0

@Cule1234 jak mu się kontrakt skończy i mu w Barcelonie nie przedłuża to on skończy karierę zobaczycie

10

@FC1899Barca i to pewnie Pan Fialek ma decydować co jest ta teoria spiskowa a co prawda?

2

@Sau_Ron tutaj ludzie są zaślepieni nienawiścią do Realu i prędzej sobie oczy wydłubią niż przyznają, że Real po prostu umie wykorzystać swoje sytuacje i walczy przez cały mecz do końca.

3

@BARCA1899Messi to nie jest fart tylko walka do końca

0

@Bogan to chyba z FIFY się wzieło. W grze obrońcy szczególnie robili straszne błędy i ktoś tam powiedział, że "dostają wylewu" no i zostało.

0

@Aristocrate_7 ja nie rozumiem czemu Adama nie gra. Dzisiaj stworzył 2/3 bardzo groźne sytuacje, do tego samo to jak się porusza sprawia problemy przeciwnikom.

0

@Bocheno1 no tak, tylko tutaj chodzi po prostu o spożytkowanie w lepszy sposób wolnego czasu. Ja dalej jestem kibicem Barcelony, ale oglądanie tych meczów to jest męka. Lepiej już iść i jakąś książke sobie przeczytać.

7

Dlatego musi być czas zatrzymywany przy przerwach w grze innej opcji nie ma.

0

@karol130197 żałuję, że tak nie zrobiłem. Po prostu szkoda czasu.

6

Co to się stało z tą Barcą. Tak dobrze już gra wyglądała a teraz jakby kompletnie zapomnieli jak grali miesiąc temu.

20

Fajnie jakby Adama trochę więcej szans dostawał za Torresa. Ferran nic nie gra specjalnego a Adama jak dostawał szanse od początku meczu to grał zazwyczaj dobrze.

2

@ChampionLW pranie mózgów ludziom, żeby ich ograniczyć do chęci zaspokojenia tylko prymitywnych potrzeb bez przejmowania się innymi. Zwierzętami łatwo sterować.

0

@Sulej taki jest cel serialu żeby igrać z widzem na zasadzie czy to co oglądamy się dzieje naprawdę czy tylko w głowie bohatera. Podobny motyw był w komiksie.

0

@arraco niestety ostatnie lata pokazały, że jak sie pali pod dupą to zawodnicy grają jeszcze gorzej

0

@Deviler no jakoś wszyscy inni potrafili z nimi grać skoro walczą o utrzymanie

0

Jak wszystkie strzały są w środek bramki to nie dziwne, że bramkarz mecz życia.

0

@Zawsze_Wierny lepsze to niż Torres podający do najbliższego z tyłu. Traore przynajmniej jakieś zagrożenie stwarza.

1

O co chodzi z tymi transmisjami, że się cofają nagle do pierwszej połowy

2

@cris2706 no poza kibicami Barcy to nikt o tym zwycięstwie nie będzie pamiętał tylko o tym kto wygrał ligę i to z dużą przewagą

2

I bardzo dobrze bo się im należało. To jest niesamowite jak ten Real potrafi odwracać te mecze na swoją korzysc. To nie jest przypadek bo co sezon jest kilka takich meczów. Jeszcze dzisiaj sędzia przeszkadzał jak mógł.

1

@LambiPL różnica pomiędzy przepowiedniami osób typu Nostradamus i Baba Wanga a biblijnymi proroctwami jest to, że w drugim przypadku wszystkie się sprawdziły. Na przyszłość radzę się nie denerwować tylko sprawdzić samemu (tylko nie na odwal się) wszystkie informacje na dany temat a nie opierać się na poglądzie "coś brzmi głupio i niewiarygodnie więc nie jest prawdą". Pozdrawiam.

