- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
2
Jeżeli City wygra tryplet a Haaland będzie wszędzie królem strzelców to sorry ale wtedy Złota Piłka powinna być przyznana pięknemu Norwegowi za cały genialny sezon strzelecki
Natomiast jeżeli City sfrajerzy się w LM będzie to temat do dyskusji ale wtedy raczej Leo powinien wygrać, za mundial mimo wszystko jest osobna nagroda a ZP jest za cały sezon a PSG w LM się nie popisało :)
15
@Herato here we go again. Messi wygrywa 8 zlota pilke. zamykam temat
1
@Herato Norweg nie wygra, w Afryce i Azji nie wiedzą gdzie to państwo leży.
12
@Herato przepraszam, ale to jest idiotyczne rozumowanie, że "za mundial jest osobna nagroda" i że "PSG w LM się nie popisało". Idąc tym idiotycznym tokiem rozumowania, Norwegia i Haaland nie popisali się na mundialu, a mundial też jest włączony w sezon. Po drugie, nie rozumiem dlaczego zawsze pomijane są statystyki Messiego w całym sezonie.
1
@Herato Ale nie będzie po co dyskusje na temat, który od dawna jest zamknięty.
2
@Herato "Natomiast jeżeli City sfrajerzy się w LM będzie to temat do dyskusji ale wtedy raczej Leo powinien wygrać, za mundial mimo wszystko jest osobna nagroda a ZP jest za cały sezon a PSG w LM się nie popisało :)"
Jeśli to drugie, to nie raczej, ale na 100% ZP powinna trafić do Messiego.
Messi cały sezon gra bardzo dobrze, ma świetne staty, posyła kapitalne ciasteczka.
PSG w LM się nie popisało, a Norwegia nawet do MŚ się nie zakwalifikowała.
0
@Herato szczerze to wybór jest bardzo ciężki w tym roku a przynajmniej ciężki będzie jeśli faktycznie City wygra PL i LM a Haaland zostanie krolem strzelców w obydwu rozgrywkach. Messi wiadomo ma MS i całkiem dobre statystyki indywidualne. Jednak chyba MS ma taką wartość, że szala się przechyli na korzyść Messiego. W szczególności, że on faktycznie prowadził te reprezentację do zwycięstwa i był kluczowy dla drużyny.