0

@Pedri16Future w jakim sensie jest lepsza? I tak w takim wypadku musisz odrobić 7 pkt a nie 4-5.

4

@Pedri16Future czemu? I tak 7 pkt straty do lidera przy ewentualnej wygranej jutro. Nie robi to większej różnicy.

1

Morata dzisiaj mecz perfekcyjny.

0

@barteq no niestety ten stadion jest tak skonstruowany, że tam nie ma dobrego miejsca do oglądania meczu piłki nożnej. Z każdego miejsca jest za daleko do boiska.

0

@hayek coraz bardziej żałuję że na PiS nie głosowalem

0

@DonMatteo901 kurde Bosak jakby się odciął od tej konfederacji i założył swoją partię bez tych wszystkich odklejencow to by mógł sporo ugrać.

0

@esem91 właśnie nie chodzi mi tylko o Leo. Ogólnie jeśli chodzi o emocje, wagę spotkania, zwroty akcji to nie przypominam sobie takiego meczu. 3-3 Liverpool Milan może jest blisko, ale uważam, że to nie ten poziom.

0

Ciekawe czy będzie miał kiedyś miejsce lepszy mecz niż Argentyna - Francja. Jak myślicie?

1

Niestety ta drużyna leży psychicznie. Takie błędy indywidualne wynikają z tego, że Ci piłkarze są po prostu obsrani. Nie wiem niestety z czego to wynika. Drużyna wygrywająca mistrzostwo w poprzednim sezonie z takim wielkim spadkiem morale.

1

@Kgorecki2500 jak trenowałem tylko kalistenike to zrobiłem maks ok 75. Teraz jak się przerzuciłem na ćwiczenia z ciężarem to może jakos ledwo z 30 bym zrobił xD

1

@Kamiloza91 jeśli Barca wygra jakiś puchar w tym sezonie to Xavi pewnie zostanie. Na pewno powinien zostać do końca sezonu, bo zwolnienie trenera w środku sezonu jest z wielu powodów zbyt problematyczne.

Jakie widzisz braki taktyczne w grze Barcy? Ja uważam, że Xavi wcale nie jest takim betonem taktycznym za jaki go tu wielu uważa. Przykład kilku ostatnich meczów. Sytuacji stworzone multum, xG na poziomie ok. 3 co jest świetnym wynikiem. Bardziej problemem może być nie tyle wiedza i umiejętności taktyczne a brak sposobu na zmotywowanie piłkarzy (a brak motywacji też niekoniecznie może być winą Xaviego).
Wczoraj np. drużyna przygotowana na mecz bardzo dobrze. Podobnie było w meczu z Atletico, Porto czy nawet Gironą. Problemem ewidentnym jest brak skuteczności.
Nawet patrząc na tej współczynnik xG w ostatnich meczach:
Z Valencią - 0,4 do 3,52 na korzyść Barcy
Z Gironą - 2,7 do 3,5 na korzyść Barcy
Atletico - 0,6 do 2,17 na korzyść Barcy
z Porto - 1,15 do 1,64 na korzyść Barcy
Czyli Xavi przygotował drużynę tak, że potrafi stworzyć mnóstwo sytuacji. Teraz jeszcze musi wymyślić coś żeby ich nauczyć te sytuacje wykorzystywać.

1

@Roobo nikogo to nie obchodzi, że sytuacje cały czas tworzymy. Bezmyślny tłum potrzebuje ofiary i sobie znaleźli Xaviego, który po raz kolejny dobrze przygotował zespół do meczu i nic więcej i lepiej nie mógł zrobić.

1

Dobry mecz w wykonaniu Barcy. Zawiodło to co w ostatnich kilku meczach czyli skuteczność.
Gra w obronie i pressing działały. Oczywiście Valencia jeden strzał i jeden gol, ale poza strzałem życia jednego z zawodników nie zrobili nic przez cały mecz. Na ten moment jedyne co widzę do poprawy to skuteczność, bo to jest faktycznie tragiczne. Raphinia czy Lewy marnują zdecydowanie za dużo sytuacji chociaż Lewy według mnie dobry mecz. Nie było strat. Dobrze utrzymywał piłkę przy nodze, zastawiał się.
Wiadomo rozemocjowane tłumy nie potrafiące myśleć się rzuca na Xaviego, ale mam nadzieję, że tam w zarządzie decyzji na podstawie emocji nie podejmują.