1

@LambiPL masz np w księdze Izajasza opisana śmierć Jezusa na krzyżu i że to się stanie. W Psalmie 22 to samo. Już nie wspominając o innych fragmentach, które dokładnie opisują co się nawet pod krzyżem będzie działo i to się spelnia. Do tego miejsce urodzenia Jezusa. Jest tego mnóstwo. Jeżeli takie rzeczy były opisane setki lat przed samym wydarzeniem no to jednak warto się nad tym zastanowić chwile.

1

@lukasz222 Korneliusz Tacyt, Lukian z Samosaty, Swetoniusz, Pliniusz Młodszy, Tallus, Flegon, Mara Bar-Serapion, Klemens Rzymski, między innymi oni wspominali o Jezusie.

Edit: oczywiście nie podalem wyżej źródeł autorów wierzących jak Józef Flawiusz, Ireneusz z Lyonu itp bo ktoś zaraz zarzuci, że kłamali.

1

@LambiPL chodzi mi o to, że wszystkie proroctwa ,które masz zawarte w starym testamencie (a przynajmniej w tych księgach odnalezionych w Qumran) o Jezusie się sprawdziły. To znaczy, że księgi te są wiarygodne i nie są to jakies powieści fantastyczne jak tam ktoś wyżej sugerował. Podaj mi księgi jakiś innych wierzeń, które w takim stopniu jesteśmy w stanie uwiarygodnić. Do tego też oczywiście dochodzi ogromna ilość manuskryptów z różnych miejsc, które też potwierdzają wiarygodność Biblii. Dążę cały czas do tego, że jeśli Biblia jest wiarygodna to cała historia w niej opisana też. Co za tym idzie potwierdza ona istnienie Boga.

0

@lukasz222 no na tym polega sedno. Bog żeby ratować ludzkość upodobnił się do niej i umarł cierpiąc jako człowiek żeby ludzkość mogła żyć wiecznie (jeśli oczywiście będzie chciała przyjąć jego ofiarę). Oczywiście później zmartwychwstał jako Bóg, ale cierpienia i śmierć ,która przeżył były dla niego taka sama katorga jaka byłyby dla nas.

1

@RanDiFCB @krzak82 jak ja Cię uderzę to zrobił to Bog czy ja to zrobiłem? Tak samo jak Rosja zaatakowała Ukrainę to Bóg to zrobił czy Putin? Bóg nie reaguje na pewne rzeczy teraz bo on tak samo chce zbawienia Putina i rosyjskich żołnierzy jak i Ukraińców. Przy ewentualnej reakcji pozbawiłby Rosjan możliwości nawrócenia i cała ofiarę Jezusa można wtedy wyrzucić do kosza. Bóg nie jest jakimś opetujacym duchem tylko daje Ci wybór. Nie będzie Cię zmuszał do uwierzenia w niego. On już zrobił wszystko umierając na krzyżu. Teraz Twoja kolej to odpowiedzieć na jego ofiarę.

0

@LambiPL poczytaj sobie o zwojach z Qumran, większość ksiąg starego testamentu zostało tam znalezionych i sa datowane na ok 130 lat przed narodzinami Chrystusa

0

@Hosh a umiesz rozróżnić fikcję od książek historycznych?

2

@LambiPL wystarczy iść na spotkanie prawdziwej wspólnoty chrześcijańskiej (nie mylić z kościołem katolickim) i spotkasz tam Boga. A jeżeli szukasz dowodów stricte naukowych to również jest ich mnóstwo. Np wykopaliska potwierdzające autentyczność Biblii (np. księgi datowane na ok 130 r.p.n.e, w których zawarte są proroctwa o Jezusie wypełnione w 100%). Fajnie jest mówić, że to wierzący Tobie coś musi udowadniać a w międzyczasie Ty nie podejmiesz żadnych kroków żeby przeprowadzić jakieś poszukiwania samemu. Ja nic z tego nie mam, że Ty będziesz wierzył czy nie więc przekonywać Cię nie muszę.

2

@LambiPL proszę o dowód, że Boga nie ma w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?