La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

11

Mimo przegranej i totalnej kompromitacji, są pozytywy.
Łąki dalej są zielone, dni są coraz dłuższe, a Bóg nadal wszystkich nas kocha ^^

0

@Kitek1640 Ale jak zjesz mięsko w piątek to będziesz się smażył w piekle

0

@Kitek1640 Ale Madryt kocha bardziej...

1

@karci0 ale Boga to proszę nie mieszać do durnych pomysłów władz kościoła katolickiego

0

@tomcias10 czyli Bóg jest super bo nas kocha i każdy cud to jego zasługa, a całe zło na świecie to sprawka szatana?

0

@karci0 no według Biblii Jezus umierał zamiast nas na krzyżu, więc nazwałbym to aktem miłości względem ludzkości. Chcesz skorzystać z jego miłości to korzystasz, nie chcesz to nie musisz. A zło jest na świecie z powodu tego, że ludzie Boga odrzucili i od razu mówię, zanim przywolasz jakieś krucjaty itd, że kościół katolicki nie ma wiele wspólnego z Biblia i tym co Bóg chce żeby ludzie dla niego robili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?