2

@Hubertusk ludzie niestety w większości nie myślą i działają pod wpływem emocji. Stąd tyle hejtu i jadu na Xaviego. Oby w klubie byli mądrzejsi ludzie i oby został chociaż do końca sezonu.

0

Niee no to jest już przesada

0

Kurde Romeu... Ale żal mi go szczerze..

0

Szkoda tego Oriola, bo już psycha mu całkiem siadzie.

0

@Matix90 ale odklejeniec bo co? prosze mi wskazać co jest odklejonego w mojej wypowiedzi. Rozumiem, że Xavi ma za zawodników biegać i strzelać? Wy tutaj macie błedne pojęcie o roli trenera w zespole. Trener może być najlepszym motywatorem na świecie, ale jak zawodnik ma to w dupie i mu się nie chce grac to nic tutaj nie pomoże.

0

@Alex1995 oj ludzie się szybko poznają na nowym rządzie i za 4 lata(jak nie szybciej) będzie powrót PiS. Szkoda, że to tak się w koło kręci i nie ma żadnej poważnej zmiany.

0

@Matix90 oczywiście, że nie można mieć do niego pretensji za marnowanie po kilka bardzo dobrych sytuacji w meczu. To jest odpowiedzialność zawodników. Tak samo jak zapieprzanie w pressingu. Warto podczas oglądania meczu zwracać uwagę na to jak się zachowują piłkarze bez piłki i jak sobie drepczą, bo im się nie chce intensywnie grać. Xavi nie wejdzie na boisko i nie zagra za nich.

2

Nie no ale po tym meczu mieć pretensje do Xaviego to już szczyt bezczelności.

1

Lewy.... Taka setka... Co tam się stało...

0

@tristan87 ewidentnie z inicjatywy klubu, bo widać, że Lewy się niezręcznie czuje.

0

@fotohobby on po prostu zwolnił i nie biegł na 100%. Chciał za szybko oddać piłkę i widać ewidentnie, że zaczął zwalniać a obrońca biegł sprintem i się wydawało, że go dogania. We wszystkich meczach jakie gral dotychczas widać, że ma dobre odejście i nawet jeśli jakimś długodystansowcem nie jest to na pierwszych metrach tak potrafi uciec, że to wystarczy.

1

@Kamiloza91 dlatego mnie tak to wkurzało, że ludzie sobie w Xavim znaleźli kozła ofiarnego kiedy ewidentnie było widać, że to nie on jest problemem. Oby zawodnicy utrzymali taka motywację jak w ostatnich dwóch meczach i bedzie dobrze.

0

@IMBALEO nie no gdzie mu w tym meczu piłka odskakiwała? Może raz czy dwa się zdarzyło, ale w porównaniu do poprzednich spotkań to niebo a ziemia.
Wreszcie Lewy, który potrafił sobie znaleźć miejsce w polu.karnym i dojść do sytuacji. Wykończenie tragiczne i niegodne takiego napastnika no ale nie zaklamujmy rzeczywistości, że we wszystkich aspektach grał tragicznie.

0

Nie no to aż jest smutne jak się na to patrzy. Aż dziwne, że kartki Araujo nie dostał.

0

@DragonxNF no jak obrońcy sobie rzucali po ziemi Lewandowskim i nic nie było to tym bardziej w takiej sytuacji nic nie będzie

0

Widzę wypaczanie wyników idiotycznymi decyzjami sędziów trwa w najlepsze. Kiedy w końcu takie błędne decyzje będą karane?

1

@tbas to też jest wina tego, że Camp Nou jest zamknięte. Jak stadion zostanie otwarty to znowu będzie 80-90k ludzi na meczach. Ten aktualny stadion jest podobno tragiczny i w ogóle nieprzystosowany do meczow piłki nożnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?