1

Ale super losowanie. PSG bez formy aktualnie.

3

Pytanie kto mu będzie odkręcał kulki?

1

@PatrychoO dobrze, że to tu wrzuciłeś, bo jako fan Marvela pewnie bym kupił.

2

Szkoda jedynie, że Roque nie wszedł za Yamala po bramce na 3-1. Yamal by sobie chociaż to 10 min więcej odpoczął a Roque ze swoją szybkością by dużo dał na koniec.

1

@4drian0 stwierdziłem, że najpierw się zabiorę za książkę i nie żałuję. Przeczytałem dopiero kilkadziesiąt stron a historia wciąga niesamowicie.

0

@Kgorecki2500 chyba nic.

5

@Deviler myślę, że ludzie nie chcą nawet brać takiej możliwości pod uwagę, dlatego to wypierają i piszą, że to niemożliwe. Jednak tak samo pisali jak Putin zbierał wojska na granicy z Ukrainą. Też były teksty, że to tylko straszak, że niemożliwe a skończyło się jak wszyscy wiemy tragicznie.
Podchodząc na chłodno do całej sytuacji i patrząc czysto na fakty to nie da się zaprzeczyć, że napięcie jest ogromne i to nie tylko w naszym regionie ale wszędzie na świecie. Owszem jest szansa, że to rozejdzie się po kościach, ale pisanie, że na pewno nie będzie wojny, bo się nie opłaca itp jest nierozsądne i nie ma żadnych podstaw.
Ja uważam niestety, że wojna będzie. Czy III WS czy jakieś mniejsze wojny regionalne nie wiem, ale to napięcie o którym pisałem wcześniej no jasno wskazuje na to, że musi gdzieś znaleźć ujście. W wielu miejscach to już doszło do punktu gdzie nie ma szansy na rozwiązania kompromisowe. Albo w jedną albo w drugą stronę.

0

@marcin62 no to jest zabójstwo w 2 tygodniu, 12 i 24 i w każdym możliwym. W momencie zapłodnienia tworzy się nowe życie. Nie ma znaczenia w którym momencie przerwiesz ten proces, ponieważ przez przerwanie go pozbawiasz kogoś życia. Dla mnie to jest chore, że my w ogóle musimy rozmawiać na ten temat kiedy jest to tak oczywiste. A wszyscy Ci ludzie, którzy tak walczą zaciekle o aborcję są dla mnie ludźmi bez krztyny sumienia.

1

@Kwiatek67 Kounde na boku obrony jest bardzo dobry i jeśli nie będzie się obrażał, że tam musi grać to powinien zostać. Jeżeli miałby grać tylko jako SO to powinien zostać sprzedany, bo jest kilka razy gorszy na tej właśnie pozycji i popełnia zbyt dużo błędów. Z Raphinha to nie wiem właściwie. Niby jakieś tam liczby robi, ale no on nie ma w ogóle atutów jakie powinien mieć skrzydłowy. Szybkością jeszcze w miarę jakaś dysponuje, ale drybling leży totalnie. Może właśnie ten środek pola to jest odpowiedź na wykorzystanie go. Szkoda, że ten uraz wczoraj się pojawił, bo z chęcią bym zobaczył jak w trakcie całego meczu sobie tam poradzi.

0

Czyżby wróciła potężna Barca miażdżąca rywali 1-0?

2

Meeeeesiiii Meeeeesiiiii

0

Gundogan widzę dalej podaje do bramkarza zamiast strzelać.

0

Nie no jak można na takim poziomie takie farfocle strzelać z 11m. Nigdy tego nie zrozumiem. Zamiast uderzyć mocno w bok lub pod poprzeczkę to podaje bramkarzowi.

0

Nie ma się co rzucać o tego Roque. W meczach do tej pory nie pokazał zbyt dużo. Owszem na boisku jakiejś sporej ilości minut nie spędził, ale w sumie Guiu też nie a jak już dostał szansę to wykorzystał ja lepiej niż Roque.

1

@Arden tak szczerze to coś w tym jest, że Ci ludzie są strasznie niesympatyczni.

4

@Deviler widać progres od czasu naprawiania szyby taśma klejąca

0

@luki123 a żona jakim jaki ma stopień? Jest dyplomowanym czy mianowanym nauczycielem? No i też zależy czego uczy. Moja siostra uczy języka angielskiego, który jest stosunkowo łatwym przedmiotem do uczenia, przygotowanie lekcji nie jest jakieś wymagające i nie narzeka na zarobki aczkolwiek może to właśnie wynikać z tego jakiego przedmiotu naucza i że się nie przemęcza za bardzo.

