0

Dobrze niech wrzucają może walkower się uda dostać i spokój będzie.

12

@pluszek jaka słoma? Poczekała aż dojdzie do szatni żeby nikt nie widział i tam się wkurzała. Przynajmniej na boisku zachowała klasę.

1

@Hasszz

1

@macio_944 niestety taka prawda. Pracuje w branży sportowej i mam czasami do czynienia ze wszelkiej maści prezesami i spora część pasuje do Twojego opisu. Są to co prawda osoby z niższych szczebli rozgrywkowych, ale ogromnie razi po oczach ich zachowanie. Stąd tez mniejsze zainteresowanie piłka nożna. Coraz mniej osób gra w niższych ligach (okręgówka, 4 liga) i te kluby powoli upadaja właśnie przez tych prezesów, którzy tylko i wyłącznie odrzucają swoim zachowaniem. Owszem zmienia się to powoli na lepsze, bo Ci starsi odchodzą, ale nadal mnóstwo ich się trzyma stołków.

0

@bartekvisca Putin unicestwiajacy covida

1

@ArturS nie no Gavi w tym sezonie w lidze odpowiednio 12, 61, 90, 90 min. To nie jest bardzo dużo. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało, ale na ten moment nie jest jakoś eksploatowany nadmiernie.

0

Boli ten wynik z Mołdawią teraz. Wtedy byśmy tak nie spartaczyli to byśmy mieli pierwsze miejsce w grupie..

1

Jak się po pijanemu na osiedlu grało to się takich rzeczy nie robilo a to są profesjonalni piłkarze :/

0

@Tibu ale ja nadal uważam, że to co on zrobił było głupie i w ogóle nie powinno mieć miejsca. Problem jest taki, że "trafił swój na swego" i ona najwyraźniej prezentuje podobny poziom do niego.

0

@Saviola88 ale inaczej mieć drobny kawałek graniczący z Rosją a inaczej mieć praktycznie całą wschodnią granicę z Rosją. Sam zauważyłeś, że jest Białoruś i już tam są prowokacje a do tego miała by dojść jeszcze cała ukraińska granica. Serio jest jeszcze ktoś kto to bagatelizuje?

40

Przecież już wypłynął do internetu filmik jak sobie spokojnie gada o tym a wręcz się śmieje z całego incydentu i porównuje siebie i Rubialesa do Casillasa i tej prezenterki. Żałosne zachowanie z jej strony. Broniłem jej do momentu wypłynięcia tego filmu. Teraz niestety jej zachowanie jest żenujące.

0

@tristan87 Polska pomagając Ukrainie patrzy głównie na swój interes. Gdybyśmy my mieli graniczyć z Rosją to zaraz u nas by było to samo co na Ukrainie teraz. Druga sprawa to dzięki tej wojnie możemy zyskać sporo wizerunkowo. Wzmocnimy mocno armię. To nie tak, że my sobie bezinteresownie pomagamy

1

@koksik2700 u mnie chyba jednak głos nieważny. Nie będę wybierał mniejszego zła, bo zło to nadal zło. Okradają nas bezczelnie z naszych pieniędzy i to każda z partii. Konfederacja owszem coś tam planuje odnośnie zmniejszenia i uproszczenia podatków, ale znowu niektóre osoby będące członkami tej partii gdyby napadła nas Rosja to by się wypieli jeszcze w podziękowaniu za ratunek. Nie ma w tym momencie partii, na którą mógłbym głosować.

2

@LaLigaPD czym? Wspaniałym reprezentowaniem Polski za granicą?

4

@Encore super. Robi dobre wyniki i zasługuje na dalszą pracę.

8

@Faro średniak, który wygrywa ligę i puchar kraju. Chciałbym być takim średniakiem.

