tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB ja to w ogóle jakoś od maja przestałem grać w FIFĘ i polecam zrobić to samo. Ewentualnie grać, ale na pewno nie w UT, który jest toksycznym i uzależniającym trybem.
3
@Janas11224 ale głupoty wypisujesz. Myśl mózgiem a nie emocjami.
6
@Pawel13sz ajj ależ nadal boli to jego odejście..
1
@FC1899Barca to weź sobie ogladnij filmiki z.jego kłamstwami w czasach kiedy rządził w Polsce. Niczym to się nie różni od tego co robi aktualnie rząd. To jest nie do wiary, że ludzie cały czas się nabierają na to samo a liczą, że w Polsce będzie lepiej.
0
@Kengo Moon Knight jest akurat świetny. Czekam na kolejne jego występy w MCU.
0
@Rysiu ja bym właśnie powiedział, że jest na odwrót. Mecze są coraz bardziej wyrównane gdyż jest lepszy dostęp do szkolenia.
12
@JimMorrisonFCB z tą pracą w domu to tak bym nie szalał. Mam w rodzinie dwójkę nauczycieli i owszem kiedyś tam jak zaczynali musieli sobie przygotowywać lekcje, ale teraz już cały czas leca na tym samym i ich praca w domu ogranicza się do sprawdzenia klasówek.
0
@cules100pro Real 80% meczów tak wygrywa więc już chyba czas przestać się tym przejmować.
3
Człowiek się łudził, że z wejściem VARU wreszcie będzie sprawiedliwie w piłce a tutaj nic się nie zmieniło..
1
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony. Miło wreszcie widzieć Barce, która nie jest wyraźnie gorsza w meczu z topowym przeciwnikiem.
0
I tak jest lepiej niż było ostatnio starczyło psychy na 50min.
0
Świetny mecz!! Brawo Barca!!
21
@AlvaroHanso nie wiem czy to trol czy po prostu głupota
0
@Cobra303 no nie zgodzę się. W finale grają słabo, ale ogólnie w turnieju grali dobrze.
2
@MesQueUnClub96 prognozy niby mówią o ciepłej zimie, ale no wiadomo, że z takim wyprzedzeniem to ciężko cokolwiek przewidzieć. Czasami pogody na przyszły tydzień się nie sprawdzają a co dopiero na za 3 miesiące.
0
@paweldunajecfcb warto by było zadać pytanie czy on w Man City pokazywał, że faktycznie ma jakis potencjał? Tak sobie patrzę na statystyki i jego najlepszy sezon to sezon 20/21 gdzie w lidze dla City w 24 meczach zdobyl 7 goli i 2 asysty, do tego dorzucił 3 gole i asystę w pucharach krajowych i 4 gole w LM. To nie są jakieś nadzwyczajne statystyki, a już na pewno nie jak na zawodnika za 55 mln. Tak samo np sezon 19/20 dla Valenci łącznie zdobył w 43 meczach 6 goli i 8 asyst. To są bardzo słabe statystyki i nie wiem skąd się wzięło info, że to jest gracz z jakimś ogromnym potencjałem.
4
Xavi specjalnie Polaka rodaka na ławkę dał żebyśmy mogli w spokoju siatkówkę obejrzeć a Wy się drzecie na niego..
2
@sendesara tylko co on miał powiedzieć? Czemu miałby niszczyc relacje z jakimś piłkarzem swoimi wypowiedziami w szczególności wiedząc, że sam może w niedalekiej przyszłości tego piłkarza trenować? Co innego wypowiedzi w wywiadach na temat zawodników innych drużyn a co innego dobieranie sobie zawodników jak już się trenuje dana drużynę.
0
@Gitarkafcb również współczuję.. czym się zajmujesz jeśli można spytać?
3
@Lionel_Messi10 Lewy jak do 100 dobije to będzie sukces
0
@Stanio87 tak samo, kupiłem tydzień temu i już taki błąd.. wiesz może czy jest jeszcze gdzieś taki pakiet dostępny? W sensie liga hiszpańska + lm
0
@cules100pro zawód straszny tym canal+online. Tydzień temu kupiłem a już problemy. Na następny miesiąc chyba nie będzie przedłużane już.
0
@pt9 zobaczę jak będzie w przyszłości. Jak się powtórzy coś takiego jeszcze raz to nie będę przedłużał subskrybcji bo to bez sensu.
0
@pt9 często są takie problemy tam? Kupiłem tydzień temu pakiet tam i nie wiem w takim razie czy przedłużać na następne miesiące.
0
Na tym canal+online to zawsze są takie problemy? Kupiłem tydzień temu i już meczu nie da rady oglądać..
0
@Jacu327 mi własnie nie działa..
0
@Kessie i jeszcze ten ich system punktowania obywatela. Jak masz zbyt mało punktów to np nie mogą Cię zatrudnić w lepszych firmach, nie możesz kupić lepszego samochodu, masz gorszy internet itp.. Najgorsze, że we Włoszech chcą testować coś podobnego.
0
Pytanko do ludzi znających się na rowerach. Jaki rower crossowy polecacie tak do 2500 zł?
0
@Janas11224 piłkarz może dobry, ale niestety psycha siadła parę lat temu i do tej pory nie wstała
0
@Katalończyk 99 w innych krajach wcale nie jest teraz lepiej.