0

@bari_94 całe szczęście my mamy La bambe

9

@gumaz Bóg nie potrzebuje naszych pieniędzy, bo jest stworzycielem i ma wszystko co chce. W Biblii nigdzie nie ma kościoła w takiej formie jaka ma kościół katolicki. Kościół to społeczność ludzi wierzących a nie budynek czy instytucja. Jak chcesz w jakiś sposób pomóc finansowo to znajdź w swoim otoczeniu osobę potrzebująca i jej pomagaj a nie dawaj instytucji, która jawnie oszukuje i ma gdzieś tak naprawdę to co Bóg od nas oczekuje.

4

@MeAndSwan no to byśmy grali drużyną Barcy B, bo po takim treningu to oni by ze szpitala nie wyszli przez kilka miesięcy.

0

@LM10GOAT tu się nie ma z czego śmiać, bo to pokazuje, że tych piłkarzy się nie da ogarnąć. Xavi pewnie im wciska do głowy jak zagrać a im się nagle po 30min odechce i co ma taki Xavi zrobić. Wejść na boisko i zagrać za nich?

0

@JohnBarça nie no ale czekaj, po pierwsze to nie mówimy o jakości gry tylko o podatności na kontuzje. Busquets akurat kontuzji nie miał prawie w ogóle w trakcie kariery - Czy na początku czy pod koniec, więc małe mięśnie nie są problemem w tym przypadku. Druga sprawa to sugerujesz teraz, że nie dość, że małe mięśnie powodują kontuzje (przykład Busquetsa pokazuje, że to nie jest prawdą) to jeszcze teraz mówisz, że wielkość mięśni świadczy o jakości gry? Idąc twoim tokiem myślenia to Adama Traore powinien mieć złotą piłkę co roku.

1

Zamiast Oriol zagrać do Lamina na skrzydło żeby jeszcze jakaś akcję przeprowadził to cofa chłop do obrońcy... To jest katastrofa i nie umiem tego logicznie wytłumaczyć.

0

@TR3YWAY niestety błąd to był ogromny wtedy z wystawianiem tak często Pedriego. Teraz już widać, że tego błędu nie popełnia Xavi. Fermin delikatnie wprowadzany, Yamal to samo. Cubarsi może grać często, bo to jednak ŚO i na tej pozycji się tak nie zajedzie. Gavi grał zdecydowanie za dużo. Kontuzji się nabawił co prawda po kontakcie z przeciwnikiem, ale pewnie gdyby nie to to też coś mięśniowego by się pojawiło przy takiej częstotliwości grania.

25

@Dany9555 Busquets był jeszcze chudszy a kontuzje go raczej omijały. Można mieć nie duże miesnie a całkiem mocne. Wielkości mięśnia nie jest wyznacznikiem jego mocy.

0

@Vamos_RM no to jest ogromny błąd/oszustwo sędziego a tutaj ludzie się cieszą, bo akurat się Realowi przydarzył. Te błędy sędziów trzeba tępić, bo dziś się przydarzył Realowi, jutro się przydarzy Barcy i nigdy się to nie skończy, bo sędziowie nie ponoszą żadnych konsekwencji.

0

@Xxxbarca4ever ale gdzie Valencia w tym meczu miała zabrana bramkę?

0

@Xxxbarca4ever bo Valencia nie została ewidentnie przekręcona w tym meczu tak jak Real. Ta bramka przy spalonym pokazuje jaki jest burdel z sędziowaniem. Jeden sędzia gwizdnie, drugi nie gwizdnie i nie ma w sumie pewności który ma rację. Kolejna rzecz to zmiana przepisów na bardziej klarowne. Ale faktycznie można zmienić to na "murem za każdym klubem La Ligi, który został przekręcony".

0

@Gaucho no szczytem hipokryzji jest cieszyć się z tej decyzji sędziego jednocześnie cisnąć sędziów za błędy w meczach Barcy. Dobrze Real robi, że te filmiki wypuszcza i oby teraz jeszcze bardziej przycisnęli to może się coś zmieni w tej lidze. Tak jak pisałem wcześniej. Wszystkie kluby La Ligi się powinny skrzyknąć i coś z tym zrobić np odmówić gry w jednej czy dwóch kolejkach dopóki albo sędziowie nie zostaną wymienieni, albo nie zostanie stworzony jakiś system kar dla sędziów, którzy będą karani za ewidentne błędne decyzje.

0

@Xxxbarca4ever no właśnie i to pokazuje, że Ci sędziowie są na poziomie ligi okręgowej i nie powinni w ogóle takich meczów sędziować. Wszystkie Kluby La Ligi się powinny skrzyknąć i zrobić jakiś protest czy coś, bo to jest chora sytuacja. W żadnej lidze nie ma tylu błędów co w hiszpańskiej. Tej ligi się oglądać nie chce przez to, że sędziowie popełniają takie błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?