@Stanio87 tak samo, kupiłem tydzień temu i już taki błąd.. wiesz może czy jest jeszcze gdzieś taki pakiet dostępny? W sensie liga hiszpańska + lm

0

@cules100pro zawód straszny tym canal+online. Tydzień temu kupiłem a już problemy. Na następny miesiąc chyba nie będzie przedłużane już.

0

@pt9 zobaczę jak będzie w przyszłości. Jak się powtórzy coś takiego jeszcze raz to nie będę przedłużał subskrybcji bo to bez sensu.

0

@pt9 często są takie problemy tam? Kupiłem tydzień temu pakiet tam i nie wiem w takim razie czy przedłużać na następne miesiące.

0

Na tym canal+online to zawsze są takie problemy? Kupiłem tydzień temu i już meczu nie da rady oglądać..

0

@Jacu327 mi własnie nie działa..

0

@Kessie i jeszcze ten ich system punktowania obywatela. Jak masz zbyt mało punktów to np nie mogą Cię zatrudnić w lepszych firmach, nie możesz kupić lepszego samochodu, masz gorszy internet itp.. Najgorsze, że we Włoszech chcą testować coś podobnego.

0

Pytanko do ludzi znających się na rowerach. Jaki rower crossowy polecacie tak do 2500 zł?

0

@Janas11224 piłkarz może dobry, ale niestety psycha siadła parę lat temu i do tej pory nie wstała

0

@Katalończyk 99 w innych krajach wcale nie jest teraz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?