1

@LionelM95 co do tego jedzenia to wcale nie najgorszej jakości, spokojnie w jakimś markecie zrobisz zakupy na tydzień dla.jednej osoby za jakieś 150zl. Mógłbyś też robić najprostsze dania typu kurczak, makaron jakiś sos itp, które Ci starcza na kilka dni. Gdybys wydawał to 150 tygodniowo, a czasami może mniej to by Ci zostawało jeszcze 300zl w miesiącu na jakieś tam zachcianki (oczywiście w przypadku jeśli nie dojdą nagle jakieś dodatkowe koszty, ale takie wypadki się nie zdarzają zbyt często). Wiadomo nie jest to dużo, ale już nie brzmi tak źle jak to przedstawiałes. Ewentualnie pieniądze mógłbyś wykorzystać na rozwój w jakimś kierunku. Mógłbyś zrobić np nie wiem kurs na wózek widłowy. Taki operator wózka już zarabia okej. Takich rozwiązań pewnie jest mnóstwo. Coś na pewno znajdziesz dla siebie.

1

@LionelM95 no na jedzenie starczy więc totalne dno to nie jest

0

@Colon proszę o oznaczanie

2

@trolownik bardzo niski procent tkanki tłuszczowej, pewnie jakieś 8% może mniej

2

@marcin62 ale to nie PiS wchodzi do sypialni tylko to lewica/lgbt itp wyciaga to łóżko na rynek miasta i każe mi oglądać co oni tam robią

0

@ronni37 po pierwsze gdzie szczują? Po drugie to jest właśnie problem, że żadna ze stron nie jest w stanie się uspokoić nawet w przypadku zbiórki charytatywnej i zawsze jest to szczekanie "bo oni, bo oni" itp. Gdyby WOŚP miał tylko służyć jako pomoc dla innych to by od razu ktoś od nich wyszedł i powiedział, że bez względu na opcję polityczne i roznice na ten jeden moment się ogarnijmy bo nie chodzi w tym wszystkim o politykę i o nas samych tylko o pomoc innym. To samo oczywiście PIS mógłby zrobić, ale jak widać obie strony są siebie warte.

1

@Krystian1588 akinfenwa jest gruby po prostu xD

4

@Odcinkowy WOŚP jest strasznie polityczny i ewidentnie staje po jednej ze stron. W przypadku akcji charytatywnej nie powinno być czegoś takiego. Taka akcja ma łączyć ludzi a nie dzielić.

1

@Coutinho007 dokładnie. Nie widziałem piłkarza z takim odejściem od przeciwnika. Wiem, że liczb nie ma dobrych, ale na pewno to będzie przyjemność go oglądać.

8

@konrad1661 oni się chyba serio boją wirusa. W telewizji im nagadali, że wszyscy umierają a oni w to wierzą. Nie twierdzę oczywiście, że wirusa nie ma, ale chyba czas zacząć go traktować jak inne choroby.

6

@Kidd to nie jest ciągnięcie tematu tylko załatwianie sprawy do końca. Co by było z tego, że nagralby filmik po czym nic by dalej nie robił. Wtedy możnaby było mówić, że zrobił to dla wyświetleń. Teraz po prostu robi wszystko żeby do tej gali nie doprowadzic.

3

@Bunk420 widziałeś trailer?

0

@Przemek2323 bezczelny to był Tusk obiecując, że w życiu nie zostawi Polski i nie zgodzi się objąć posady w UE. Oczywiście w momencie kiedy taka możliwość się pojawiła Polskę zostawił.

5

@amanter oczywiście wszyscy celebryci co tak naganiali żeby na niego głosować teraz morda w kubel i udajemy że nic się nie stało

0

Widać, że dla niej to jest ogromny wysiłek psychiczny

1

@Survier kobiety są inaczej zbudowane fizycznie i po prostu nie są stworzone do uprawiania sportów na takim poziomie jak mężczyźni. Oczywiście to nie jest żaden przytyk w stronę kobiet bo mają mnóstwo innych atutów. Każda mądra kobieta to wie i przyzna to bez żadnej obrazy.

3

@KacperVEB to samo z siatkowka i piłka nożna i w sumie jak się zastanowić to wieloma innymi sportami xD

0

@norbi77 ale wiesz, że oni wiedzą, że im nie idzie? Xavi o tym mówi w wywiadzie. Drużyna jest w budowie i każdy zdobyty punkt jest ważny. To nie jest 2010 rok kiedy Barca była najlepszą drużyną na świecie. Teraz jest taki okres, że każde zwycięstwo cieszy i radość z takiego zwycięstwa pomoże zbudować pewność siebie.

0

@norbi77 Na głownej jest wywiad z Xavim, który CI idealnie wyjaśnia dlaczego radość z takich zwycięstw jest ważna.

0

@norbi77 Ty, ale kim Ty jesteś żeby im mówić z czego się mogą cieszyć a z czego nie? Drużyna jest w tragicznym miejscu aktualnie i to każdy wie. Pełno kontuzji, przygotowanie fizyczne nie jest na najwyższym poziomie na ten moment. Każde zwycięstwo w takiej sytuacji jest czymś dużym w szczególności, że Barca już nie jest tą drużyną co kiedyś i teraz sukcesem będzie awans do LM kiedy w przeszłości każdy brał to za pewnik. Zabranianie piłkarzom radości po meczu jest absurdalne, a w takiej sytuacji w jakiej teraz jest Barcelona to już w ogóle. Jedyny sposób na poprawę mentalności tej drużyny to właśnie radość nawet z takich momentów jak to zwycięstwo.

0

@norbi77 no faktycznie pewnie nie wiedzieli, że przed wygraniem meczu trzeba spytać norbiego jak się można cieszyć jeśli się grało z gorszą drużyną

9

@norbi77 nie no bez przesady. Mają się nie cieszyć? Drużyna jest w takim miejscu, że nawet takie zwycięstwo ma duże znaczenie.

0

@Kurkmen nie no Rosja ma ogromne wojsko akurat. Nie wiem czy ktoś w Europie by się mogł przeciwstawić.

0

@tbas on rozegrał po powrocie po kontuzji 686 min i Strzelił w tym czasie 1 gola z zespołem z 3ligi. To nie są dobre statystyki. To nie ma znaczenia, że on okiwa kilku zawodników skoro to nic nie daje. Ludzie negatywnie reagują na plotki o Adamie Traore a to jest taki sam typ zawodnika jak Dembele.

0

@tbas co by Ci ten Dembele dał? Strzały 20m od bramki czy straty w najważniejszym momencie meczu?

0

@DonAndrzejos w jaki sposób został zjedzony?

0

@JohnB on sprawia wrażenie jakby dużo robił bo jest aktywny na boisku, ale ta jego aktywność nic nie daje. Okiwa dwóch przeciwników po czym albo wykopie piłkę za stadion, albo poda do przeciwnika.

1

@Hubsao taka prawda, brakuje tego w Barcelonie

0

@Chaoss nie no przecież w 3 lidze już można wyżyć z grania. Wiadomo kokosów nie ma, ale na pewno dostaniesz więcej niż najnizsza krajowa.

1

No Abde lepiej się pokazał niż Depay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?