0

@Trojanek23 no bo Ty ani 99% osób na tej stronie nie zna się na poważnej piłce a tym bardziej na trenowaniu. Ludzie, którzy z trenerką nie mieli w swoim życiu nic wspólnego piszą, że przy Xavim jest zero taktyki, zero progresu itp. przy czym chłop zdobywa dwa puchary w jednym sezonie czyli jest to wynik, którego większość trenerów w swoim życiu nie osiągnie. Większość użytkowników tej strony bazuje na emocjach i są jak chorągiewki. Jak mecz atrakcyjny dla oka to się cieszą i piszą dobrze a jak zły to źle i tak na okrągło. Stąd są takie opinie o Xavim. Kim Ty jesteś czy ktokolwiek z tej strony żeby pisać, że on się nie nadaje. To jest śmieszne po prostu.

0

@Tomek54321 a według Ciebie nie ma sam myśleć? To może niech każdy ma słuchawkę w uchu i niech Xavi mówi do każdego co zrobić w każdej sekundzie meczu? Xavi ma przygotować ustawienie pod danego przeciwnika. Przeciwników w lidze rozpracował na tyle dobrze, że w poprzednim sezonie wygrał ligę. To, że Tobie się nie podoba wybrany przez niego styl nie oznacza, że nie jest skuteczny.
Po zawodnikach nie widać chęci walki, odwagi a to nie jest wina Xaviego tylko indywidualnego charakteru (lub jego braku) danego zawodnika.

1

@Trojanek23 jak to się nie rozwija? Zdobyte pierwszy raz od dawna dwa puchary w jednym sezonie. To że Tobie się gra nie podoba nie znaczy, że nie ma ewidentnego progresu.

0

@Tomek54321 bardzo dobrze Lewy mówi w tym nowym wywiadzie o roli trenera w zespole. Trener nie jest od tego żeby mówić zawodnikowi gdzie ma biec w danym momencie, gdzie ma podać. Zawodnik sam ma o tym wiedzieć i to rozumieć. Sam ma myśleć na boisku i znaleźć najlepsze rozwiązanie w danym momencie, bo nie ma trenera na świecie, który przygotuje zawodnika na każdą sytuację. Oglądając Barcelonę ma się wrażenie, że piłkarze nie potrafią podjąć dobrej decyzji, nie mają na tyle charakteru (poza kilkoma wyjątkami) żeby wziąć odpowiedzialność na siebie.
Lewy mówił to samo tylko co prawda w odniesieniu do reprezentacji, ale równie dobrze można te słowa odnieść do aktualnego składu Barcy. To są problemy z indywidualnymi umiejętnościami większości zawodników. Nie koniecznie umiejętnościami czysto piłkarskim, ale z decyzyjnoscia, pewnością siebie itd. To niestety nie zależy od Xaviego a od każdego piłkarza indywidualnie. Zwalanie tego na Xaviego jest absurdem.

0

@krol211 no tak to trener mówi zawodnikom żeby tracili piłki, źle przyjmowali i nie strzelali jak mają okazję

1

Fajnie jakby redakcja zrobiła takie podsumowanie kto odszedł, kto przyszedł i jak finalnie wygląda skład na sezon 23/24 ;)

0

@Hadim nie to co Barca z potężnym Porto

0

@ChampionLW ja nie będę

1

@Janas11224 tez uważam nadal, że jest idiotą, że tak zrobił, ale ona najwyraźniej jest na jego poziomie. Mediom po prostu już w nic nie można wierzyć i to jest straszne.

1

@Pawci023x wódka polać i kapustą obłożyć

4

Ferran identyfikujący się jako rekin sprawia, że coraz bardziej przychylnym okiem patrzę na środowisko LGBTQ+.

0

@Xxxbarca4ever nie ma kompletnie kto grać na tej pozycji przy kontuzji Araujo. Kounde najwyraźniej miał obiecane, że już nie zagra nigdy na PO, więc musiał tam iść Roberto. Przyjdzie jakiś prawy obrońca to Roberto prawdopodobnie już sobie nie pogra.

0

@katalonczyk112 takie ma haki, że kosztował 50mln i jest największą gwiazdą drużyny.

1

Szkoda, że Yamalowi nie wpadło, ale ważne, że gol. Tylko to utrzymać teraz!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?