La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 959 Culés

1

Tak jak jestem bardziej TeamMarvel tak Batman i Joker to jedni z lepszych filmowych (tak, tak, komiksowych) postacii. A dwa filmy Nolana i ten z Pattinsonem to złoto. Szkoda, że to MCU ze świata DC tak słabo wychodzi w sumie.
@macio_944 @Jakchcesz @IronSanHybrid @PatrychoO

0

@Kgorecki2500 o jakie ci chodzi filmy Nolana? Mroczny Rycerz i Mroczny Rycerz powstaje?

0

@Pedri16Future Batman: Początek i Mroczny Rycerz. Trzecia część już słabsza jak na moje

1

@Kgorecki2500 DC ma dużo fajnych postaci, ale chyba te 2 które wymieniłeś zaliczają się do jednych z najlepszych. Co do Nolana, mi się najgorzej oglądało pierwszą część, mimo że jest świetna. Każdy ma swój gust.

0

@Kgorecki2500 co sądzisz o projektach aktualnie puszczanych przez Marvela? Seriale zaczęły się w miarę dobrze, ale im dalej tym gorzej. She-Hulk i Ms Marvel to już jest jakieś apogeum beznadziei. Filmy również słabe poza niektórymi wyjątkami jak np. GOTG 3. Oby wyszli na prostą w najbliższym czasie, bo coraz ciężej śledzić mi to uniwersum. Miejmy nadzieję, że listopadowe The Marvels będzie chociaż na poziomie średnich filmów z faz przed EndGame'owych. Postacie całkiem spoko jak i sam pomysł na fabułę z bohaterkami zamieniającymi się miejscami za każdym razem gdy użyją mocy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?